Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heeeelooooł, szkoda, że ostatnia się o wszystkim dowiaduję :wink4:

a co to, jakaś bitwa o Madzię :?:

no nie wierzę, proszę się nie napalać na niedzielę bo ja będę w pracy a Madzia nigdzie bez mamy nie jedzie :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Tomku b6 to b6 :D a i jeszcze ladne zdjecie pstrykne :D

Opublikowano

heeeelooooł, szkoda, że ostatnia się o wszystkim dowiaduję :wink4:

a co to, jakaś bitwa o Madzię :?:

no nie wierzę, proszę się nie napalać na niedzielę bo ja będę w pracy a Madzia nigdzie bez mamy nie jedzie :wink4:

o kochana MAMAUSIA nawet jest :hi: to juz jest postanowione ze Madziula leci z szanownym TATUSIEM na spocik i ja wtedy mam randeczke :decayed:
Opublikowano

czlowieku juan moralez normalnie :D wenezuelska telenowela :)

no wiem wiem skumalem juz :) a co do Magdy powinna sobie jakas fajan sesje trzasnac :)

bo naprawde ma warunki :)

no właśnie po to ostatnio przyjechała :wink4:

tyle jej naopowiadałam o wuju fotografiście :naughty:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:49_________________________________________________

heeeelooooł, szkoda, że ostatnia się o wszystkim dowiaduję :wink4:

a co to, jakaś bitwa o Madzię :?:

no nie wierzę, proszę się nie napalać na niedzielę bo ja będę w pracy a Madzia nigdzie bez mamy nie jedzie :wink4:

o kochana MAMAUSIA nawet jest :hi: to juz jest postanowione ze Madziula leci z szanownym TATUSIEM na spocik i ja wtedy mam randeczke :decayed:

to się okaże :tongue4:

Opublikowano

:good: no t

Tomku b6 to b6 :D a i jeszcze ladne zdjecie pstrykne :D

o chyba nie mam sznas bo Mario bardzo lubi fotki ;( no nic wiec pojde do kuchni wlacxze gaz nie zapuk nikt na czas :polew:
Opublikowano

dobra, fikam do łózka bo misiek już nie może się doczekać :tongue4:

papatki :>

Opublikowano

dobra, fikam do łózka bo misiek już nie może się doczekać :tongue4:

papatki :>

:thankyou2: ucaluj miska i ..... ode mnie :wink4:
Opublikowano

to w tym czasie co wy się będziecie dziubkować to ja poznam (bliżej) Madzie :tongue4::polew:

Opublikowano
  • Autor

hahaha :D no i pozamiatalem :P

dobrej i spokojnej Kasiu :) i Misiu :D [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:54_________________________________________________

to w tym czasie co wy się będziecie dziubkować to ja poznam (bliżej) Madzie :tongue4::polew:

'

hahah gdzie 20 sie bije tam 70 korzysta :D

Opublikowano

Tomek, Ty chyba już ten gaz odkręciłeś, albo spod maski Ci się ulatnia, bo gadasz od rzeczy:D Przynajmniej się pośmiać można;D Pozdrów Ewę, niech sobie poczyta w wolnym czasie;p

Opublikowano

hahaha :D no i pozamiatalem :P

dobrej i spokojnej Kasiu :) i Misiu :D [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:54_________________________________________________

to w tym czasie co wy się będziecie dziubkować to ja poznam (bliżej) Madzie :tongue4::polew:

'

hahah gdzie 20 sie bije tam 70 korzysta :D

:kox: Bart ale ty w niedzile bedziesz na 100%[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:56_________________________________________________

Tomek, Ty chyba już ten gaz odkręciłeś, albo spod maski Ci się ulatnia, bo gadasz od rzeczy:D Przynajmniej się pośmiać można;D Pozdrów Ewę, niech sobie poczyta w wolnym czasie;p

nie nie Ewcia od forum sie trzyma z daleka :tongue4: wiec mozna troche posfirowac :tongue4:
Opublikowano

na 40% nic mocniejszego narazie nie pijam :kox:

Opublikowano

na 40% nic mocniejszego narazie nie pijam :kox:

a bedziesz mial kierowce :mysli: bo jak tak to mozemy dobrze pogrzac :drunk: tzn. pograc
Opublikowano

yyyyy... nie nadrabiam spamu, 8 str. to za dużo for me :blink:

dobrej nocki Pany :wink4:

Opublikowano
:pociesz: dobrej nocki
Opublikowano

da się to jakoś obejsć, jeszcze troche czasu jest :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hehe sie lodz rozkrecila to ludzie nie poznaja :D

Opublikowano

da się to jakoś obejsć, jeszcze troche czasu jest :naughty:

:naughty:
Opublikowano

tylko szkoda, że tak mało aut na zdjęciach;p

Opublikowano
  • Autor

hehe ano :) nasz sa :P [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 23:05_________________________________________________a Tobi mial jakies foty wstawic i wali w pedzelek ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.