Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też chyba sobie zmienię avatarka :gwizdanie:

Dawaj, dawaj !!! :>

:mysli:

Myślisz, jakiego? :>

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no ciekaw jestem :D

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 15:19_________________________________________________chociaz ja tam sie juz przyzwyczailem :) heheh szpilka to Twoj znak rozpoznawczy :D

Opublikowano

też chyba sobie zmienię avatarka :gwizdanie:

Dawaj, dawaj !!! :>

:mysli:

Myślisz, jakiego? :>

yhy :)

Opublikowano

Na razie jest nadal bucik Kopciuszka :polew:

Opublikowano

no ciekaw jestem :D

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 15:19_________________________________________________chociaz ja tam sie juz przyzwyczailem :) heheh szpilka to Twoj znak rozpoznawczy :D

no w sumie :gwizdanie:

ale juz mi się troszkę opatrzyła ... może japonka teraz :polew: :polew:

Opublikowano

no ciekaw jestem :D

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 15:19_________________________________________________chociaz ja tam sie juz przyzwyczailem :) heheh szpilka to Twoj znak rozpoznawczy :D

no w sumie :gwizdanie:

ale juz mi się troszkę opatrzyła ... może japonka teraz :polew: :polew:

Albo ten książę, co się złapał na "numer z butem" :polew:

Opublikowano

ja tam butów nie gubię ... czasem tylko łamię obcasy :gwizdanie:

Opublikowano

ja tam butów nie gubię ... czasem tylko łamię obcasy :gwizdanie:

Eh, kobiety...

Ani żyć z Wami, ani bez Was :>

Opublikowano
  • Autor

no to moze logo :D

Opublikowano

ja tam butów nie gubię ... czasem tylko łamię obcasy :gwizdanie:

Eh, kobiety...

Ani żyć z Wami, ani bez Was :>

prosssszzzz... jaka piękna złota myśl :kox:

Opublikowano

wAiL9.jpg

Może takie cóś ? :tongue4:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 15:35_________________________________________________

ja tam butów nie gubię ... czasem tylko łamię obcasy :gwizdanie:

Eh, kobiety...

Ani żyć z Wami, ani bez Was :>

Kimi a gdzie takie szorty można :) kupić ??

Opublikowano

wAiL9.jpg

Może takie cóś ? :tongue4:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 15:35_________________________________________________

ja tam butów nie gubię ... czasem tylko łamię obcasy :gwizdanie:

Eh, kobiety...

Ani żyć z Wami, ani bez Was :>

Kimi a gdzie takie szorty można :) kupić ??

Żebym to ja wiedział, to moja Szanowna Małżonka MUSIAŁABY chodzić tylko w takich :>[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 15:37_________________________________________________Idę :pali:

@Magdalenah, doszedł PW?

Opublikowano
  • Autor

cos chyba nie odnotowalem z tymi szortami heeh ale korasy zajebiaszcze :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 15:39_________________________________________________hmmm chyba glupio napisalem :kox: :kox: :kox: :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

wAiL9.jpg

Może takie cóś ? :tongue4:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 15:35_________________________________________________

ja tam butów nie gubię ... czasem tylko łamię obcasy :gwizdanie:

Eh, kobiety...

Ani żyć z Wami, ani bez Was :>

Kimi a gdzie takie szorty można :) kupić ??

Żebym to ja wiedział, to moja Szanowna Małżonka MUSIAŁABY chodzić tylko w takich :>

W takim razie jest projekt do kolegów od gadżetów klubowych. Na lato mamy mieć takie szorty na plażę. Bawełna i lycra, wiadomo żeby ładnie się opinały. Wersja black jest git. :good:

Opublikowano
  • Autor

co Ty z tymi malpiszonami tak ludzi wyzywasz @ pisz normalnie :P

Opublikowano

wAiL9.jpg

Może takie cóś ? :tongue4:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 15:35_________________________________________________

ja tam butów nie gubię ... czasem tylko łamię obcasy :gwizdanie:

Eh, kobiety...

Ani żyć z Wami, ani bez Was :>

Kimi a gdzie takie szorty można :) kupić ??

Żebym to ja wiedział, to moja Szanowna Małżonka MUSIAŁABY chodzić tylko w takich :>

W takim razie jest projekt do kolegów od gadżetów klubowych. Na lato mamy mieć takie szorty na plażę. Bawełna i lycra, wiadomo żeby ładnie się opinały. Wersja black jest git. :good:

:good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa te szorty :D heheh cos wolno mi sie juz trybiki kreca :D

hehehe no szorciki sa :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Zadzwonię do ASO i zapytam czy oferują w gadżetach heheheh oprócz polarów, okularów i breloczków.

Opublikowano
  • Autor

hahahah ale takie mozemy zrobic nie ma problemu :D tak naprawde jak kupimy gdzies takie szorty ja nadruki moge zrobic :D [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 15:45_________________________________________________a tutaj akurat to na moj gust znaczek audi jest wklejony w ps :D

Opublikowano

hahahah ale takie mozemy zrobic nie ma problemu :D tak naprawde jak kupimy gdzies takie szorty ja nadruki moge zrobic :D

Hmmm to ja już szorty mam :) Pozostaje kwestia nadruku i .......tyłka. :kox: to juz bedzie większa inwestycja hehehe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.