Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Idę wykapać moją Księżniczkę, bo Szanowna Małżonka poszła dzisiaj z koleżankami z pracy się udydłać na jakieś urodziny :tongue4:

tak w środku tygodnia? ...ludzie to się bawią :naughty:

Pani Prezes to nie kwestia zabawy :no: to jest mus aby koleżanki jutro rano też były koleżankami :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ścioprać ?? czlowieeeeeeeeku moze jeszcze chyżo i muszkiet ??

to jest dialekt ktorego uzywa sie poza Katowicami czyt. wsie,PGR itp. :polew: :polew:

:kox::naughty::decayed::polew:

Opublikowano

Idę wykapać moją Księżniczkę, bo Szanowna Małżonka poszła dzisiaj z koleżankami z pracy się udydłać na jakieś urodziny :tongue4:

tak w środku tygodnia? ...ludzie to się bawią :naughty:

Kochana, moja Żona w weekendy albo ma szkołę, albo pracuje, więc tak naprawdę to pada na twarz, jak wraca do domu :>

Niech się zresztą bawi, bo jak już będę miał to Audi, to JA wtedy będę się bawił :tongue4:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

no Kimi, przekaż żonie że koledzy z forum powiedzieli że nie może się ścioprać :decayed:

:disgust:

//EDIT:

Musze kurna czekać, bo jakąś bajkę chce obejrzeć do końca...

Opublikowano

Idę wykapać moją Księżniczkę, bo Szanowna Małżonka poszła dzisiaj z koleżankami z pracy się udydłać na jakieś urodziny :tongue4:

tak w środku tygodnia? ...ludzie to się bawią :naughty:

Kochana, moja Żona w weekendy albo ma szkołę, albo pracuje, więc tak naprawdę to pada na twarz, jak wraca do domu :>

Niech się zresztą bawi, bo jak już będę miał to Audi, to JA wtedy będę się bawił :tongue4:

no to pięknie :kox:

napisałeś Kochana ? :wstydliwy:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 19:46_________________________________________________

ścioprać ?? czlowieeeeeeeeku moze jeszcze chyżo i muszkiet ??

to jest dialekt ktorego uzywa sie poza Katowicami czyt. wsie,PGR itp. :polew: :polew:

Ty sobie nagrabisz :naughty:

Opublikowano

Ty sobie nagrabisz :naughty:

oj tam troche usmiechu i sloneczka chcielm wprowadzic w nasze zycie :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

oj udalo Ci sie udalo :D ja sie usmialem :P:polew: :polew:

Opublikowano

oj udalo Ci sie udalo :D ja sie usmialem :P:polew: :polew:

moj mistrzu czy zdjecia juz polecialy na konkursik ????? :mysli:
Opublikowano

oj udalo Ci sie udalo :D ja sie usmialem :P:polew: :polew:

moj mistrzu czy zdjecia juz polecialy na konkursik ????? :mysli:

jak wysłałeś to poleciały :polew: :polew: :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tak obrobione wlasnie leca do gory :)

Opublikowano

a gdzie moje? :confused4:

Opublikowano
  • Autor

jak to Twoje ??

Opublikowano

a kiedy beda fotki z soboty od Basi :chytry:

Opublikowano

a kiedy beda fotki z soboty od Basi :chytry:

no własnie, no właśnie :kox:

Opublikowano
  • Autor

o matko ale meczyta :)

robie teraz dajcie mi troche

bo kilka ich jest

Opublikowano

tak między wierszami :wink4::naughty:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Gry69.jpg

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

tak między wierszami :wink4::naughty:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Gry69.jpg

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Zrobisz czarny dach ??? :kox:

Opublikowano

Koniecznie :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

zaraz wam na zdjeicu zrobie czarny dach :)

Opublikowano

zaraz wam na zdjeicu zrobie czarny dach :)

Seba to jeszcze lakier - śnieżna biel :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.