Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

idz sie podlacz do pradu ja tak zrobilem i nie jaram juz chyba 5 czy 6 mieisac

:naughty:

lece do metra pozdro :)

I tam.

Podstawa to silna wola :naughty:

...której niestety czasem nieco mi brakuje... :embarrassed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja mam silną wolę - robi ze mną co chce! :evil:

Opublikowano

ja mam silną wolę - robi ze mną co chce! :evil:

Egzakly :decayed:

No to co to za postanowienie, hę ?

Opublikowano
dwie * w pozycji używki ...

:cool1:

Najważniejsze, żeby we właściwej pozycji było dużo gwiazdek... :gwizdanie:

A z tym rzucaniem - właściwie to zacznę od razu. Wypalę to, co mam i koniec.

uuuuu, no to grubo :kox:

trzymam kciuki :wink4:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:16_________________________________________________

ja też mam swoje postanowienie :gwizdanie:

Jakież to? :naughty:

od października wracam na fitness :kox:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:34_________________________________________________ :paker:

Opublikowano
dwie * w pozycji używki ...

:cool1:

Najważniejsze, żeby we właściwej pozycji było dużo gwiazdek... :gwizdanie:

A z tym rzucaniem - właściwie to zacznę od razu. Wypalę to, co mam i koniec.

uuuuu, no to grubo :kox:

trzymam kciuki :wink4:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:16_________________________________________________

ja też mam swoje postanowienie :gwizdanie:

Jakież to? :naughty:

od października wracam na fitness :kox:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:34_________________________________________________ :paker:

Wow :blink:

Ja chyba też zacznę jakieś ćwiczenia, bo na razie to tak oklapłem, że szkoda gadać...

Kawa, papierochy, siedząca praca, praktycznie zero ruchu - i kiszka, jak pociągnę 100 metrów za autobusem, to płuca mi chcą rozerwać żebra :confused4:

To co, bierzemy się za siebie? :naughty:

Opublikowano
dwie * w pozycji używki ...

:cool1:

Najważniejsze, żeby we właściwej pozycji było dużo gwiazdek... :gwizdanie:

A z tym rzucaniem - właściwie to zacznę od razu. Wypalę to, co mam i koniec.

uuuuu, no to grubo :kox:

trzymam kciuki :wink4:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:16_________________________________________________

ja też mam swoje postanowienie :gwizdanie:

Jakież to? :naughty:

od października wracam na fitness :kox:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:34_________________________________________________ :paker:

Wow :blink:

Ja chyba też zacznę jakieś ćwiczenia, bo na razie to tak oklapłem, że szkoda gadać...

Kawa, papierochy, siedząca praca, praktycznie zero ruchu - i kiszka, jak pociągnę 100 metrów za autobusem, to płuca mi chcą rozerwać żebra :confused4:

To co, bierzemy się za siebie? :naughty:

:good:

ja to muszę .... trochę przerwy i tyłek mi objechał piętro niżej :disgust:

Opublikowano
dwie * w pozycji używki ...

:cool1:

Najważniejsze, żeby we właściwej pozycji było dużo gwiazdek... :gwizdanie:

A z tym rzucaniem - właściwie to zacznę od razu. Wypalę to, co mam i koniec.

uuuuu, no to grubo :kox:

trzymam kciuki :wink4:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:16_________________________________________________

ja też mam swoje postanowienie :gwizdanie:

Jakież to? :naughty:

od października wracam na fitness :kox:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:34_________________________________________________ :paker:

Wow :blink:

Ja chyba też zacznę jakieś ćwiczenia, bo na razie to tak oklapłem, że szkoda gadać...

Kawa, papierochy, siedząca praca, praktycznie zero ruchu - i kiszka, jak pociągnę 100 metrów za autobusem, to płuca mi chcą rozerwać żebra :confused4:

To co, bierzemy się za siebie? :naughty:

:good:

ja to muszę .... trochę przerwy i tyłek mi objechał piętro niżej :disgust:

Staram sobie to jakoś wyobrazić.... :cool1:

Opublikowano
dwie * w pozycji używki ...

:cool1:

Najważniejsze, żeby we właściwej pozycji było dużo gwiazdek... :gwizdanie:

A z tym rzucaniem - właściwie to zacznę od razu. Wypalę to, co mam i koniec.

uuuuu, no to grubo :kox:

trzymam kciuki :wink4:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:16_________________________________________________

ja też mam swoje postanowienie :gwizdanie:

Jakież to? :naughty:

od października wracam na fitness :kox:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 16:34_________________________________________________ :paker:

Wow :blink:

Ja chyba też zacznę jakieś ćwiczenia, bo na razie to tak oklapłem, że szkoda gadać...

Kawa, papierochy, siedząca praca, praktycznie zero ruchu - i kiszka, jak pociągnę 100 metrów za autobusem, to płuca mi chcą rozerwać żebra :confused4:

To co, bierzemy się za siebie? :naughty:

:good:

ja to muszę .... trochę przerwy i tyłek mi objechał piętro niżej :disgust:

Staram sobie to jakoś wyobrazić.... :cool1:

lepiej nie :tongue4:

Opublikowano

Powiadasz?

W końcu wiesz lepiej, bo to Twój tyłek :tongue4:

Opublikowano

no mój mój, więc trzeba o niego dbać :decayed:

Opublikowano

Nie ma to jak zadbany tyłeczek :naughty:

Opublikowano

jeden tyłek a ile pracy żeby wyglądał tak jak ten Twój avatar :gwizdanie:

Opublikowano

:naughty:

Będę Ci kibicował z caaaałych sił, żeby tak wyglądał :>

Spadam do domu, do wieczorka :papa:

Opublikowano

:naughty:

Będę Ci kibicował z caaaałych sił, żeby tak wyglądał :>

Spadam do domu, do wieczorka :papa:

nareczka :wink4:

Opublikowano

Kimi jak rzucisz fajki to to nie bedziesz mial kolegow na spotach :tongue4: tu trzeba palic :polew:

Opublikowano

Kimi jak rzucisz fajki to to nie bedziesz mial kolegow na spotach :tongue4: tu trzeba palic :polew:

jesteś w mniejszości :tongue4:

Opublikowano

zycie bez palenia to jak bzykanie bez dochodzenia :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hahaha :polew: :polew: :polew: :polew: zycie z paleniem to jak bzykanie z jeleniem :D:naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

kto bzyka jelenia nie rzuci palenia :> i kolo sie zamyka :polew:

Opublikowano

wierszokleci czy poeci??? :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.