Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi: hehheeh no juz myslalem ze wszyscy gdzie pojechali w #@$#@$ ;):P:kox:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

VIVA ESPANIA !!!!! :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 08:48_________________________________________________Siemanko Pani Prezes !!! :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor

nooo powitac :hi: :gwizdanie: bardzo ladnie mecz slaby jako tako duzo fauli ale ciesze sie ze wygrali hiszpanie :D

Opublikowano

ale ciesze sie ze wygrali hiszpanie :D

:good:

Opublikowano
  • Autor
:kox: i znowu bede gadal ze soba ehhh no coz przywyklem juz ;P
Opublikowano

Seba ni ch....a nie pomogło nic :evil: :evil: :evil: - tymczasem spadam do roboty :hi:

Opublikowano

:bry:

Seba budowa zacisku jest prosta jak konstrukcja cepa :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Seba ni ch....a nie pomogło nic :evil: :evil: :evil: - tymczasem spadam do roboty :hi:

hmm moze sprobuj przeinstalowac sterowniki do dzwieku zainstaluj najbardziej aktualne ostatnie ;)

:bry:

Seba budowa zacisku jest prosta jak konstrukcja cepa :tongue4:

tak to wiem samego nie rozbieralem ale jako tako wyglada ze wszystko jest w najlepszym porzadku

nie wiem czy problem nie lezy gdzies wyzej jakas pompa czy cos :/

Opublikowano
:hi: wszem i wobec oglaszam fajrant :decayed: a ugrzalem sie tak ze wy przez caly dzien sie tak nie spociacie jak ja przez 5,5 h :tongue4:
Opublikowano

a ja mam za plecami wentylator :tongue4:

jedna strona ci trzyma czy dwie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

heheh

chyba jedna tzn jedna sie dymila :P lewa kierowcy przod :D

Opublikowano

prowadnica chodziła lekko

Opublikowano
  • Autor

ta wszystko gralo

Opublikowano

to prawdopodobnie oring na tłoku masz do wymiany :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wymieniali mi ostatnio jakas gumke ktora byla sparciala i faktycznie hamulce hmm jakbym mial porownac to wczesniej nie mialem :P delikatnie dotykam pedal i staje dęba

tak wykminilem ze wymienili taki gumowy wezyk ktory jak jest stary lubi sie zaciskac powodujac twardy pedal i tak wlasnie mialem to sie poprawilo ale za to sie ten klocek

zacial pukne kilka razy w pedal i jakby puszcza nie wiem jakby sie przyklejal do tarczy ;)

Opublikowano

haaaaaalooo, ludzie dodaje gazu i cos mi brzeczy czy to moze byc tlumik ??? wlasnie wrocilem, 3k niunia trzepnela i nie bzyknela problemow i w drodze porwrotnej bzzzz..... wkurwienie :}

Opublikowano
  • Autor

haaaaaalooo, ludzie dodaje gazu i cos mi brzeczy czy to moze byc tlumik ??? wlasnie wrocilem, 3k niunia trzepnela i nie bzyknela problemow i w drodze porwrotnej bzzzz..... wkurwienie :}

:hi: mysle ze to moga byc rozjebane po bagarzniku narzedzia :D

Opublikowano

albo trup :polew:

Opublikowano
  • Autor

hahahahah :D zobacz czy nie masz jakiegos niemca cos go zawinal podwoziem i helmem napier@#$$ o asfalt :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.