Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

albo cała w folii, w czarnym macie :tongue4:

dkxh0.jpg

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

pierwszy ! :gwizdanie:

Opublikowano

lampy też możesz machnąć folią -----> http://moto.allegro.pl/folia-czarna-do-lamp-przednich-hit-2010-i1222804948.html[br]

Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 11:24_________________________________________________

no ale nigdy lakierowania po co ja sie pytam PO CO !!!

mniej inwazyjne jest oklejenie pod robota staje u mnie porshe panamera cala oklejona na czarny mat wyglada nieziemsko

i nie widac zeby bylo cos robione kompletnie

no mnie się akurat cała w macie nie podoba, ale są gusta i guściki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no niby tak :)

Opublikowano

Nie nie, całość odpada.

Tylko dach, ewentualnie czarna klapa, ale też nie cała.

Dokładnie tak, jak na tym zdjęciu w moim podpisie :tongue4:

Opublikowano

pierwszy ! :gwizdanie:

:hahaha:

Opublikowano
:rant: co tu sie kur...wa dzieje gdzie sa Bartki !!!! :mysli: g :mysli:dzie sa Miski gdzie sa wszyscy :rant: :ranting1: :bicz3: bo teraz to juz ozstalo nas mniej niz na poczatku :disgust:
Opublikowano
  • Autor

hehehe polozyli na nas hmmm laske :P

Opublikowano

Nie nie, całość odpada.

Tylko dach, ewentualnie czarna klapa, ale też nie cała.

Dokładnie tak, jak na tym zdjęciu w moim podpisie :tongue4:

kupisz to będziesz główkował .... teraz to takie gdybanie ;)[br]

Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 11:42_________________________________________________

:rant: co tu sie kur...wa dzieje gdzie sa Bartki !!!! :mysli: g :mysli:dzie sa Miski gdzie sa wszyscy :rant: :ranting1: :bicz3: bo teraz to juz ozstalo nas mniej niz na poczatku :disgust:

nie krzycz tak ... poniedziałek jest :chytry:

Opublikowano
kupisz to będziesz główkował .... teraz to takie gdybanie

Pogdybać sobie nawet nie można, ehhh... :confused4:

Ale jak już kupię, to Wam oko "zbieleje" :tongue4:

Opublikowano
kupisz to będziesz główkował .... teraz to takie gdybanie

Pogdybać sobie nawet nie można, ehhh... :confused4:

Ale jak już kupię, to Wam oko "zbieleje" :tongue4:

pod warunkiem ze beda w LDZ jeszcze jakies spoty :polew: :polew:
Opublikowano
kupisz to będziesz główkował .... teraz to takie gdybanie

Pogdybać sobie nawet nie można, ehhh... :confused4:

Ale jak już kupię, to Wam oko "zbieleje" :tongue4:

nie wątpię :decayed:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 11:45_________________________________________________

kupisz to będziesz główkował .... teraz to takie gdybanie

Pogdybać sobie nawet nie można, ehhh... :confused4:

Ale jak już kupię, to Wam oko "zbieleje" :tongue4:

pod warunkiem ze beda w LDZ jeszcze jakies spoty :polew: :polew:

no jak masz takie podejście to 'czarno' to widzę :polew:

Opublikowano
no jak masz takie podejście to 'czarno' to widzę

Nie ja to napisałem !!! :disgust:

Ja CHCĘ SPOTY !!!!

Opublikowano

Witam :hi:

Jak mówi ze kupi, nie kłucić sie :bicz3: wtedy będą wam oczy bieleć

Ps. a propos oklejania dachu= folia carbon

Spoty muszą być :decayed:

Opublikowano
no jak masz takie podejście to 'czarno' to widzę

Nie ja to napisałem !!! :disgust:

Ja CHCĘ SPOTY !!!!

ale to nie była odpowiedź dla Ciebie :wink4:

Opublikowano
no jak masz takie podejście to 'czarno' to widzę

Nie ja to napisałem !!! :disgust:

Ja CHCĘ SPOTY !!!!

ale to nie była odpowiedź dla Ciebie :wink4:

A to sorry :gwizdanie:

Opublikowano

Kimi, jaka jest geneza Twojego nicku ? :mysli:

Opublikowano

Kimi, jaka jest geneza Twojego nicku ? :mysli:

Geneza ma się tak:

F1 - Ferrari - Mistrzostwo Świata 2007 -> Kimi Raikkonen :tongue4:

Mój ulubiony drajwer F1 :>

Opublikowano

Kimi, jaka jest geneza Twojego nicku ? :mysli:

Geneza ma się tak:

F1 - Ferrari - Mistrzostwo Świata 2007 -> Kimi Raikkonen :tongue4:

Mój ulubiony drajwer F1 :>

aaaaaa, takie buty :>

Opublikowano

A co myślałaś? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.