Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sara88 :polew: :polew:

Byłoby to wieeeeelkiee rozczarowanie ;(

Mam nadzieję, że sara88 to jednak Sara, rocznik '88 :tongue4:

to tylko pseudonim artystyczny :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no no wieczorami to drag queen :D

:banan2::banan::banan2:

Opublikowano

Kimi widze masz problemy jakieś z cytowaniem .... bo mieszasz i mieszasz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no przeciez jest programista da sobie rade :P

Opublikowano

Kimi widze masz problemy jakieś z cytowaniem .... bo mieszasz i mieszasz :tongue4:

A bo nie tu kliknąłem.... :wallbash: i zacząłem się bawić CTRL+C / CTRL+V

Opublikowano

:polew: :polew: przepadałam za tą grą :kox:

v0oi0.jpg

Opublikowano
  • Autor

heheheh :D no gra kultowa nie ma co :D

Opublikowano

Na pracowniczy bal maskowy przyszli:

- sekretarka w masce kota,

- księgowa w masce królika,

- dyrektor w masce lwa,

- informatyk w masce 255.255.255.0 :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: hehe no udalo Ci sie nie powiem :D
Opublikowano

Spotkało się kilku informatyków i jak to zwykle bywa, rozmowy szybko zeszły na tematy komputerowe. Wreszcie któryś z nich zaproponował:

- Panowie, porozmawiajmy o czymś normalnym, np. o d*pach.

Nastąpiła bardzo długa cisza, a po niej jeszcze więcej krępującego milczenia.

Wreszcie któryś odpowiada:

- Słuchajcie, moja karta graficzna jest do d*py...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jasio posuwa swoją siostrę Małgosię.

W pewnym momencie Małgosia mówi:

- Jesteś lepszy od taty

Na to Jaś:

- Wiem, mama mi mówiła

Opublikowano

Jasio posuwa swoją siostrę Małgosię.

W pewnym momencie Małgosia mówi:

- Jesteś lepszy od taty

Na to Jaś:

- Wiem, mama mi mówiła

patologia :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no potega .... :D

Opublikowano

dżizas ile kawałków o informatykach znalałam :kox:

Opublikowano
  • Autor

wszystkie sa gupie i zaden nie jest prawdziwy ...

[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 14:31_________________________________________________Kimi odezwij sie ja zaetowalem z tym szefem :D:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

klasyfikator kobiet wg informatyka :decayed:

Kobieta - WINDOWS: wszyscy wiedzą, że nic nie potrafi zrobić poprawnie, ale nikt nie może bez niej żyć.

Kobieta - SERWER: zawsze zajęta, kiedy jej potrzebujesz.

Kobieta - INTERNET: kobieta z trudnym dostępem.

Kobieta - EXCEL: mówią, że potrafi wiele, ale zwykle używasz jej do czterech podstawowych potrzeb.

Kobieta - DOS: każdy ją miał co najmniej raz, ale nikt już jej nie chce.

Kobieta - WIRUS: znana także jako "żona"; przychodzi gdy się nie spodziewasz, instaluje się i zużywa wszystkie Twoje zasoby.

Gdy próbujesz ją odinstalować, zwykle coś stracisz, ale gdy nie próbujesz - tracisz wszystko.

Kobieta - WYGASZACZ EKRANU: nie jest wiele warta, ale przynajmniej jest z nią trochę zabawy.

Kobieta - RAM: zapomina o wszystkim, kiedy ją odłączasz.

Kobieta - DYSK TWARDY: pamięta o wszystkim, na zawsze.

Kobieta - MULTIMEDIA: sprawia, że okropne rzeczy wyglądają całkiem ładnie.

Kobieta - UŻYTKOWNIK: spieprzy wszystko, czego się dotknie i zawsze chce więcej niż jej potrzeba.

Kobieta - CD-ROM: jest coraz szybsza i szybsza.

Kobieta - E-MAIL: na każde dziesięć jej wypowiedzi, osiem to kompletna beznadzieja.

Opublikowano
  • Autor

a Ty do ktorych sie zaliczasz ?? :D :gwizdanie:

Opublikowano

klasyczny UŻYTKOWNIK :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::naughty: :gwizdanie: no to wspolczujemy wezowi :)
Opublikowano

wszystkie sa gupie i zaden nie jest prawdziwy ...

[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 14:31_________________________________________________Kimi odezwij sie ja zaetowalem z tym szefem :D:polew: :polew: :polew: :polew:

Wiem wiem :>

@Adrenalina:

Z racji tego, że jestem użytkownikiem Linucha (Debian i Ubuntu) dodam jeszcze od siebie:

Kobieta LINUX: - najlepsza, kiedy można "używać" za darmo :>

Sorki za kolejny podtekst, samo jakoś tak wychodzi :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.