Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jak galerianki, to normalnie respect Seba :cool1:

tylko pamiętaj że dzisiejszym galeriankom błyszczyk już nie wystarczy :polew:

BTW, ja nie rozumiem tych facetów, co dają się wyrywać galeriankom: jedna para dżinsów jest droższa, niż niejedna laska na telefon (za 100-150 to można mieć naprawdę fajną na godzinę).

Uprzedzając fakty - nie, nie korzystam, ale z ciekawości przeglądałem kiedyś taka stronkę z anonsami :>

A za parę dżinsów taka małolata zrobi Ci loda na parkingu albo w kiblu - i gdzie tu sens, gdzie logika? :mysli:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
zero kompleksow po prostu stwierdzam ze moja masa to moj kapital

:>

To u mnie, powiedzmy, że "bieda, aż piszczy" :polew:

czyli jednak to obijanie się nie jest takie dochodowe :polew:[br]

Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 16:15_________________________________________________

no jak galerianki, to normalnie respect Seba :cool1:

tylko pamiętaj że dzisiejszym galeriankom błyszczyk już nie wystarczy :polew:

BTW, ja nie rozumiem tych facetów, co dają się wyrywać galeriankom: jedna para dżinsów jest droższa, niż niejedna laska na telefon (za 100-150 to można mieć naprawdę fajną na godzinę).

A za parę dżinsów taka małolata zrobi Ci loda na parkingu albo w kiblu - i gdzie tu sens, gdzie logika? :mysli:

jakie obeznanie w temacie :blink: :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 16:16_________________________________________________za późno na modyfikację, już zacytowałam :tongue4:

Opublikowano

no no no tematy typowo motoryzacyjne :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

widział ktoś kiedyś galeriankę w męskim wydaniu ? :mysli:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 16:20_________________________________________________

no no no tematy typowo motoryzacyjne :gwizdanie: :wink4:

wyrywanie lasek na audi to też temat motoryzacyjny :hahaha:

Opublikowano
czyli jednak to obijanie się nie jest takie dochodowe

Chodzi o kapitał "masy" :polew:

za późno na modyfikację, już zacytowałam

:chytry:

wyrywanie lasek na audi to też temat motoryzacyjny

Dlatego moja małżonka ma obiekcje co do zakupu przez mła Audi tudzież BMW :>

Opublikowano

Kasia, a gdzie reszta Waszych fotek? :naughty:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 16:21_________________________________________________

czyli jednak to obijanie się nie jest takie dochodowe

Chodzi o kapitał "masy" :polew:

wiem... dlatego to napisałam :tongue4:

po prostu mam daleko idące skojarzenia :wink4:

Opublikowano

Kasia, a gdzie reszta Waszych fotek? :naughty:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 16:21_________________________________________________

czyli jednak to obijanie się nie jest takie dochodowe

Chodzi o kapitał "masy" :polew:

wiem... dlatego to napisałam :tongue4:

po prostu mam daleko idące skojarzenia :wink4:

Albo bogatą wyobraźnię :rolleyes:

Opublikowano

Kasia, a gdzie reszta Waszych fotek? :naughty:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 16:21_________________________________________________

czyli jednak to obijanie się nie jest takie dochodowe

Chodzi o kapitał "masy" :polew:

wiem... dlatego to napisałam :tongue4:

po prostu mam daleko idące skojarzenia :wink4:

Albo bogatą wyobraźnię :rolleyes:

true :grzywa:

Opublikowano
  • Autor

hehehehehe

to ja wam nie opowiadalem tej historyjki jaka mnie spotkala w zlotych tarasach ???

zdjecie Pani Basi

iZms9.jpg

Opublikowano

łoooo, ale wyrezałeś :blink:

Opublikowano

hehehehehe

to ja wam nie opowiadalem tej historyjki jaka mnie spotkala w zlotych tarasach ???

zdjecie Pani Basi

iZms9.jpg

O rzesz Ty orzeszku... :slina:

Jak tyś to zrobił? :mysli:

Opublikowano

z mojego to niewiele zostało :cool1:

Opublikowano

Lecę do domu.

Miłego popołudnia :papa:

Opublikowano

wzajemnie :hi:

Opublikowano
:hi: widzę, że w ciągu dnia tu znacznie więcej się dzieje niż wieczorami :mysli: - muszę koniecznie zmienić pracę :wink4:
Opublikowano

e tam ... :wink4:

Opublikowano

Kimi poruszył dziś zaje fajny temat mianowicie biała A4 :evil: :evil: :evil: mój następny model to również biały ale avant :evil: :evil: co do modelu to się jeszcze zobaczy :naughty: :naughty: ale będzie :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 17:35_________________________________________________

Opublikowano

dzień dobry. znowu wróciłem z pozdróży.

niunia się spisała jak zwykle... a przy okazji znalazłem RAJ! :evil: - miasteczko nazywa się Ingolstadt.

nie wiem czy ktoś miał okazję odwiedzić tą jakże zacną miejscowość. mam wrażenie że tam innych aut nie ma tylko jedyne słusze. chyba dopłaty mają... :kox: a na dodatek co 3 to eSka. po prostu kopara w dół. no i oczywiście jak patrzyłem po rocznikach to 2007 to raczej starocie ^^ ehhh... istnieją jeszcze piękne miejsca na świecie... :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.