Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W pracy.

Pracuję, że jaaa cieeee....

:kawa:

Już się spociłem od tego "pracowania" ...

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W pracy.

Pracuję, że jaaa cieeee....

:kawa:

Już się spociłem od tego "pracowania" ...

tak co Ci tej prasy do końca dniówki starczy :tongue4:

Opublikowano
tak co Ci tej prasy do końca dniówki starczy

:decayed:

Zawsze mam w odwodzie forum :>

Zresztą, i tak mam cały czas odpalone

Opublikowano
tak co Ci tej prasy do końca dniówki starczy

:decayed:

Zawsze mam w odwodzie forum :>

Zresztą, i tak mam cały czas odpalone

polecam wątek ------> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=107122.0

wprawdzie niedawno został zamknięty, ale zawsze można oblukać :gwizdanie:

Opublikowano
polecam wątek ------> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=107122.0

wprawdzie niedawno został zamknięty, ale zawsze można oblukać

Lukałem, lukałem, już wcześniej :tongue4:

Zresztą, w pracy siedzę tak, że za plecami mam dwie osoby, które dość dobrze widzą, co mam na monitorze.

Więc świecenie gołymi d*pami nie wchodzi w grę :>

Opublikowano

niektóre są ubrane :decayed:

Opublikowano

niektóre są ubrane :decayed:

Ale "kontekst" jest jednoznaczny :>

Opublikowano

niektóre są ubrane :decayed:

Ale "kontekst" jest jednoznaczny :>

:wink4:

Opublikowano

W sumie, to zakryte działa bardziej na wyobraźnię :rolleyes:

Opublikowano

W sumie, to zakryte działa bardziej na wyobraźnię :rolleyes:

dobre podejście :good:

jak nie ma co rozbierać to nuda :decayed:

Opublikowano

W sumie, to zakryte działa bardziej na wyobraźnię :rolleyes:

dobre podejście :good:

:naughty:

//EDIT:

idę :palacz:

Opublikowano

taaaa, kawka, papierosek, gazetka...

ciekawe ile Ci płacą za takie obijanie się :gwizdanie:

Opublikowano

taaaa, kawka, papierosek, gazetka...

ciekawe ile Ci płacą za takie obijanie się :gwizdanie:

Nooo, jak na takie obijanie się, to nieźle, nieźle.... :gwizdanie:

Opublikowano

taaaa, kawka, papierosek, gazetka...

ciekawe ile Ci płacą za takie obijanie się :gwizdanie:

Nooo, jak na takie obijanie się, to nieźle, nieźle.... :gwizdanie:

najważniejsze to odpowiednio ustawić sobie przełożonych :przebiegly:

Opublikowano

taaaa, kawka, papierosek, gazetka...

ciekawe ile Ci płacą za takie obijanie się :gwizdanie:

Nooo, jak na takie obijanie się, to nieźle, nieźle.... :gwizdanie:

najważniejsze to odpowiednio ustawić sobie przełożonych :przebiegly:

:>

Tudzież odpowiedni "reagować" na pojawienie się przełożonego w pobliżu :gwizdanie:

Opublikowano

taaaa, kawka, papierosek, gazetka...

ciekawe ile Ci płacą za takie obijanie się :gwizdanie:

Nooo, jak na takie obijanie się, to nieźle, nieźle.... :gwizdanie:

najważniejsze to odpowiednio ustawić sobie przełożonych :przebiegly:

:>

Tudzież odpowiedni "reagować" na pojawienie się przełożonego w pobliżu :gwizdanie:

hehehe... zawsze przytakiwać :punk:

a jak spać to na krótkowidza, sugerując zaangażowanie w projekt :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale spamujecie :P a temat fajny no no Basia Basia :):notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

ale spamujecie :P a temat fajny no no Basia Basia :):notworthy: :notworthy: :notworthy:

fajny to Kimi ma podpis :kox:

Opublikowano

ale spamujecie :P a temat fajny no no Basia Basia :):notworthy: :notworthy: :notworthy:

fajny to Kimi ma podpis :kox:

:naughty:

Samo życie...

Opublikowano

ale spamujecie :P a temat fajny no no Basia Basia :):notworthy: :notworthy: :notworthy:

fajny to Kimi ma podpis :kox:

:naughty:

Samo życie...

skromny ... :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.