Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nic nie myślałam ..... tzn myślałam

ale jak nic nie mogę wykombinować to pytam :tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nic nie myślałam ..... tzn myślałam

ale jak nic nie mogę wykombinować to pytam :tongue4:

Jesteś kobietą, więc mogłaś nie skojarzyć :tongue4:

Opublikowano

wlasnie dostalem 290 zl i 6 pkt z Dabek :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

wlasnie dostalem 290 zl i 6 pkt z Dabek :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:shocked:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 12:07_________________________________________________

nic nie myślałam ..... tzn myślałam

ale jak nic nie mogę wykombinować to pytam :tongue4:

Jesteś kobietą, więc mogłaś nie skojarzyć :tongue4:

yyyyy.... no właśnie powinnam :wink4:

bo niejednokrotnie w niedzielne popołudnie jestem zmuszana żeby to oglądać :disgust:

Opublikowano
bo niejednokrotnie w niedzielne popołudnie jestem zmuszana żeby to oglądać

"to" ????

:foch:

Opublikowano

wlasnie dostalem 290 zl i 6 pkt z Dabek :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:shocked

wycieczka na zlot Ogolnopolski :naughty:
Opublikowano

Miśkowa w dwóch osobach się odmeldowuje :hi: :hi:

Jak my jesteśmy to Was nie ma.

Opublikowano
bo niejednokrotnie w niedzielne popołudnie jestem zmuszana żeby to oglądać

"to" ????

:foch:

nie fosz tutaj :wink4:

jeżdżą w kółko i bzyczą i bzyczą :gwizdanie:

nie prościej było by zobaczyć ostatnie 10 min żeby dowiedzieć się kto wygrał ? :decayed:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 12:22_________________________________________________

Miśkowa w dwóch osobach się odmeldowuje :hi: :hi:

Jak my jesteśmy to Was nie ma.

no jesteśmy przecież :blink:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 12:23_________________________________________________

wlasnie dostalem 290 zl i 6 pkt z Dabek :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:shocked

wycieczka na zlot Ogolnopolski :naughty:

łoooo, to drogo Cie to wyszło ... :naughty:

za to mógłbyś jeszcze jednego towara zaprosić na weekend nad morzem :gwizdanie:

Opublikowano

Tomcio oszczędza już na Bukowinę :gwizdanie:

Opublikowano

Tomcio oszczędza już na Bukowinę :gwizdanie:

no ja myślę :kox:

Opublikowano

ale to jak jechalismy nad morze ciekawe czy z drogi powrotnej nie sypnelo czegos :mysli:

Opublikowano
nie fosz tutaj

:wstydliwy:

Opublikowano

ale to jak jechalismy nad morze ciekawe czy z drogi powrotnej nie sypnelo czegos :mysli:

:mysli: a co CB radia wam pozabierali :polew:

Opublikowano

ale to jak jechalismy nad morze ciekawe czy z drogi powrotnej nie sypnelo czegos :mysli:

:mysli: a co CB radia wam pozabierali :polew:

kłysiu całą drogę jechał na innym kanale i dziwił się co tak cicho :decayed:

Opublikowano

nie no byly cb tylko to byl stacjonarny a poza tym to bylo z 10 km od Jaroslawca to juz na radiu zadko monza bylo spotkac :naughty:

Opublikowano

ale to jak jechalismy nad morze ciekawe czy z drogi powrotnej nie sypnelo czegos :mysli:

:mysli: a co CB radia wam pozabierali :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kłysiu całą drogę jechał na innym kanale i dziwił się co tak cicho :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no pieknie to gratulujemy :D

Opublikowano

lecę po pana fotomodela do szkoły :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehehe :D

postaram sie wstawic zdjecia Pani Adrenaliny jeszcze dzisiaj :)

Opublikowano

tak dobrze żarło i zdechło :tongue4:

gdzie są wszyscy? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.