Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko :hi: uff ja już po robocie :wink4: a piątek godz. 16.30 już nie długo :drunk: :drunk:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wczoraj w Łodzi byłem ale nikogo nie widziałem :gwizdanie: :tongue4:

akurat mnie nie było :tongue4:

[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 20:04_________________________________________________

płaciłem chyba 800 lub 900 pln-ów

sZAAS.jpg

[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 22:22_________________________________________________

wczoraj w Łodzi byłem ale nikogo nie widziałem :gwizdanie: :tongue4:

Adas może nie w tej Łodzi byłeś :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 22:24_________________________________________________chriss-u to co :mysli: pyk :drinks:

to jest program robiony w Compsporcie w Łodzi :?: czy gdzie jeśli można wiedzieć :?:

dzięki za odp :good:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 20:05_________________________________________________

maly ?? juz 3 tydzien !!!! to nei jest maly to sa jakies tortury :( najgorsze jest to ze terminu konca nie widac :( ze tak niby ciagle :(:wallbash:

dobrze, że nie 40 dni i 40 nocy :naughty: :gwizdanie: :>[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 20:08_________________________________________________

taaaa :gwizdanie:

Co, nie wierzysz mi? :cool1:

No i w sumie słusznie :tongue4:

Generalnie osiągam ostatnio poziom mistrzowski w ściemnianiu :decayed:

:good:

ja też całkiem nieźle sobie radzę w tej dyscyplinie :decayed:

:polew:

Ale mam trochę wyrzuty sumienia, bo szefo fajny, płaci w miarę, a ja się opierdalam :>

Ale na usprawiedliwienie dodam, że z obowiązków się wywiązuję, jeno nieco "rozciągam" je w czasie :>

ja też Cię pod.dole hehe żarcik :tongue4::naughty: nie moje klimaty :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 20:11_________________________________________________

zawsze mozesz kupic obojetnie jaka i sobie okleic na biala perle za jakies 2-3 k :D [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 16:20_________________________________________________lece na chalupe i na trening Panie i Panowie takze do wieczorka :D:naughty::hi:

a co tam trenujesz :?: picie :drunk:;) <żarcik>[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 20:21_________________________________________________Kimi, białe auto i czarny matowy dach to jest to :kox: w ogóle białe auto to black&white jak się patrzy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi: osz w morde ten co odpisal hurtem do wszystkich :D

nic nie trenuje w sumie :P biegam na biezni musze spalic jakies 30 kilo :D:tongue4:

Opublikowano

:hi: osz w morde ten co odpisal hurtem do wszystkich :D

nic nie trenuje w sumie :P biegam na biezni musze spalic jakies 30 kilo :D:tongue4:

:blink: chcesz zniknąć?

Opublikowano
  • Autor

hahaha jeszcze mi 100 zostanie takze bedzie mnie widac bez problemu :)

:embarrassed:

Opublikowano

też bym chętnie pobiegał :mysli: a szczególnie na bieżni tylko .......

że mi się nie chce :polew: :polew:

tak na poważnie też się muszę troszkę wziąć za siebie. :kox: :kox:

Opublikowano

hahaha jeszcze mi 100 zostanie takze bedzie mnie widac bez problemu :)

:embarrassed:

wyolbrzymiasz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

heheh wiem co widze w lustereczku :) wiem ze to wygodnie ze jest gdzie piwko postawic no ale :) zamiast a4 niedlugo bede musial q7 qpic :P:D:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

heheh wiem co widze w lustereczku :) wiem ze to wygodnie ze jest gdzie piwko postawic no ale :) zamiast a4 niedlugo bede musial q7 qpic :P:D:polew: :polew: :polew:

spoko, może być...

pozwolimy Ci zostać w klubie ze względu na stare czasy :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

looo heheh dzieki laskawczyni :)[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 20:56_________________________________________________tak sobie dzisiaj wymyslilem ze moze zrobie jakas fajna czolowke do filmow klubowych :) tzn jakis taki fajny poczatek z jakims ciekawym efektem pojawiania sie loga klubu ;)

tak mi dzisiaj wpadlo do glowy :P

Opublikowano

spoko pomysł :good:

ale jak trafi na indywidualistę to i tak go nie wykorzysta :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

oj tam zawsze wszystko musisz popsuc :P

Opublikowano

oj tam zawsze wszystko musisz popsuc :P

żartuję przecież :wink4:

na pewno zrobisz mega piękne logo i wszyscy zaczną filmy robić zeby je móc wstawić :D

Opublikowano
  • Autor

heheh no i masz no i bedzie sie wysmiewac no :P ehhh [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 21:11_________________________________________________lepiej pokaz Co Ty zrobilas :) :gwizdanie:

Opublikowano

nie no rób rób :good: będziemy konsultowac poprawki :decayed:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 21:13_________________________________________________

heheh no i masz no i bedzie sie wysmiewac no :P ehhh [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 21:11_________________________________________________lepiej pokaz Co Ty zrobilas :) :gwizdanie:

:bag:

Opublikowano

tak się wtrące to gdzie filmidło z Jarosławca :angry:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie gdzie gdzie GDZIE !?![br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 21:16_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :naughty::kox:

Opublikowano

:hi: osz w morde ten co odpisal hurtem do wszystkich :D

nic nie trenuje w sumie :P biegam na biezni musze spalic jakies 30 kilo :D:tongue4:

no siema :good:

to ile Ty ważysz :?: 1800 kg :kox::tongue4::naughty::embarrassed: :> <żarcik

Opublikowano
  • Autor

hehehe no przesadzilem ale 105 wchodzi jak nic ;)

troszke za duzo 6 miesiac walcze poza zmianami w wygladzie :) tzn troszke sie dobrze po silowni zrobilo :)

to waga ta sama :) heheheh ja to jestem miszcz nie ma co :P

Opublikowano

też bym chętnie pobiegał :mysli: a szczególnie na bieżni tylko .......

że mi się nie chce :polew: :polew:

tak na poważnie też się muszę troszkę wziąć za siebie. :kox: :kox:

może zorganizujecie jakiś meczyk w piłke nożną :?: albo meczyki na weekendzie np pod wieczór albo jakoś tak ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.