Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za kawke i ciasto :wink4: mniam mniam

Po wizycie na zlocie i w Zgierzu stwierdzilismy z Miskiem że mit można obalić :evil:

W łódzkim nie tylko k...urwy i złodzieje :cool1:

Miło było bardzo was poznać!!!!Adrenalinaczekam na filmik bo się kobieto nakręciłas że hej :wink4:

nie prędko.... ale postaram się żeby było co oglądac :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki za kawke i ciasto :wink4: mniam mniam

Po wizycie na zlocie i w Zgierzu stwierdzilismy z Miskiem że mit można obalić :evil:

W łódzkim nie tylko k...urwy i złodzieje :cool1:

Miło było bardzo was poznać!!!!Adrenalinaczekam na filmik bo się kobieto nakręciłas że hej :wink4:

nie prędko.... ale postaram się żeby było co oglądac :wink4:

no bo od tego krecenia sie tak napromieniowalas ze swiecilas w nocy jak latarnia morska :wink4:
Opublikowano

ja na tym wcześniejszym zdjęciu to już chyba troszkę śpiący :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 22:28_________________________________________________Tomek nie mogłeś wujkowi Miśkowi - Zygmuntowi ładniejszej fotki wybrać :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nie nie byles spiacy :wink4: tylko zamyslony :tongue4:

Opublikowano

jak jestem zamyślony to oglądam kolor paneli :polew: :polew: :polew: oparty o rękę

Opublikowano

Dzięki za kawke i ciasto :wink4: mniam mniam

Po wizycie na zlocie i w Zgierzu stwierdzilismy z Miskiem że mit można obalić :evil:

W łódzkim nie tylko k...urwy i złodzieje :cool1:

Miło było bardzo was poznać!!!!Adrenalinaczekam na filmik bo się kobieto nakręciłas że hej :wink4:

nie prędko.... ale postaram się żeby było co oglądac :wink4:

no bo od tego krecenia sie tak napromieniowalas ze swiecilas w nocy jak latarnia morska :wink4:

gdyby było tak jak mówisz, to nie zjechałabym na tyłku po schodkach idąc w nocy do WC :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

hahahah bylo chociaz na sankach szkoda tylka ;) [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 08:21_________________________________________________a wogole to :hi::decayed:

Opublikowano

na tyłku wygodniej ;)

na sankach mogłabym sobie zrobić krzywdę :D

Opublikowano
  • Autor

heheh ale pozniej boli a sanki nie bola :P:naughty:

Opublikowano

jak jest dobra amortyzacja to nie boli :P

Opublikowano
  • Autor

heheh no ja tam nie wiem jaka jest :decayed::kox::P

Opublikowano

konkretna :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheh wiesz lepiej wiec sie nei kluce ;)

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor
:hi: uszanowanie :)
Opublikowano

Dzięki za kawke i ciasto :wink4: mniam mniam

Po wizycie na zlocie i w Zgierzu stwierdzilismy z Miskiem że mit można obalić :evil:

W łódzkim nie tylko k...urwy i złodzieje :cool1:

Miło było bardzo was poznać!!!!Adrenalinaczekam na filmik bo się kobieto nakręciłas że hej :wink4:

Matko to my taką opinie mamy? :shocked: Misiek masz ordera, że zwalczyłeś a w zasadzie "obaliłeś" ten mit.

Opublikowano
  • Autor

no ale co to za mit ?? co to za bzdury ...

Opublikowano

ja tego nie znałam, żeby nie było :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 09:32_________________________________________________chociaż jak kiedyś siedziałam w Szwajcarii to taką opinię mieli ogólnie o polakach :disgust:

Opublikowano
:siema: łobuzy
Opublikowano

:siema: łobuzy

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.