Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Bry, Adrenalina mam prośbę :naughty: Ty nie wal takich kawałków w czasie pracy o księżach, bo zaplułam monitor :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:decayed::polew: :polew:
Opublikowano

jak ja zaplułam to i Ty możesz :kox:

śmiech to zdrowie :decayed:

Opublikowano

jak ja zaplułam to i Ty możesz :kox:

śmiech to zdrowie :decayed:

No mi w obecności "petenta" nie wypada :embarrassed:

Opublikowano

trzeba było się podzielić z petentem :wink4:

Opublikowano

:hi: wszystkim

[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 15:15_________________________________________________ :( nikt nie chce ze mną gadać :(:wallbash:

Opublikowano

ja chce :P

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi: wszystkim

[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 15:15_________________________________________________ :( nikt nie chce ze mną gadać :(:wallbash:

Chce - tylko, że przez gadanie z Tobą się można do pracy spóźnić hehe :naughty:

Opublikowano

:hi: wszystkim

[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 15:15_________________________________________________ :( nikt nie chce ze mną gadać :(:wallbash:

Chce - tylko, że przez gadanie z Tobą się można do pracy spóźnić hehe :naughty:

:naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi: wszystkim

[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 15:15_________________________________________________ :( nikt nie chce ze mną gadać :(:wallbash:

Chce - tylko, że przez gadanie z Tobą się można do pracy spóźnić hehe :naughty:

:naughty: :naughty:

Proszę się mi tu ogarnąć z włochatych myśli kolezanko :D

Opublikowano

będzie ciężko .... tak już mam :gwizdanie:

Opublikowano

to chyba też nie masz, albo później to zaczęli montować - nie wiem - otworzyłem maskę i była woda na aku - pewnie spłynęła z maski, ale na podszybiu jest taka rynienka, ale z otworami i dlatego to mnie dziwni że nie ma nic, bo w innych są

http://lh6.ggpht.com/_NE1cDDVwnV8/TCmnq7ZljuI/AAAAAAAACPM/3d-eYsvEl2c/s640/201006262808.jpg

to było montowane w niektórych rocznikach tylko. niestety z tego co wiem trzeba sprawdzać ręcznie czy twój rocznik i model to ma czy nie. audi robiło cięcie kosztów i nie wsadzało tego. ja mam koniec 2005 b7 i też tego nie mam. 2004 część rocznika na przykład miało...

tak to jest jak zaczyna księgowy rządzić w fabryce... ;(

ja na jesien mam tam zawsze pełno liści i syfu. na zime śnieg i lód leży na aku. ot taka szambo... :disgust:

tutaj masz jakiś linek ze ZTS. do b7 co prawda ale może się przyda.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122632.0;highlight=podszybie

Opublikowano
  • Autor

a ja mam ladna zakryweczke i na aku dziureczke :P z kapeluszkiem :D:P ale tez jest mokto przeciez tam sa dookola kanalyu odplywowe :) po prostu mniej widac i od gory nie kapie ;)

Opublikowano

:siema:

:zemdlal:

Opublikowano

:hi: witam wszystkich i zarazem pragnę pożegnać się na tydzień - wyjeżdżam na tygodniowy, zasłużony urlopik. Mam nadzieję, że już w niedzielę 08.08.2010 będę mógł spokojnie poklikać do was wszystkich.

Po jednym :buziak: dla koleżanek i i po jednym ;) dla kolegów, a za wszystkich wypiję nie tylko po jednym :drunk: :drunk:

Narka :evil:

Opublikowano
  • Autor

udanego wywczasu Bracie ;)

Opublikowano

:hi: milego urlopu :good:

:siema:

:zemdlal:

to ty zyjesz jeszcze :tongue4::chytry:
Opublikowano

wczoraj dopiero wróciłem :heat: , jeszcze dzisiaj czuję się jakbym pił :P

Opublikowano
:naughty: to znczy ze sie urlop udal :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.