Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

nic nie podglądam tylko czytam :naughty:

zastanówcie się w końcu czy jedziecie na piłkę czy na spota :?: :mysli: :?:

Żeby niektórzy niepotrzebnie nie przyjeżdżali :audi:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 13:39_________________________________________________

mama dzieci płaczą rób zastrzyki a nie tu podglądasz :polew: :polew: :polew:

a Ty kochanie nie na A4, tylko do lekcji z synem :bicz:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a ja wczoraj okolo 21ej chyba widzialem czarna a4 na rondzie lotnikow z ramkami tylko nie zdazylem zobaczyc kto siedzial za kolkiem :P

Opublikowano

duzo takich nie jezdzi :gwizdanie:

Opublikowano

jutro bedzie pilkospot :decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

dobrej nocki Tomusia :decayed:

Hej osetti :) czy myśmy się na nk nie spotkały przypadkiem ? :mysli:[br]

Tak :) dodałam Ci nawet komentarz... :) ale już nie mam konta.

pozdrowienia dla Łodzi z Kłobucka :)

Opublikowano
  • Autor

halo halo :) nie spac jest ktos ?? zyje ktos ??

Opublikowano

ja żyję ... i mam się świetnie :kox: panieński :good: idę spać :gwizdanie: :drunk:

Opublikowano
  • Autor

hahah no to zesmy pogadali :D:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

:hi:

hej hej,

my żyjemy ale kiepściutko :sick3: :sick3: :sick3:

wczoraj gościliśmy zięciulka :drunk: :drunk: :drunk:

:sick3: :sick3: :sick3:

imprezka zaliczona do udanych :tongue4: nawet baaaardzo udanych :tongue4:

Opublikowano

Cześć :hi:

Ja tylko małe piwko u znajomych, ale łepek też odczuwa skutki :D

Opublikowano

Cześć :hi:

Ja tylko małe piwko u znajomych, ale łepek też odczuwa skutki :D

:hi:

po małym? :blink:

Opublikowano
  • Autor

na male nie warto zycia marnowac :D

Opublikowano

"po grzdylku ??? :no: na grzdylka szkoda życia - jak już walnąć to GRZDYLA !!!

Jakże bliska mi jest pańska filozofia panie Tytusie "

:polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 13:08_________________________________________________A tak w ogóle to

:hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :decayed::hi:
Opublikowano

" gdzie Jędruś ??? Puka się !!!!!

I owszem ale ładniejsze "

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

heeh no no :D

siciu siciu siciu on ukradl jej calusa a ona mu zegarek siciu siciu siciu tarkuj tarkuj :D[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 13:22_________________________________________________albo jakos tak ;)

Opublikowano

"przez dziedzińczyk, potem po lewo, po lewo, po lewo ..." :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehe widze wszyscy ogladali :D

chcesz mi powiedziec ze mowiles do mojej matki ze jej sakwe przetrzebisz ?? :D

Opublikowano

"przez dziedzińczyk, potem po lewo, po lewo, po lewo ..." :decayed:

zacioł się :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 14:22_________________________________________________ :no: trzy razy w lewo :polew: :polew:

" masz telefon - jak się zgubisz to zadzwoń" :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 14:29_________________________________________________"zabrał bym panu telefon i dzwonił bym sobie do fajnych d*p"[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 14:30_________________________________________________UWAGA !!!! OGŁOSZENIE !!!!!

Potrzebuję ochotnika do latania dzisiaj za piłką w moim zastępstwie :polew: :polew: :polew:

Chętni na PW.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.