Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak mówisz :wink4: nie inaczej :good:

no to co bejbe :polew: po kruku :drunk:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 21:47_________________________________________________chriss-u :wink4: , :beer1: po owocowym

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: chriss nie gniewaj się ale piwko owocowe to dla kobit :kox: :kox:

Śliwowica to jest POWER :evil: :evil: :evil: :evil:

tylko nie ona, mam nadal złe wspomnienia :sick3:

Opublikowano
  • Autor

hahhaa ja mam ostatnia szklanice whiskey ;)

butla sie oproznila :D

ale jeszcze jest na 3 PYKI :D

Opublikowano

:polew: :polew: chriss nie gniewaj się ale piwko owocowe to dla kobit :kox: :kox:

Śliwowica to jest POWER :evil: :evil: :evil: :evil:

tylko nie ona, mam nadal złe wspomnienia :sick3:

:polew: :polew: chriss nie gniewaj się ale piwko owocowe to dla kobit :kox: :kox:

Śliwowica to jest POWER :evil: :evil: :evil: :evil:

tylko nie ona, mam nadal złe wspomnienia :sick3:

Ania nie cuduj twardym trzeba być a nie mientkim :naughty: :naughty: a Krakusy to przecież twardziele :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 22:05_________________________________________________

hahhaa ja mam ostatnia szklanice whiskey ;)

butla sie oproznila :D

ale jeszcze jest na 3 PYKI :D

Seba no to pół pyka :polew: na dłużej ci wystarczy :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 22:07_________________________________________________k...wa czemu się tak cytuje :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

zapraszam wszystkich w sobotę po grzdylu "śliwki" :tongue4: (z nowej dostawy zostały nam jeszcze 3 szt) :naughty:

Opublikowano
  • Autor

MArio mozesz chyba zaznaczyc tekst a potem kliknac cytuj i bedziesz cytowal to co zaznaczone :)

chyba ;)

na sliwke ja sie pisze :D jesli moge :D

Opublikowano

MArio mozesz chyba zaznaczyc tekst a potem kliknac cytuj i bedziesz cytowal to co zaznaczone :)

chyba ;)

na sliwke ja sie pisze :D jesli moge :D

nie jak możesz, tylko trzeba, Pani Kasia Polewać będzie :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 22:16_________________________________________________spr :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

spoko spoko ja moge :D [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 22:33_________________________________________________ja moge polewac i pilnowac :D i ruszyc naszego nie dam :D

Opublikowano

melduję, że się odmeldowuję :hi:

Dzięki for all za miły wieczór :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no spoko spokojnych ja dopieje mojego litrowego drinka i tez ide :D:evil: :evil: :evil:

Opublikowano

:polew: :polew: chriss nie gniewaj się ale piwko owocowe to dla kobit :kox: :kox:

Śliwowica to jest POWER :evil: :evil: :evil: :evil:

tylko nie ona, mam nadal złe wspomnienia :sick3:

:polew: :polew: chriss nie gniewaj się ale piwko owocowe to dla kobit :kox: :kox:

Śliwowica to jest POWER :evil: :evil: :evil: :evil:

tylko nie ona, mam nadal złe wspomnienia :sick3:

Ania nie cuduj twardym trzeba być a nie mientkim :naughty: :naughty: a Krakusy to przecież twardziele :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 22:05_________________________________________________

hahhaa ja mam ostatnia szklanice whiskey ;)

butla sie oproznila :D

ale jeszcze jest na 3 PYKI :D

Seba no to pół pyka :polew: na dłużej ci wystarczy :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 22:07_________________________________________________k...wa czemu się tak cytuje :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

no to mario żeś namieszał :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wazne ze polewal i Pykal ja mam jeszcze na poltora pyka :D

Opublikowano

ja już nie pije :no:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:drinks: bo tez juz kończe

Opublikowano
  • Autor

no to ja juz :D pyknalem po raz ostatni dzisiaj jutro jakis firmowy balet ;) huh :D

Opublikowano

szkoda, że nie każdy ma co wypić :disgust:

Opublikowano
  • Autor

no to szybko na festyn po jakas flaszunie :D

odbijesz w sobote :D

Opublikowano

ja już nie pije :no:

ja tez bo budda rośnie :polew: :polew: :polew:

rzucam to chyba,przerzucę sie na kox bo czyatalem ze Kimi ma na spocik załatwić :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja już nie pije :no:

ja tez bo budda rośnie :polew: :polew: :polew:

rzucam to chyba,przerzucę sie na kox bo czyatalem ze Kimi ma na spocik załatwić :polew: :polew: :polew:

:tongue4: każdy ptaszek musi mieć daszek

Opublikowano
  • Autor

no po Kimiego podjade i przywieziemy u mnie ze 4 kilo koksu :D sie wie

riki tiki narkotyki bialy chinski proszek sprzedaje za grosze :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.