Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdało by sie mieć jakieś fachowego mechanika a nie tylko "mechanika". Ciężko znaleźć kogoś naprawdę dobrego. Nie wiem jak kolega mariusz odbiera "mojego" obecnego mechanika, ale ja tam mam wątpliwości.[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 10:13_________________________________________________

@Magdalenah, ale to chwilkę zajmie, w pracy jestem i nie mogę tak, wiesz, na "żywca" sobie siedziec i tłumaczyć :tongue4:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 10:12_________________________________________________@Adrenalina: uwielbiam :tongue4:

Halo? a ja powiedziałam coś pt teraz i zaraz?

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zdało by sie mieć jakieś fachowego mechanika a nie tylko "mechanika". Ciężko znaleźć kogoś naprawdę dobrego. Nie wiem jak kolega mariusz odbiera "mojego" obecnego mechanika, ale ja tam mam wątpliwości.[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 10:13_________________________________________________

@Magdalenah, ale to chwilkę zajmie, w pracy jestem i nie mogę tak, wiesz, na "żywca" sobie siedziec i tłumaczyć :tongue4:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 10:12_________________________________________________@Adrenalina: uwielbiam :tongue4:

Halo? a ja powiedziałam coś pt teraz i zaraz?

Do bycia fachowcem to mi brakuje bardzo bardzo wiele. :embarrassed:

Ale wszystko przyjdzie z czasem - kwestia doświadczenia.

Opublikowano
  • Autor

heheh Madzia ma dzisiaj bardzo dobry humorek albo mi sie wydaje :P ja tez tlumacze :)

Opublikowano

heheh Madzia ma dzisiaj bardzo dobry humorek albo mi sie wydaje :P ja tez tlumacze :)

weekend idzie, a do tego impreza :gwizdanie: goście będą, torty i te sprawy no i :drunk:

Opublikowano
  • Autor

przetlumacze tylko te glowne sprawy bo jest duzo pierdulek tam typu nakleji na belgie ksiazka po niemiecku jakies oznaczenia na fracje wiec takie sprawy pomine :)

Opublikowano

heheh Madzia ma dzisiaj bardzo dobry humorek albo mi sie wydaje :P ja tez tlumacze :)

weekend idzie, a do tego impreza :gwizdanie: goście będą, torty i te sprawy no i :drunk:

rozwiń temat gdzie to ta impreza :kox:

...i który rocznik świętuje, co by nie przyjść z pustymi rękami :gwizdanie:

Opublikowano

przetlumacze tylko te glowne sprawy bo jest duzo pierdulek tam typu nakleji na belgie ksiazka po niemiecku jakies oznaczenia na fracje wiec takie sprawy pomine :)

oczywiscie :good:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 10:35_________________________________________________

heheh Madzia ma dzisiaj bardzo dobry humorek albo mi sie wydaje :P ja tez tlumacze :)

weekend idzie, a do tego impreza :gwizdanie: goście będą, torty i te sprawy no i :drunk:

rozwiń temat gdzie to ta impreza :kox:

...i który rocznik świętuje, co by nie przyjść z pustymi rękami :gwizdanie:

rocznik 2000 :D

Opublikowano

przetlumacze tylko te glowne sprawy bo jest duzo pierdulek tam typu nakleji na belgie ksiazka po niemiecku jakies oznaczenia na fracje wiec takie sprawy pomine :)

oczywiscie :good:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 10:35_________________________________________________

heheh Madzia ma dzisiaj bardzo dobry humorek albo mi sie wydaje :P ja tez tlumacze :)

weekend idzie, a do tego impreza :gwizdanie: goście będą, torty i te sprawy no i :drunk:

rozwiń temat gdzie to ta impreza :kox:

...i który rocznik świętuje, co by nie przyjść z pustymi rękami :gwizdanie:

rocznik 2000 :D

:mysli:

Opublikowano

przetlumacze tylko te glowne sprawy bo jest duzo pierdulek tam typu nakleji na belgie ksiazka po niemiecku jakies oznaczenia na fracje wiec takie sprawy pomine :)

Ale już tłumaczysz? :no:

Bo ja tak za bardzo teraz nie mogę... :confused4:

Opublikowano

dawaj dawaj .... kto pierwszy :brawo:

Opublikowano
  • Autor

no ja juz wiem :)

6 cylindrowy diesel 2,5 l 120 kw V6 24 v [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 10:43_________________________________________________a reszta poleciala na PW :)[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 10:43_________________________________________________wszystkie glowne chyba sa ;)[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 10:44_________________________________________________zaraz sie wyjasni czy cos sie pokryje ze stanem faktycznym ;) hehhehe

Opublikowano

no i jeszcze ośka z multi :gwizdanie:

Opublikowano

no wlaśnie nie multi bo TIP :kox:

a poz 63 i 64 co ?

Opublikowano

jak dobrze pamiętam, te motory nie były zestawiane z tipem :no:

Opublikowano
  • Autor

63 64 odnosi sie do lusterek jedno kierowcy jest lamane asferyczne prawe jest przyblizajace :)

Opublikowano

63 64 odnosi sie do lusterek jedno kierowcy jest lamane asferyczne prawe jest przyblizajace :)

no właśnie, bo myślałam że kombinowane jakieś mam.

Opublikowano
  • Autor

jest z tipem z tego co wynika z tych papierow

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 11:02_________________________________________________ :decayed::naughty:

Opublikowano

Heh, ciekawe, podają co auto MA w wyposażeniu, ale także podają, czego NIE MA :blink:

(pozycje zaczynające się od "without")

Opublikowano

Heh, ciekawe, podają co auto MA w wyposażeniu, ale także podają, czego NIE MA :blink:

(pozycje zaczynające się od "without")

no własnie :polew:

Opublikowano
  • Autor

nom widzialem :) no ale co to dobrze przynajmniej widzisz co bylo rezane :D[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 11:06_________________________________________________a czy taki wydruk cos kosztuje ?? a jak pozyskac historie auta ??? tez cos kosztuje takie cus ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.