Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nom widzialem :) no ale co to dobrze przynajmniej widzisz co bylo rezane :D[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 11:06_________________________________________________a czy taki wydruk cos kosztuje ?? a jak pozyskac historie auta ??? tez cos kosztuje takie cus ??

Jedziesz do ASO i prosisz. Tyle to kosztuje. Co do historii to dostałam swoją od jakiegoś chłopaka z forum, bo w ASO powiedzieli ze "nie maja takiej mozliwości"[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 11:10_________________________________________________u mnie rezana chyba skrzynia była, wszyscy twierdzą że mam multi a w tu w wydruku Tip :no:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no to dziwne :)

a od kogo historie mozna dostac wezn sie ladnie podziel kto takie dane ma :)

bo moze bym sobie sprawdzil furacza ;) chociaz nie wiem czy chce :P ale

co tam lepiej wiedziec :)

Opublikowano

no to dziwne :)

a od kogo historie mozna dostac wezn sie ladnie podziel kto takie dane ma :)

bo moze bym sobie sprawdzil furacza ;) chociaz nie wiem czy chce :P ale

co tam lepiej wiedziec :)

heheheheh znam ten ból, ale u mnie jakoś się udało bez rozczarowań. Sprawdzę w wiadomościach kto to był i zapytaj. Pw

Opublikowano

Dwie już.

Jeszcze jedna i ta krótka, ostatnia

Opublikowano

Dwie już.

Jeszcze jedna i ta krótka, ostatnia

:slina:

Opublikowano
  • Autor
:rolleyes:
Opublikowano

Dziś tak policzyłam ,że mamy 20 B8 na forum. Przynajmniej tych na zdjęciach, chyba że reszta siedzi cicho i się nie chwali. :cool1:

Opublikowano

Dziś tak policzyłam ,że mamy 20 B8 na forum. Przynajmniej tych na zdjęciach, chyba że reszta siedzi cicho i się nie chwali. :cool1:

ale Ci się nudzi :gwizdanie:

Opublikowano

Dziś tak policzyłam ,że mamy 20 B8 na forum. Przynajmniej tych na zdjęciach, chyba że reszta siedzi cicho i się nie chwali. :cool1:

ale Ci się nudzi :gwizdanie:

nooo :gwizdanie:

Opublikowano

Dziś tak policzyłam ,że mamy 20 B8 na forum. Przynajmniej tych na zdjęciach, chyba że reszta siedzi cicho i się nie chwali. :cool1:

ale Ci się nudzi :gwizdanie:

nooo :gwizdanie:

ja muszę jeszcze dziś ogarnąć kilka tematów i weekend :kox:

Opublikowano

Dziś tak policzyłam ,że mamy 20 B8 na forum. Przynajmniej tych na zdjęciach, chyba że reszta siedzi cicho i się nie chwali. :cool1:

ale Ci się nudzi :gwizdanie:

nooo :gwizdanie:

ja muszę jeszcze dziś ogarnąć kilka tematów i weekend :kox:

ogarniaj, ogarniaj ......ja od poniedziałku zapitalam na obrotach max. Weekend w kuchni , niedziela po gościach tyż, bo nie mam zmywarki.

Opublikowano

Dziś tak policzyłam ,że mamy 20 B8 na forum. Przynajmniej tych na zdjęciach, chyba że reszta siedzi cicho i się nie chwali. :cool1:

ale Ci się nudzi :gwizdanie:

nooo :gwizdanie:

ja muszę jeszcze dziś ogarnąć kilka tematów i weekend :kox:

ogarniaj, ogarniaj ......ja od poniedziałku zapitalam na obrotach max. Weekend w kuchni , niedziela po gościach tyż, bo nie mam zmywarki.

a ja dziś ścigam dłużników :bicz:

Opublikowano

Dziś tak policzyłam ,że mamy 20 B8 na forum. Przynajmniej tych na zdjęciach, chyba że reszta siedzi cicho i się nie chwali. :cool1:

ale Ci się nudzi :gwizdanie:

nooo :gwizdanie:

ja muszę jeszcze dziś ogarnąć kilka tematów i weekend :kox:

ogarniaj, ogarniaj ......ja od poniedziałku zapitalam na obrotach max. Weekend w kuchni , niedziela po gościach tyż, bo nie mam zmywarki.

a ja dziś ścigam dłużników :bicz:

:kwasny: też kiedyś ścigałam swoich jak wynajmowałam mieszkanie, nigdy wiecej....

Opublikowano

Dziś tak policzyłam ,że mamy 20 B8 na forum. Przynajmniej tych na zdjęciach, chyba że reszta siedzi cicho i się nie chwali. :cool1:

ale Ci się nudzi :gwizdanie:

nooo :gwizdanie:

ja muszę jeszcze dziś ogarnąć kilka tematów i weekend :kox:

ogarniaj, ogarniaj ......ja od poniedziałku zapitalam na obrotach max. Weekend w kuchni , niedziela po gościach tyż, bo nie mam zmywarki.

a ja dziś ścigam dłużników :bicz:

:kwasny: też kiedyś ścigałam swoich jak wynajmowałam mieszkanie, nigdy wiecej....

nie no, ja z firmy.... ale nie ma to jak opier***lić kilka osób prze telefon na poprawienie nastroju przed weekendem :kox::evil:

Opublikowano

nie no, można sobie ulżyć i jeszcze za to zapłacą?? :slina:

Opublikowano

nie no, można sobie ulżyć i jeszcze za to zapłacą?? :slina:

oj tam płacą od razu ... jeden z licznych służbowych obowiązków

Opublikowano

nie no, można sobie ulżyć i jeszcze za to zapłacą?? :slina:

oj tam płacą od razu ... jeden z licznych służbowych obowiązków

No mimo wszystko , życzę ci fajnego weekenda i dzięki za fajne zdjęcia :good: ja mykam :hi:

Opublikowano

nie no, można sobie ulżyć i jeszcze za to zapłacą?? :slina:

oj tam płacą od razu ... jeden z licznych służbowych obowiązków

No mimo wszystko , życzę ci fajnego weekenda i dzięki za fajne zdjęcia :good: ja mykam :hi:

dzieki i wzajemnie :papa:

Opublikowano
  • Autor

albo napisze cos innego :P moze to :D nie spac zwiedzac :P

Opublikowano

Rząd Ukrainy zastanawiał się co zrobić z ziemią wokół Czarnobyla.

- Nie możemy tam nic uprawiać, ani ziemniaków, ani kukurydzy...

- Możemy jednak zasiać tytoń, a na paczkach papierosów umieścimy napis:

"Ministerstwo Zdrowia ostrzega po raz ostatni!" :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.