Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

k..., ch..., zlodzieje i p... same :cool1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
http://vimeo.com/13307258 tu macie esencję z urodzin śląskich :kox:
Opublikowano

http://vimeo.com/13307258 tu macie esencję z urodzin śląskich :kox:

tja, ogłądałam :>[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 12:48_________________________________________________

k..., ch..., zlodzieje i p... same :cool1:

buehehe a ja tak subtelnie się starałam

Opublikowano
  • Autor

heeh ja tez juz kiedys gdzies widzialem filmik ;)

a to co napisalem to tylko cytat ktos po ogolnopolskim tak ladnie o Nas powiedzial :)

Opublikowano

Keżor widze byl tam na tych urodzinach waszym wodzirejem :polew:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 12:52_________________________________________________

heeh ja tez juz kiedys gdzies widzialem filmik ;)

a to co napisalem to tylko cytat ktos po ogolnopolskim tak ladnie o Nas powiedzial :)

tak nikt nie powiedzial tylko mowil cyt: "U was tam w lodzi to tylko same ku...wy,zlodzieje,zydy i mydlo" :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

a no to moze to ja cos ubarwilem w chwili :rant::kox::naughty:

Opublikowano

Jak się wpisze w google - opinie o ślązakach - mozna znaleźc taką

Haniczka (07.09.13 00:37):

wszyscy ślązacy, jakich z zyciu spotkalam (a bylo ich wielu z racji moich kilku przeprowadzek ) to byli oblesni zboczency, czestokroc tez niestroniacy od narkotykow.. wmawialam sobie,ze mam pecha, i nie wolno generalizowac, az w koncu poznalam chlopaka z Rudy Ślaskiej, naprawde inteligentnego, dobrego czlowieka, zaprzyjaznilismy sie ale po paru miesiacach zabrala go policja..coz, nie byl wiec wyjatkiem:/ tak wiec mimo dobrych checi, na dzien dzisiejszy niestety, ale mam zle zdanie o ślazakach.

bueheh

czyli nie tylko my mamy przefajdane

Opublikowano

Jak się wpisze w google - opinie o ślązakach - mozna znaleźc taką

Haniczka (07.09.13 00:37):

wszyscy ślązacy, jakich z zyciu spotkalam (a bylo ich wielu z racji moich kilku przeprowadzek ) to byli oblesni zboczency, czestokroc tez niestroniacy od narkotykow.. wmawialam sobie,ze mam pecha, i nie wolno generalizowac, az w koncu poznalam chlopaka z Rudy Ślaskiej, naprawde inteligentnego, dobrego czlowieka, zaprzyjaznilismy sie ale po paru miesiacach zabrala go policja..coz, nie byl wiec wyjatkiem:/ tak wiec mimo dobrych checi, na dzien dzisiejszy niestety, ale mam zle zdanie o ślazakach.

bueheh

czyli nie tylko my mamy przefajdane

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 12:56_________________________________________________jak Basia sie zgodzi to wam pokaze kogos kto mogly by byc takim zboczenem i wcale nie stawial bym i wy pewnie tez oporow :kox::naughty:
Opublikowano

Jak się wpisze w google - opinie o ślązakach - mozna znaleźc taką

Haniczka (07.09.13 00:37):

wszyscy ślązacy, jakich z zyciu spotkalam (a bylo ich wielu z racji moich kilku przeprowadzek ) to byli oblesni zboczency, czestokroc tez niestroniacy od narkotykow.. wmawialam sobie,ze mam pecha, i nie wolno generalizowac, az w koncu poznalam chlopaka z Rudy Ślaskiej, naprawde inteligentnego, dobrego czlowieka, zaprzyjaznilismy sie ale po paru miesiacach zabrala go policja..coz, nie byl wiec wyjatkiem:/ tak wiec mimo dobrych checi, na dzien dzisiejszy niestety, ale mam zle zdanie o ślazakach.

bueheh

czyli nie tylko my mamy przefajdane

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 12:56_________________________________________________jak Basia sie zgodzi to wam pokaze kogos kto mogly by byc takim zboczenem i wcale nie stawial bym i wy pewnie tez oporow :kox::naughty:

to wrzucaj ---- ale możesz wrzucić jakąś fajną fotkę jak masz, co się Magdziulka nie męczy

ale tylko taką poniżej 1 promila

heheh

Opublikowano

Jak się wpisze w google - opinie o ślązakach - mozna znaleźc taką

Haniczka (07.09.13 00:37):

wszyscy ślązacy, jakich z zyciu spotkalam (a bylo ich wielu z racji moich kilku przeprowadzek ) to byli oblesni zboczency, czestokroc tez niestroniacy od narkotykow.. wmawialam sobie,ze mam pecha, i nie wolno generalizowac, az w koncu poznalam chlopaka z Rudy Ślaskiej, naprawde inteligentnego, dobrego czlowieka, zaprzyjaznilismy sie ale po paru miesiacach zabrala go policja..coz, nie byl wiec wyjatkiem:/ tak wiec mimo dobrych checi, na dzien dzisiejszy niestety, ale mam zle zdanie o ślazakach.

bueheh

czyli nie tylko my mamy przefajdane

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 12:56_________________________________________________jak Basia sie zgodzi to wam pokaze kogos kto mogly by byc takim zboczenem i wcale nie stawial bym i wy pewnie tez oporow :kox::naughty:

to wrzucaj ---- ale możesz wrzucić jakąś fajną fotkę jak masz, co się Magdziulka nie męczy

ale tylko taką poniżej 1 promila

heheh

:good:

Opublikowano

uwaga juz nadchodzi zaraz bedzie :naughty: ciociaaaaaaaaaaa BASIAAAAAAAAAAAAA :decayed:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 13:05_________________________________________________CSWWJ.jpg

nG1TS.jpg

[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 13:06_________________________________________________takie najbardziej czytelne :tongue4:

Opublikowano

...i Kłysiu lew parkietu :decayed:

Opublikowano
:polew: no troche tam latalem nie da sie ukryc :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:> tak myślałam :hi: miło mi Magda od Pascala heheh[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 13:11_________________________________________________

...i Kłysiu lew parkietu :decayed:

oraz bohater nielegalnych wyścigów...... :decayed: Misiek w tle

Opublikowano

ale mam banie na tej fotce :kox:

dawaj swoje Madzia :naughty:

Opublikowano

ale mam banie na tej fotce :kox:

dawaj swoje Madzia :naughty:

moje jest w profilu :) cały czas , wystarczy tylko nacisnąć linka

Opublikowano

ale mam banie na tej fotce :kox:

dawaj swoje Madzia :naughty:

moje jest w profilu :) cały czas , wystarczy tylko nacisnąć linka

mam tak bezkarnie na Ciebie wejść? :mysli:

Opublikowano

ale mam banie na tej fotce :kox:

dawaj swoje Madzia :naughty:

moje jest w profilu :) cały czas , wystarczy tylko nacisnąć linka

mam tak bezkarnie na Ciebie wejść? :mysli:

hmm.....tak dosłownie? nie wiem czy bym poźniej powstała po wejściu heheh

Opublikowano

ale mam banie na tej fotce :kox:

dawaj swoje Madzia :naughty:

moje jest w profilu :) cały czas , wystarczy tylko nacisnąć linka

mam tak bezkarnie na Ciebie wejść? :mysli:

hmm.....tak dosłownie? nie wiem czy bym poźniej powstała po wejściu heheh

raczej nie :decayed:

Opublikowano

oo Dawid np. sie nie pytał a wlazł :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.