Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale spamujecie :P a temat fajny no no Basia Basia :):notworthy: :notworthy: :notworthy:

fajny to Kimi ma podpis :kox:

:naughty:

Samo życie...

skromny ... :gwizdanie:

Przecież nie napisałem, że chodzi o mnie :cool1:

Ale nie będę zaprzeczał, przez wrodzoną skromność właśnie :rolleyes:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale spamujecie :P a temat fajny no no Basia Basia :):notworthy: :notworthy: :notworthy:

fajny to Kimi ma podpis :kox:

:naughty:

Samo życie...

skromny ... :gwizdanie:

Przecież nie napisałem, że chodzi o mnie :cool1:

Ale nie będę zaprzeczał, przez wrodzoną skromność właśnie :rolleyes:

:naughty:

Opublikowano

... ale podoba mi się Twój tok rozumowania, @Adrenalino :wink4:

Opublikowano

także tego :gwizdanie:

ale że Dudka na mundial nie wzięli ...

Opublikowano

także tego :gwizdanie:

Rozwiń proszę... :przebiegly:

ale że Dudka na mundial nie wzięli ...

jaka zmiana tematu od razu... :>

Opublikowano

A oto nasz perfekcyjny fotografista :good:

r_gWJ.jpg

r_jqS.jpg

Opublikowano

A oto nasz perfekcyjny fotografista :good:

r_gWJ.jpg

r_jqS.jpg

:naughty:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 15:53_________________________________________________też mam takie foty :tongue4:

Opublikowano

To @rkwon? :)

Opublikowano

Sebek, kiedy wrzucisz moje? :mysli:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 15:56_________________________________________________

To @rkwon? :)

yhy :)[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 15:57_________________________________________________zaraz się okaże że znacie się z piaskownicy :decayed:

Opublikowano
zaraz się okaże że znacie się z piaskownicy

:no:

Opublikowano

już myślałam :P

Opublikowano

już myślałam :P

Ale na tych zdjęciach dobrze go nie widać w sumie

Opublikowano
  • Autor

heheh aparat mnie nei obejmuje

moja masa to moj kapital wiesz lepiej mnie przeskoczyc niz obejsc :D

Opublikowano

Seba, mam nadzieję że mogłam :tongue4:

już za późno na uzyskiwanie zgody :gwizdanie:

Opublikowano

heheh aparat mnie nei obejmuje

moja masa to moj kapital wiesz lepiej mnie przeskoczyc niz obejsc :D

Masz jakieś kompleksy? :>

To jak mnie zobaczysz na żywo, to Ci przejdzie od razu :polew:

Opublikowano

heheh aparat mnie nei obejmuje

moja masa to moj kapital wiesz lepiej mnie przeskoczyc niz obejsc :D

Masz jakieś kompleksy? :>

To jak mnie zobaczysz na żywo, to Ci przejdzie od razu :polew:

:gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

heheh aparat mnie nei obejmuje

moja masa to moj kapital wiesz lepiej mnie przeskoczyc niz obejsc :D

Masz jakieś kompleksy? :>

To jak mnie zobaczysz na żywo, to Ci przejdzie od razu :polew:

hahahahha ja nie mam zadnych kompleksow wrecz przeciwnie :D

wiem ze moge wyrwac kazda i wiem ze jestem bardziej boski niz

boski zigolo :polew: :polew: :polew: :polew: a na audice wyrywa sie galerianki

w warszawie az milo :D takze zero kompleksow po prostu stwierdzam ze moja masa to moj kapital

Seba, mam nadzieję że mogłam :tongue4:

nie :P:decayed::naughty: :gwizdanie:

Opublikowano
zero kompleksow po prostu stwierdzam ze moja masa to moj kapital

:>

To u mnie, powiedzmy, że "bieda, aż piszczy" :polew:

Opublikowano

no jak galerianki, to normalnie respect Seba :cool1:

tylko pamiętaj że dzisiejszym galeriankom błyszczyk już nie wystarczy :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.