Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no foty zawsze mozemy machnac w podziemiach :D

o i tak mi sie przypomnialo ze mozna podjechac na kaliski tam mozna wjechac pod mosty sa fajne grafiti moze tam cos sie uda ;) tez ;)[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 15:37_________________________________________________

a ja widzialem pogode i ma lacniestety ;( a tez by mi sie przydala pogoda bo w sobotke parapetowka :D

No to będzie dobrze oblana chałupa !! zarówno w środku jak i na zewnątrz :good:

hehe w srodku to raczej by szczęśliwi nie byli :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja widzialem pogode i ma lacniestety ;( a tez by mi sie przydala pogoda bo w sobotke parapetowka :D

No to będzie dobrze oblana chałupa !! zarówno w środku jak i na zewnątrz :good:

no i bez zarzygania parapetów też nie może się obejść :polew: :polew:

Opublikowano

no foty zawsze mozemy machnac w podziemiach :D

o i tak mi sie przypomnialo ze mozna podjechac na kaliski tam mozna wjechac pod mosty sa fajne grafiti moze tam cos sie uda ;) tez ;)[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 15:37_________________________________________________

a ja widzialem pogode i ma lacniestety ;( a tez by mi sie przydala pogoda bo w sobotke parapetowka :D

No to będzie dobrze oblana chałupa !! zarówno w środku jak i na zewnątrz :good:

hehe w srodku to raczej by szczęśliwi nie byli :D

ale kiedy dzisiaj,jutro,pojutrze :mysli:
Opublikowano

no foty zawsze mozemy machnac w podziemiach :D

o i tak mi sie przypomnialo ze mozna podjechac na kaliski tam mozna wjechac pod mosty sa fajne grafiti moze tam cos sie uda ;) tez ;)[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 15:37_________________________________________________

a ja widzialem pogode i ma lacniestety ;( a tez by mi sie przydala pogoda bo w sobotke parapetowka :D

No to będzie dobrze oblana chałupa !! zarówno w środku jak i na zewnątrz :good:

hehe w srodku to raczej by szczęśliwi nie byli :D

w środku będą zalani / rozumiesz- alkohol/ a na zewnątrz oblani mogą zostać / rozumiesz- deszcz itd/

Opublikowano
  • Autor

hehehe mysle ze dzisiaj to chyba nie aczkolwiek :) ja wroce dopiero kolo 21ej jakos

myslalem raczej jutro w dzien kolo poludnia czy cos ;) [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 15:40_________________________________________________ale stron dzisiaj natrzepalismy :shocked: juz dawno tu takiego przemialu nie bylo :shocked:

Opublikowano

piątek .... wszyscy mają robotę głęboko w 'poważaniu' :evil:

Opublikowano

to jak cos na prv. wysle ci moj nr i jak cos eska puszczaj a ja juz lece sie fotografowac :decayed:

Opublikowano
  • Autor

o przepraszam ja nie :D ja lubie moja prace :D

czasem :P[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 15:42_________________________________________________

to jak cos na prv. wysle ci moj nr i jak cos eska puszczaj a ja juz lece sie fotografowac :decayed:

spox

robisz sobie zdjecia ?? :D na nasza klase czy fb ?? :D:decayed:

Opublikowano

w dzień wypłaty :decayed:

Opublikowano

:> to miłego Panowie i Panie :drunk::drinks::banan::yeee:

Opublikowano

o przepraszam ja nie :D ja lubie moja prace :D

czasem :P[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 15:42_________________________________________________

to jak cos na prv. wysle ci moj nr i jak cos eska puszczaj a ja juz lece sie fotografowac :decayed:

spox

robisz sobie zdjecia ?? :D na nasza klase czy fb ?? :D:decayed:

do biura matrymonialnego :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Wzajemnie Pani MAgdalllllennnno :D

Opublikowano

o przepraszam ja nie :D ja lubie moja prace :D

czasem :P[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 15:42_________________________________________________

to jak cos na prv. wysle ci moj nr i jak cos eska puszczaj a ja juz lece sie fotografowac :decayed:

spox

robisz sobie zdjecia ?? :D na nasza klase czy fb ?? :D:decayed:

E teraz to na Edarling hehe[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 15:45_________________________________________________

Wzajemnie Pani MAgdalllllennnno :D

Wzajemnie Pani MAgdalllllennnno :D

Pozdrowienia od PAscala :>

Opublikowano
  • Autor

huhuhuhu nie jestes trendy wogole :P:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Pascal nas lubi heheheheh :naughty: :naughty: :naughty::polew:

Opublikowano

to jak cos na prv. wysle ci moj nr i jak cos eska puszczaj a ja juz lece sie fotografowac :decayed:

a umyłeś Kłyskowóz? :naughty:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 15:46_________________________________________________Uwaga - podczas pisania wysłano 5 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

:shocked:

Opublikowano

jutro rano :wink4:

Opublikowano

ale lecicie :cool1:

Opublikowano

sami poeci to str. tez sie tzrepie :tongue4::polew:

Opublikowano

Stowarzyszenie Umarłych Poetów :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bartki wroca to sie zdziwia hehehehhe :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.