Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

żeby nie kusiło :polew: :polew:

zasłyszane od listonosza :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

heheh zmieklem :D

to ja walne dwa hardcory :D

Co to jest: czarne i siedzi na szczycie schodów?

Sparaliżowany w spalonym domu

----------------------------------------

Co to jest: małe, czerwone i nie może przejść przez drzwi obrotowe?

Dziecko przebite włócznią.[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 23:00_________________________________________________i jeszcze taki :P

Jedzie wypasiony Mercedes na pruszkowskich numerach. W

środku czterech łysych, w bagażniku biznesmen. Gość w bagażniku trzęsie się ze strachu, aż popuścił trochę w spodnie. Nagle samochód zatrzymuje się, otwiera się klapa bagażnika i facetowi ukazuje się policjant. Biznesmen zbolałym głosem:

- O Boże! Jak się cieszę, że pana widzę!

- Z czego się, kur*a, cieszysz?! Posuń się!

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

1 i 3 mnie rozroił

a czym się różni nauczyciel od pedofila??

ten drugi naprawdę kocha dzieci. :P

Opublikowano
  • Autor

rotfl :naughty: :naughty: :naughty: co za nastroj wprowadzamy :D

Opublikowano

jest po 23, dzieci poszły spać można normalnie rozmawiać :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

heheh no fakt :D

no to lecimy

Samolot pasażerski spada na ziemie. Do kolizji zostało parę minut.

Kobieta wstaje z fotela i mówi:

- Jeśli mam umrzeć to chce się wtedy czuć kobietą!

Rozbiera się do naga i pyta:

- Jest w tym samolocie ktoś na tyle męski ze sprawi bym poczuła się jak

kobieta?

Z fotela obok wstaje facet, ściąga koszule i mówi:

- Masz, wyprasuj![br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 23:55_________________________________________________ :hi:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 06:23_________________________________________________no ku#@$@#$ Pany i Panie piatek i wszyscy spia ??

Opublikowano

:hi:

może już rozpoczęli weekend :drunk: :drunk:

Opublikowano

no ku#@$@#$ Pany i Panie piatek i wszyscy spia ??

:no:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 08:36_________________________________________________

:hi:

może już rozpoczęli weekend :drunk: :drunk:

:no:

Opublikowano

czyli kupa roboty :thumbdown: tylko proszę pamiętać o :JC_fan: bo dziś będzie bardzo :heat: :heat:

Opublikowano
  • Autor

heheh albo o :boobs::D:decayed:

Opublikowano

mundial 2010 jak ktoś nie widział to proszę - może być bez głosu :wink4: (dla wtajemniczonych )

http://www.maxior.pl/film/144579/Fantastyczny_banner_CocaColi[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 08:58_________________________________________________i coś dla maniaków ostrej jazdy :kox: :kox:

http://www.maxior.pl/film/144611/Idiota_na_autostradzie

Opublikowano
  • Autor

zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajebista reklama swietna sprawa :D

a drugi to ladnie sobie pocisnal ;) huh ale raklama jest kapitalna nie ma co :D

Opublikowano
  • Autor

hahahah to jest dobre widzialem jeszcze inne zdjecie jak chodzil tarl paluchy pod pacha a pozniej wachal :D hehehe trener niemcow jest mistrzem nie ma co :D

Opublikowano

:D :D :D

szkoda, że nie w d..., tam by miał dopiero wrażenia :polew:

Opublikowano
  • Autor

heheheh no no :D

Opublikowano

chce mi się palić :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a ja zucilem :D bylem sie podlaczyc do pradu ijuz prawie 3 miesiac bez :D

Opublikowano

jakby mnie podłączyli do prąda też by mi się nie chciało :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehehhehe to sie podlacz zuc ten zly nalog :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.