Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lawka potrafi utrzymac 4 osobowa rodzine :D

:decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lawka potrafi utrzymac 4 osobowa rodzine :D

:decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:naughty::)
Opublikowano

normalnie jakiś facet stoi na korytarzu naszego biurowca i śpiewa pieśni kościelne :blink:

Opublikowano
  • Autor

nagrywaj go szybko :D i dawaj tutaj :D

Opublikowano

normalnie jakiś facet stoi na korytarzu naszego biurowca i śpiewa pieśni kościelne :blink:

Może broni krzyża?

Jest tam jakiś w tym biurowcu?

Opublikowano

moze to Bartek co ma rejestracje epa :kox:

Opublikowano

chyba mu się podoba bo fajna akustyka jest, w całym budynku niesie :decayed:

[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 15:20_________________________________________________

normalnie jakiś facet stoi na korytarzu naszego biurowca i śpiewa pieśni kościelne :blink:

Może broni krzyża?

Jest tam jakiś w tym biurowcu?

nie ma :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 15:21_________________________________________________

moze to Bartek co ma rejestracje epa :kox:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

mnie tam ten carbon jednak nie kreci tzn ta folia bo widzialem na zywca mam znajomego co to robi i nie wiem kwestia gustu ja bym sobie na aucie tego nei zroibl :)

wole czarny pelen polysk lub czarny mat

Opublikowano

z pełnego połysku możesz sobie na tym wyrezać szyberdach :polew: :polew:

Opublikowano

mnie tam ten carbon jednak nie kreci tzn ta folia bo widzialem na zywca mam znajomego co to robi i nie wiem kwestia gustu ja bym sobie na aucie tego nei zroibl :)

wole czarny pelen polysk lub czarny mat

:mysli:

Pomyślę.

z pełnego połysku możesz sobie na tym wyrezać szyberdach :polew: :polew:

A może będę miał szyberdach, hę? :cool1:

Opublikowano

mnie tam ten carbon jednak nie kreci tzn ta folia bo widzialem na zywca mam znajomego co to robi i nie wiem kwestia gustu ja bym sobie na aucie tego nei zroibl :)

wole czarny pelen polysk lub czarny mat

:mysli:

Pomyślę.

z pełnego połysku możesz sobie na tym wyrezać szyberdach :polew: :polew:

A może będę miał szyberdach, hę? :cool1:

to jest jakieś wyjście gdybyś nie miał :decayed:

Opublikowano

W sumie naparłem się na ten biały, ale inne zestawienia też są ładne:

4249913482_731b23401d_o.jpg

4719901134_da5d27ddcd.jpg

2j3qtl0.jpg

Albo biała, ale w taki deseń:

1100_small.jpg

Nie no, białe z czarnym jest jednak debeściarskie...

Dobra, zostaję przy białym.

Opublikowano
  • Autor

zawsze mozesz kupic obojetnie jaka i sobie okleic na biala perle za jakies 2-3 k :D [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 16:20_________________________________________________lece na chalupe i na trening Panie i Panowie takze do wieczorka :D:naughty::hi:

Opublikowano

Ta, jasne :disgust:

3k to będzie jedna trzecia kwoty na cały samochód :confused4:

lece na chalupe i na trening Panie i Panowie takze do wieczorka

:papa:

Opublikowano
  • Autor

no to gdzie Ty tam s na zdjeciach wstawiasz :P

Opublikowano

Rozmowa Araba z urzędnikiem emigracyjnym USA.

-Name?

-Abdul Sagi Hasim

-Sex?

-Twice a week!

-No no, male or female?

-Male, female... sometimes camel. :polew: :polew:

Opublikowano

Rozmowa Araba z urzędnikiem emigracyjnym USA.

-Name?

-Abdul Sagi Hasim

-Sex?

-Twice a week!

-No no, male or female?

-Male, female... sometimes camel. :polew: :polew:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 16:40_________________________________________________Lecę do domu

:papa:

Opublikowano

papa :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.