Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry: ale tu spamerstwo sie dzieje :kox: :gwizdanie: a jakie podteksty :gwizdanie: tylko czekać jak zobaczymy wielki palec Prezesa :baseball:

i wątek zniknie z powierzchni ziemi, jak przed chwilą nasz ;(

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry: ale tu spamerstwo sie dzieje :kox: :gwizdanie: a jakie podteksty :gwizdanie: tylko czekać jak zobaczymy wielki palec Prezesa :baseball:

i wątek zniknie z powierzchni ziemi, jak przed chwilą nasz ;(

Ale przecież nie zniknął, możemy kontynuować :tongue4:

Opublikowano

no cóż. pozostaje żałować... :confused4: - służba nie drużba... ale nóżka że ho ho! :notworthy:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 00:55_________________________________________________

no bys byl w sobote to bys Pania Adrenaline poznal bo nas nawiedziala na spocie :D[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 00:52_________________________________________________tu sa fotki ze spocikow :)

http://www.6sense.pl/gal/

a ja tymczasem udaje sie na spoczynek pozdro :):hi:

patrzę na te zdjęcia i ewidentnie wam Be Siódemki brakuje! ewidentnie! :decayed:

a żebyś wiedział jak nam B8 brakuje....ach...... ;( strasznie

Opublikowano

:bry: ale tu spamerstwo sie dzieje :kox: :gwizdanie: a jakie podteksty :gwizdanie: tylko czekać jak zobaczymy wielki palec Prezesa :baseball:

i wątek zniknie z powierzchni ziemi, jak przed chwilą nasz ;(

Ale przecież nie zniknął, możemy kontynuować :tongue4:

ale nasz katowicki przed chwilką zniknął, bo kumpel moderator się bawił :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

hehehehe pieknie czlowiek zaglada :P

Opublikowano

hehehehe pieknie czlowiek zaglada :P

Co mówi ginekolog do wychodzącej z gabinetu pacjentki?

- Jeszcze do pani zajrzę

:>

Opublikowano
  • Autor

:D

to ja zapodam rasistowski

co ma czarny bialego ??

sluchac :D[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 12:23_________________________________________________oj widze sie nei spodobalo bo nikt nic nie pisze :P

Opublikowano

:D

to ja zapodam rasistowski

co ma czarny bialego ??

sluchac :D[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 12:23_________________________________________________oj widze sie nei spodobalo bo nikt nic nie pisze :P

:polew:

Byłem :pali:

A jak już jetseśmy w temacie:

Dlaczego czarny ma białe dłonie?

Bo jak go wędzili, to się trzymał drążka :>

Opublikowano
  • Autor

heheh a jakiego koloru jest murzyn ??

jest bezbarwny tylko od srodka wypelniony kauem :P:evil:

Opublikowano

heheh a jakiego koloru jest murzyn ??

jest bezbarwny tylko od srodka wypelniony kauem :P:evil:

Oooo to już było chamskie :polew:

Opublikowano

heheh a jakiego koloru jest murzyn ??

jest bezbarwny tylko od srodka wypelniony kauem :P:evil:

:punish: przesadziłeś [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 12:57_________________________________________________co Ci murzyni przeszkadzają ? :chytry:

te kocie ruchy :tongue4:

Opublikowano

Ale mulatki są fajne :naughty:

Taka na ten przykład, proszę ja Ciebie, Beyonce...

Ehhh ten Jay.Z. to ma fajnie, posu.... ekhm, przytulać taką sztukę :rolleyes:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 13:00_________________________________________________

heheh a jakiego koloru jest murzyn ??

jest bezbarwny tylko od srodka wypelniony kauem :P:evil:

:punish: przesadziłeś [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 12:57_________________________________________________co Ci murzyni przeszkadzają ? :chytry:

te kocie ruchy :tongue4:

Ta, potomkowie tych, co nie spierdzielili łowcom niewolników :polew:

Opublikowano

Ale mulatki są fajne :naughty:

Taka na ten przykład, proszę ja Ciebie, Beyonce...

Ehhh ten Jay.Z. to ma fajnie, posu.... ekhm, przytulać taką sztukę :rolleyes:

:blink:

to się nam kolega rozmarzył :P

Opublikowano

Ale mulatki są fajne :naughty:

Taka na ten przykład, proszę ja Ciebie, Beyonce...

Ehhh ten Jay.Z. to ma fajnie, posu.... ekhm, przytulać taką sztukę :rolleyes:

:blink:

to się nam kolega rozmarzył :P

Trzeba mieć marzenia, bo to nadaje sens naszemu życiu :tongue4:

Opublikowano

Ale mulatki są fajne :naughty:

Taka na ten przykład, proszę ja Ciebie, Beyonce...

Ehhh ten Jay.Z. to ma fajnie, posu.... ekhm, przytulać taką sztukę :rolleyes:

:blink:

to się nam kolega rozmarzył :P

Trzeba mieć marzenia, bo to nadaje sens naszemu życiu :tongue4:

owszem, ale od razu tak wysoko mierzyć :gwizdanie:

nie wystarczy Ci na początek jakaś Przybylska albo inna Urbańska :naughty:

Opublikowano

Ale mulatki są fajne :naughty:

Taka na ten przykład, proszę ja Ciebie, Beyonce...

Ehhh ten Jay.Z. to ma fajnie, posu.... ekhm, przytulać taką sztukę :rolleyes:

:blink:

to się nam kolega rozmarzył :P

Trzeba mieć marzenia, bo to nadaje sens naszemu życiu :tongue4:

owszem, ale od razu tak wysoko mierzyć :gwizdanie:

nie wystarczy Ci na początek jakaś Przybylska albo inna Urbańska :naughty:

Oooo, tu trafiłaś w sedno z tą Przybylską Anią :tongue4:

Opublikowano

ehhh, mężczyźni !

...jacy Wy jesteście przewidywalni :doh1:

Opublikowano

ehhh, mężczyźni !

...jacy Wy jesteście przewidywalni :doh1:

A Wy to niby nie jesteście :angry:

Opublikowano

ehhh, mężczyźni !

...jacy Wy jesteście przewidywalni :doh1:

A Wy to niby nie jesteście :angry:

nie-e :tongue4:

my jesteśmy tajemnicze, nieprzewidywalne, intrygujące ... :guma:

Opublikowano
nie-e

my jesteśmy tajemnicze, nieprzewidywalne, intrygujące ...

...i piękne :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.