Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mamy pierwszego chetnego z Rawy :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miśki się zegnają :hi: :hi:

do jutra :tongue4:

Opublikowano
:papa:
Opublikowano

ok to co godzina 15 start pod manu przy liroju do 16 troszke czekamy i lecimy na rudzka :D i tam juz balety :D ostatecznie to nawet moge tam auto zostawic :P heheh a jak nie to napewno ktos mnie sciagnie :) mam tam gora 3 km do domu :P [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 22:19_________________________________________________ja grila nie mam ale jak cos jestem sklonny kupic w markecie za 15 zl :D

co na grila to juz mysle kazdy chyba we wlasnym bo nie wiadomo ile bedize ludzi i co jak kupic ;)

seba, masz tak blisko, że do domu się doczołgasz :kox:

Opublikowano
:thankyou2:
Opublikowano
  • Autor

ok to co godzina 15 start pod manu przy liroju do 16 troszke czekamy i lecimy na rudzka :D i tam juz balety :D ostatecznie to nawet moge tam auto zostawic :P heheh a jak nie to napewno ktos mnie sciagnie :) mam tam gora 3 km do domu :P [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 22:19_________________________________________________ja grila nie mam ale jak cos jestem sklonny kupic w markecie za 15 zl :D

co na grila to juz mysle kazdy chyba we wlasnym bo nie wiadomo ile bedize ludzi i co jak kupic ;)

seba, masz tak blisko, że do domu się doczołgasz :kox:

hehe no az tak to moze nie chociaz do niedzieli bym dociagnal :P

http://marcin.ilto.pl/ptb_1/

tu jest galeria kolegi :D z wyprawy na paintaball :D z obiektywem fisheye :D ktory bede mial kolo stycznia :D

wtedy porobimy zdjecia furek :D oj porobimy kazdy konkurs nasz mowie Wam :D

Opublikowano

Ja mam stamtąd jakieś 5km, ale w razie czego - ja odprowadzam Sebę, Seba potem mnie, a następnie samego siebie;D

Opublikowano

dobra pany ja tez zawijam :hi: nar :hi:a do juterka :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja mam stamtąd jakieś 5km, ale w razie czego - ja odprowadzam Sebę, Seba potem mnie, a następnie samego siebie;D

no i widze ze sie dogadamy mi pasuje :D

Opublikowano

Ja też zawijam w pierzyny :D

Dobranoc Paniom i Panom :papa:

Opublikowano
  • Autor

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

kuwa przec jest dopiero 22:40

otowrzyleem nowa butelke whiskey :D

nie spac plzzzzzzzzzzzzzzzzz :D[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 22:42_________________________________________________ide kurczaka przekrecic :D i doprawic :D [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 22:43_________________________________________________heheh Mario juz jedna strona dochodzi :polew: :polew: :polew: :polew: :naughty::wink4:

Opublikowano

kurfa co ty pijasz :sick3:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

no jak co

perfumy :D

Opublikowano

A nie możesz tradycyjnie, po polsku? :decayed:

Opublikowano

o ludzie... chwile wlaczylem gre a tu nie moge odnalezc ostatniego posta :wallbash:

problem z manu w sobote jest taki ze sa nocne zakupy i bedzie w huuuuu aut

Opublikowano

nie bedzie tak źle :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ale to nie manu liroj ;) tam jest z boczku taka zatoczka :) [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 23:16_________________________________________________pozatym my bedziem tam ok 15-16 a nie od 22 czy od ktorej tam sa zakupy :)

Opublikowano

właśnie tak :)

Opublikowano
  • Autor

:kox::naughty::kox:

mi pasuje :D to co jest ustalone pi razy oko :D

grila i kierowce tez sobie zalatwie nawet moze zalatwie bartka :)

tego co robil zdjecia ;) ze mna :)

Opublikowano

to może porozwozi wszystkich :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.