Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmm ja tez z tyry bede jechal... jeszcze mi sie wyjazd do wawy trafil postaram sie do 16 wrocic :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale ja i tak na 18 dolece także spokojnie :tongue4:

Opublikowano

no to sie postaraj wczesniej :kox:

Opublikowano

noc jest długa :naughty:

Opublikowano
  • Autor

siema all :)

kiedy robimy jaks sesyjke zdjeciowa ? :) bo widze gril z wodeczka bez miesiwa sie szykuje :D ja nie dam rady wroce wieczorem z wawy i mam 30 kumpla :/

w sobote mam troszke kursowania jako szofer na wesela ;) a wieczorem moze w koncu uda mi sie pstryknac jakies foto :D mam nowa zorke takze moze cos

sie uda jak tylk oogarne wszystkie opcje ;)

Opublikowano

uu to juz widze szofera na swoj slub :P

Opublikowano
:siema: [br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 09:08_________________________________________________mam troche oliwy z tej firmy http://www.kroon-oil.com/en/products/product-recommendation/ do upłynnienia jak coś na pw
Opublikowano

oliwe unimila bym wzial :polew:

Opublikowano

do smażenia frytek :tongue4:

Opublikowano
:siema: spamerzy :decayed:
Opublikowano
:siema: Barabara
Opublikowano

jaka pogoda w centralnej polsce ? :naughty:

Opublikowano

a w koło jest wesoło :tongue4:

Opublikowano

ale nie powiesz ze nie podobny glos :gwizdanie:

Opublikowano

oni coś muszą jarać :gwizdanie:

Opublikowano

Witam, pisze tutaj bo zakład jest z Łodzi.

Chciałem napisać parę słów o zakładzie Dynamica Łódź Maglownice.

Oszuści, naciągacze, krętacze, 3 RAZY PRÓBOWALI ZREGENEROWAĆ MI MAGLOWNICĘ, I GÓWNO !!! za 3 razem przysłali mi drugą bo myślałem że ta moja jest taka trefna, ale gdzie tam na tej zregenerowanej od nich dopiero zobaczyłem co znaczy jeździć na zjebanej maglownicy. OSZUŚCI i złodzieje !!!!!!!!

Teraz wymigują się i nie chcą oddać kasy. Proponują kolejną regenerację, ale ja już nie chcę kolejny raz wydawać na paliwo lub na mechanika plus przesyłka. Udupiłem u nich 750zł plus koszty dojazdu do nich (ja Warszawa oni Łódź) od pół roku jeżdżę z niesprawnym układem kierowniczym.

Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!

Pzdr

PS. Po regeneracji za pierwszym razem wcisnęli mi kit że to pewnie pompa wspomagania. Wymieniłem pompę, jedną drugą, trzecią. :good: :good: a wina ciągle leżała po stronie maglownicy. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Niniejszy post ma służyć temu aby nikt kolejny nie dał się naciągnąć tym burakom.

pzdr

Opublikowano

dobrze wiedzieć :good:

Opublikowano

Bartuś nie moge kupic tej uszczelki, nie maja nigdzie

Opublikowano
  • Autor

Witam, pisze tutaj bo zakład jest z Łodzi.

Chciałem napisać parę słów o zakładzie Dynamica Łódź Maglownice.

Oszuści, naciągacze, krętacze, 3 RAZY PRÓBOWALI ZREGENEROWAĆ MI MAGLOWNICĘ, I GÓWNO !!! za 3 razem przysłali mi drugą bo myślałem że ta moja jest taka trefna, ale gdzie tam na tej zregenerowanej od nich dopiero zobaczyłem co znaczy jeździć na zjebanej maglownicy. OSZUŚCI i złodzieje !!!!!!!!

Teraz wymigują się i nie chcą oddać kasy. Proponują kolejną regenerację, ale ja już nie chcę kolejny raz wydawać na paliwo lub na mechanika plus przesyłka. Udupiłem u nich 750zł plus koszty dojazdu do nich (ja Warszawa oni Łódź) od pół roku jeżdżę z niesprawnym układem kierowniczym.

Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!

Pzdr

PS. Po regeneracji za pierwszym razem wcisnęli mi kit że to pewnie pompa wspomagania. Wymieniłem pompę, jedną drugą, trzecią. :good: :good: a wina ciągle leżała po stronie maglownicy. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Niniejszy post ma służyć temu aby nikt kolejny nie dał się naciągnąć tym burakom.

pzdr

hmm nie mialem okazji tam nic robic ale slyszalem o nich i raczej pozytywnie sie ludzie wypowiadali no ale coz pewnie kazdy ma cos za kolnierzem :) podziekowac kolego za info :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.