Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, Tomku, miło poznać :hi:

:siema:

olejna tez byla na sam koniec :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Olejną malowałeś? :>

Bo po emulsji chyba nie ma odlotów... :polew:

po rozpuszczalniku mogą być, :mysli: czyścił pędzle i się nawąchał

Opublikowano

Olejną malowałeś? :>

Bo po emulsji chyba nie ma odlotów... :polew:

po rozpuszczalniku mogą być, :mysli: czyścił pędzle i się nawąchał

koledzy kolezanki co myslicie na spota wojewodzkiego ???? :mysli:
Opublikowano

:siema: tak czytam to straszne z was kosmadeusze :decayed: a zwlaszcze siostra ze slaska :polew::hi: Rafał ,Tomek jestem :paker::decayed: to zdsjecie co jestem z Bartemm i Miskiem jest zarabiste :decayed: chyba do ramki wezme :naughty: a co do nastepnej party fotograficznego jestm jak najbardziej za :dance: tylko zeby znowu mi bateria nie padla :tongue4:

a Ty co brałeś? :naughty:

na robocie bylem i malowalem mieszkanie :polew: wiec po farbie wiesz ..... ale znowu mialem swoje spodenki na szeleczki ubrudzone w farbie :naughty:

:slina:

kłysiu, właśnie przeglądam neta w poszukiwaniu pana na wieczór panieński :naughty:

Opublikowano

zakladamy taki watek moze cos wypali ??? :cool1::drinks::travolta:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 16:19_________________________________________________

:siema: tak czytam to straszne z was kosmadeusze :decayed: a zwlaszcze siostra ze slaska :polew::hi: Rafał ,Tomek jestem :paker::decayed: to zdsjecie co jestem z Bartemm i Miskiem jest zarabiste :decayed: chyba do ramki wezme :naughty: a co do nastepnej party fotograficznego jestm jak najbardziej za :dance: tylko zeby znowu mi bateria nie padla :tongue4:

a Ty co brałeś? :naughty:

na robocie bylem i malowalem mieszkanie :polew: wiec po farbie wiesz ..... ale znowu mialem swoje spodenki na szeleczki ubrudzone w farbie :naughty:

:slina:

kłysiu, właśnie przeglądam neta w poszukiwaniu pana na wieczór panieński :naughty:

i co znalzlas :naughty::mysli: czy wolisz mnie :naughty:
Opublikowano

na razie szukam :P

Opublikowano
  • Autor

ja tez sie nadaje :P:banan2::banan::buhaha:

Opublikowano
:mysli: Pana ? tylko jednego?! To chyba do wyskoku z tortu? :naughty:
Opublikowano

ja tez sie nadaje :P:banan2::banan::buhaha:

przecież pisałeś mi na pw że owszem masz boskie ciało ale nie potrafisz tańczyć :mysli:

[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 16:24_________________________________________________

:mysli: Pana ? tylko jednego?! To chyba do wyskoku z tortu? :naughty:

jak dla mnie to może wyskoczyć nawet z bigosu :polew: :polew:

Opublikowano

ja tez sie nadaje :P:banan2::banan::buhaha:

przecież pisałeś mi na pw że owszem masz boskie ciało ale nie potrafisz tańczyć :mysli:

[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 16:24_________________________________________________

:mysli: Pana ? tylko jednego?! To chyba do wyskoku z tortu? :naughty:

jak dla mnie to może wyskoczyć nawet z bigosu :polew: :polew:

Wieczór kawalerski pt. Tańczący w bigosie .............. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ja tez sie nadaje :P:banan2::banan::buhaha:

przecież pisałeś mi na pw że owszem masz boskie ciało ale nie potrafisz tańczyć :mysli:

oj nie wypraszam sobie mowilem ze swietnie tancze juz po pierwszej flaszce .... :drunk: ====> :ad:

Opublikowano
Opublikowano

ja tez sie nadaje :P:banan2::banan::buhaha:

przecież pisałeś mi na pw że owszem masz boskie ciało ale nie potrafisz tańczyć :mysli:

Seba chcesz moge cie nauczyc tanczyc ,Basia no ogolniaku widziala jak smigam :polew:

Opublikowano
  • Autor

wez sie opanuj .... :bicz: :bicz3: :bicz: ja jestem lepszy .... :evil:

Opublikowano

ja tez sie nadaje :P:banan2::banan::buhaha:

przecież pisałeś mi na pw że owszem masz boskie ciało ale nie potrafisz tańczyć :mysli:

Seba chcesz moge cie nauczyc tanczyc ,Basia no ogolniaku widziala jak smigam :polew:

nawet mam to nagrane :kox:

Opublikowano

Znaleziony ! :>

Opublikowano

Znaleziony ! :>

mogłabym go adoptować :kox:

Opublikowano

ja tez sie nadaje :P:banan2::banan::buhaha:

przecież pisałeś mi na pw że owszem masz boskie ciało ale nie potrafisz tańczyć :mysli:

Seba chcesz moge cie nauczyc tanczyc ,Basia no ogolniaku widziala jak smigam :polew:

nawet mam to nagrane :kox:

a mialas wstawic ten filmik :chytry: i co jest :tongue4:
Opublikowano

a tak z innej beczki, do mojej B 6 można wsadzić tego fajnego FIS-a ? :mysli:

Opublikowano

a tak z innej beczki, do mojej B 6 można wsadzić tego fajnego FIS-a ? :mysli:

przeciez w B6 juz jest fis :chytry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.