Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed:

Będziesz ciocia? no weź się.... ;(

Opublikowano

:decayed:

Będziesz ciocia? no weź się.... ;(

:mysli:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 20:05_________________________________________________a można przyjechać tramwajem? :decayed:

Opublikowano

:decayed:

mozna

powiedz gdzie wysiadasz :)

Będziesz ciocia? no weź się.... ;(

:mysli:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 20:05_________________________________________________a można przyjechać tramwajem? :decayed:

Opublikowano

ciotka to musiałaby wyjechać ok 10 żeby zdążyć na 13 do nas :cool1::a4fan:

Opublikowano

najpierw ustalcie gdzie jest spot :wink4:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 20:13_________________________________________________

ciotka to musiałaby wyjechać ok 10 żeby zdążyć na 13 do nas :cool1::a4fan:

true :decayed:

Opublikowano

najpierw ustalcie gdzie jest spot :wink4:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 20:13_________________________________________________

ciotka to musiałaby wyjechać ok 10 żeby zdążyć na 13 do nas :cool1::a4fan:

true :decayed:

oj tam 10 to przyzwoita pora, myslałam ze np o 6 :00 heheh

Opublikowano

najpierw ustalcie gdzie jest spot :wink4:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 20:13_________________________________________________

ciotka to musiałaby wyjechać ok 10 żeby zdążyć na 13 do nas :cool1::a4fan:

true :decayed:

oj tam 10 to przyzwoita pora, myslałam ze np o 6 :00 heheh

jak tramwajem to o 6:00 :polew: :polew:

Opublikowano

rozumiem, że o 13-stej na parkingu Leroya przy Manufie ;d

chcemy widzieć fuuul ludzi i fuuul przedszkola :>

Opublikowano

rozumiem, że o 13-stej na parkingu Leroya przy Manufie ;d

chcemy widzieć fuuul ludzi i fuuul przedszkola :>

Dobra, moja 3 to juz dziatwa, plus wasze i juz mamy grupkę.Ciocia dojedzie tramwajem Manufakturowym :evil:

Opublikowano

rozumiem, że o 13-stej na parkingu Leroya przy Manufie ;d

chcemy widzieć fuuul ludzi i fuuul przedszkola :>

Dobra, moja 3 to juz dziatwa, plus wasze i juz mamy grupkę.Ciocia dojedzie tramwajem Manufakturowym :evil:

tydzień bym jechała :decayed:

Opublikowano

Widzę, że prawdziwe damy zostały na forum, a chłoposzki-dziecioszki poszli na Shreka :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Widzę, że prawdziwe damy zostały na forum, a chłoposzki-dziecioszki poszli na Shreka :polew: :polew: :polew: :polew:

Też bym poszla ale kanapa zajęta. :(

Opublikowano

Widzę, że prawdziwe damy zostały na forum, a chłoposzki-dziecioszki poszli na Shreka :polew: :polew: :polew: :polew:

Też bym poszla ale kanapa zajęta. :(

ja kanapę mam dużą, ale meczyk leci :disgust:

Opublikowano

Widzę, że prawdziwe damy zostały na forum, a chłoposzki-dziecioszki poszli na Shreka :polew: :polew: :polew: :polew:

Też bym poszla ale kanapa zajęta. :(

ja kanapę mam dużą, ale meczyk leci :disgust:

ja w jednym tv siatka a w drugim shrek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzizas :D siema Dzieci :D

Tatus wrocil :P

heheheh tyle stron matko kto to czytal bedzie :P

Opublikowano

czytaj, czytaj masz co robić chociaż :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ee musze sie zbierac lece do znajomych ehh ciagle w biegu :D[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 21:10_________________________________________________pappapa jutro 12:30 moze jakos tak :) Tomek jak cos jestesm y na tel ja jak tylko wroce z grzybkow odezwe sie tutaj ladnie :):hi:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 21:16_________________________________________________tzn wroce jeszcze dzisiaj ale za jakis czas :) w sumie :P

Opublikowano
:drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 21:46_________________________________________________a jutro grzybki :kox:
Opublikowano

;( ja jutro nie moge musze jechac o 13 na godzine do roboty bo mam zamowinie od Czeskich braci i naszykowac musze im troche laszkow i zarobic money :decayed: ale pewnie gdzies ok. 14 wyrusze z Tuszyna to moze gdzies was jeszcze zlape bede dzwonil :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.