Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehehe ja moge podopingowac z carlsbergiem :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak się wtrące to gdzie filmidło z Jarosławca :angry:

proszę na mnie nie krzyczeć bo sie zamknę w sobie :chytry:

filmik jest w trakcie tworzenia, a artysty się nie pogania :acute: bo doopa z tego wyjdzie ... :decayed:

jak skończe na pewno zobaczycie jako jedni z pierwszych :cool1:

Opublikowano

hehehe ja moge podopingowac z carlsbergiem :P

taaa dawaj grać, a nie :gwizdanie:

ale ja serio z tym meczem mówie... jakaś halóweczka może :?: co Wy na to :?:

próbowaliśmy coś zorganizować w lokalnym klubie co tam w nim byłem, ale d.u.p.a :confused4:

Opublikowano

też bym chętnie pobiegał :mysli: a szczególnie na bieżni tylko .......

że mi się nie chce :polew: :polew:

tak na poważnie też się muszę troszkę wziąć za siebie. :kox: :kox:

może zorganizujecie jakiś meczyk w piłke nożną :?: albo meczyki na weekendzie np pod wieczór albo jakoś tak ;)

ja moge stać na bramce.... bo jak biegam to mam zadyszkę :polew: :polew:

Opublikowano

z tym skopanym to niegłupi pomysł sam bym troszkę przypomniał jak się kopie

Opublikowano
  • Autor

ja to tylko koszykowka a jak pilka nozna to bramka :) heheh zaslaniam cala na raz :D:P:kox::naughty:

Opublikowano

no to już jest 3 zawodników do... :drunk:;):thumbup: :cwaniak1: :good: grania w halówke co tydzień :tongue4:

żeby byli chętni to już miejsce będzie mniejszym problemem, bądź też zerowym problemem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ty a Ty bedziesz z portugala gnal do nas na halowke ??? czy my do Ciebie ?? :P:tongue4:

Opublikowano

Ty a Ty bedziesz z portugala gnal do nas na halowke ??? czy my do Ciebie ?? :P:tongue4:

z Portugala będe walił :naughty: to tylko kawałeczek drogi spoko loko :cool1:

Opublikowano
  • Autor

haah no ta jak sie ma b8 to sie tnie kurde blaszka chetnie bym oblukal ta bestie :)

ale za dwa tyg w ten weekend mnie nei bedzie w lodzi :/

Opublikowano

będe teraz w weekendy w Łodzi także być możliwe, że oblookasz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a wogole to moglbys jakos ladnie profil ogarnac bo zadnych danych nie ma :) :gwizdanie:

Opublikowano

też bym chętnie pobiegał :mysli: a szczególnie na bieżni tylko .......

że mi się nie chce :polew: :polew:

tak na poważnie też się muszę troszkę wziąć za siebie. :kox: :kox:

może zorganizujecie jakiś meczyk w piłke nożną :?: albo meczyki na weekendzie np pod wieczór albo jakoś tak ;)

tak serio to ja jestem jak najbardziej za :good: :good: tylko co w dwóch będziemy grać :kox:

jak by co to ja na pewno bym jeszcze kogoś skołował :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no ja tez pewnie kogos bym zlapal tylko mi bardziej pasuje jednak w godzinach popoludniowych do 17 :) [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 21:43_________________________________________________a wogole to musimy jakies ladne stopki sobie porobic bo wszyscy maja jakies a u nas tak biednie chyba sie musze za to wziasc :D tylko kto co che :P Kimi to juz kima chyba :P hehehe

Opublikowano

a wogole to moglbys jakos ladnie profil ogarnac bo zadnych danych nie ma :) :gwizdanie:

nie ładnie tak podglądać :naughty::tongue4::bicz:

też bym chętnie pobiegał :mysli: a szczególnie na bieżni tylko .......

że mi się nie chce :polew: :polew:

tak na poważnie też się muszę troszkę wziąć za siebie. :kox: :kox:

może zorganizujecie jakiś meczyk w piłke nożną :?: albo meczyki na weekendzie np pod wieczór albo jakoś tak ;)

tak serio to ja jestem jak najbardziej za :good: :good: tylko co w dwóch będziemy grać :kox:

jak by co to ja na pewno bym jeszcze kogoś skołował :wink4:

nie no chociaż zeby było z 12-14 osób wtedy najlepiej moim zdaniem gra się na hali :wink4:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 21:44_________________________________________________

no ja tez pewnie kogos bym zlapal tylko mi bardziej pasuje jednak w godzinach popoludniowych do 17 :) [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 21:43_________________________________________________a wogole to musimy jakies ladne stopki sobie porobic bo wszyscy maja jakies a u nas tak biednie chyba sie musze za to wziasc :D tylko kto co che :P Kimi to juz kima chyba :P hehehe

biorąc pod uwagę jego nick Kimi to pewnie ćwiczy tam na gokardach pod M1 :kox::naughty::wink4: <zarcik>

Opublikowano
  • Autor

heheh nei zagladalem Ci na profil jak pewnie mozesz zerknac tylko patrze przy tym co piszesz :)

Kimi raz jest raz go nie ma nie nadazam :D

Opublikowano

heheh nei zagladalem Ci na profil jak pewnie mozesz zerknac tylko patrze przy tym co piszesz :)

Kimi raz jest raz go nie ma nie nadazam :D

może odkręca żarówke :naughty: i nie ma czasu na pierdoły :no:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew:

chyba swoja :D odkreca :D:kox::naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

chyba swoja :D odkreca :D:kox::naughty:

jo tego nie wim :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheh sie przyna jutro albo i nie bo pewnie dzisiaj juz nas nie odwiedzi :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.