Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do tego zeby miec pelny fis nie potrzeba zaegarow zmieniac :) jesliwyswietla ile km jest do zrobienia na baku wystarczy kupic manetke z fisem :) czyli z przyciskami

wymienic stara na ta dopisac kilka inijek w kompie i zaslepic czujnik od plynu spryskiwaczy chyba ze masz albo chcesz zalozyc to zakladasz i juz :)

ja u siebie tak zrobilem :) i juz mam pelny fisik :) koszt manetki 70 zl zalozenie ustawienie i wszystko inne 100 :)

No dobra, to kiedy masz czas ?? :naughty: :>

[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 09:16_________________________________________________

:hi:

:hi: :hi:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hehehe ale ja teo sam nie zrobie ;) ja mam dwie lewe rece :/ zalozylem normalnie w warsztacie tzn zalozyli mi ja tylko kupilem manetke :)

[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 09:18_________________________________________________PS ladne zdjecie ze stopki :naughty: :naughty: :naughty::decayed::notworthy:

Opublikowano

Powitać :hi:

Zaczynamy nowy dzień w pracy :confused4: , ale to oznacza, że do zakupu Audika jeden dzień mniej :>

Opublikowano
  • Autor

:hi:

hehehehe i do konca zycia jeden dzien blizej :polew: :polew: :polew: :gwizdanie:

Opublikowano

hehehe ale ja teo sam nie zrobie ;) ja mam dwie lewe rece :/ zalozylem normalnie w warsztacie tzn zalozyli mi ja tylko kupilem manetke :)

[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 09:18_________________________________________________PS ladne zdjecie ze stopki :naughty: :naughty: :naughty::decayed::notworthy:

to poprosze o namiary do warsztata :D a manetke kupiles na allegro czy gdzies indziej? :)

Opublikowano

Powitać :hi:

Zaczynamy nowy dzień w pracy :confused4: , ale to oznacza, że do zakupu Audika jeden dzień mniej :>

:hi:

ale avatarek :naughty:

Opublikowano

Właśnie zacząłem "grzebać" w profilu i popsułem :(

EDIT:

Są dziewczynki... ekhm.. znaczy się, S5 ;)

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Wyraz twarzy mówi wszsytko

Ale co masz na myśli? :tongue4:

Opublikowano
Wyraz twarzy mówi wszsytko

Ale co masz na myśli? :tongue4:

Wyraz twarzy mówi wszystko o tym Panu-- generalnie wszyscy są debilami wg niego. W wywiadzie słowo debile, są debilami to najczęściej używane słowo. Poza tym ma problem w konstruowaniu wypowiedzi. Ciekawe dlaczego ?? Ten wzrok...i twarz udająca myślącą.[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 09:51_________________________________________________

też byś taki miała jakbyś musiała utrzymać dwa poschaki :decayed:

W życiu nie miałabym 2 porschakow :) Nie gustuję

Opublikowano
Wyraz twarzy mówi wszystko o tym Panu-- generalnie wszyscy są debilami wg niego. W wywiadzie słowo debile, są debilami to najczęściej używane słowo. Poza tym ma problem w konstruowaniu wypowiedzi. Ciekawe dlaczego ?? Ten wzrok...i twarz udająca myślącą.

A, o to chodzi. To fakt. Czytałem ten jego wywiad w Expressie i faktycznie - takiego aroganckiego buca dawno nie widziałem.

Ale spoko - jak to mówią: "Na każdego kozaka znajdzie się większy kozak"

Opublikowano

wczoraj pozbyłem się swojej "pierwszej miłości" :(

Opublikowano

wczoraj pozbyłem się swojej "pierwszej miłości" :(

:confused4:

Opublikowano

wczoraj pozbyłem się swojej "pierwszej miłości" :(

:blink:

Opublikowano
Opublikowano

ale partia :kox:

Opublikowano
ale partia

W sam raz na "ani razu" :polew:

Opublikowano

tu macie więcej ciekawych okazów

-----> http://piczon.pl/

:polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.