Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: jak się nie patrzy to zagłębie dopalaczy :tongue4: [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 23:32_________________________________________________sie zrymowało :naughty:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 23:33_________________________________________________dobra widze ze nikt nie chce zemną gadać wszyscy juz śpią czy :sexinbed:

no to spadam :hi:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jak to

:D[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 23:49_________________________________________________ja tam po tym zaczynam naprawde wierzyc ze lodz to stoica dopalaczy :D

http://demotywatory.pl/2133653/LODZ

dobrej nocki lece :D :*

Opublikowano

jak to

:D[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 23:49_________________________________________________ja tam po tym zaczynam naprawde wierzyc ze lodz to stoica dopalaczy :D

http://demotywatory.pl/2133653/LODZ

dobrej nocki lece :D :*

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no :polew: :polew: dobra tez :hi:

Opublikowano

To i ja się pożegnam;)

Opublikowano

:hi:

Miśkowa się wita i życzę ciepłego dzionka :>

Coraz bliżej soboty :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi: ooooo taaaaaaaaaaaak :D jeszcze tylko 2 dni :D
Opublikowano

no dobra nie będę taki :decayed:

:hi: :hi: :hi: :hi: i znowu do roboty :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

szkoda ze człowiek nie urodził się w Emiratech Arabskich :JC_fan::kawa::pali: :pali: a nie tylko praca i praca ....... :wallbash: :wallbash: :wallbash: tam bym miał pracę :mysli: jak wyrezać swojego 12-go Veyrona :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 07:44_________________________________________________

ja tam po tym zaczynam naprawde wierzyc ze lodz to stoica dopalaczy :D

http://demotywatory.pl/2133653/LODZ

Panu Marcinowi już podziękujemy :polew: :polew: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:decayed: :decayed: :decayed:

no no ja tez mysle ze emiraty to dobre rozwiazanie :D

Dzien dobry Basiu :D

Opublikowano

cześć Seba :)

Opublikowano

Dzień dobry wszystkim :hi:

Opublikowano

Dzień dobry wszystkim :hi:

siema :)

Opublikowano
  • Autor

Jak tam ?? juz wszyscy w pracy ??

Opublikowano

Jak tam ?? juz wszyscy w pracy ??

:disgust: ano..

Opublikowano

:> ale z was smutasy, trzeba się cieszyć z pracy :tongue4:

Opublikowano
1286055116_by_jrock_500.jpg
Opublikowano
  • Autor

no ta to jest rozwiazanie :D uwazajcie tam na kotojelenia :D albo jeleniokota :D

Opublikowano

no ta to jest rozwiazanie :D uwazajcie tam na kotojelenia :D albo jeleniokota :D

Nie mogę, bo muszę trzymać kredens...

1284846615_by_pele666_500.jpg

Opublikowano

no ta to jest rozwiazanie :D uwazajcie tam na kotojelenia :D albo jeleniokota :D

Nie mogę, bo muszę trzymać kredens...

1284846615_by_pele666_500.jpg

:polew: :polew:

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 09:37_________________________________________________

no ta to jest rozwiazanie :D uwazajcie tam na kotojelenia :D albo jeleniokota :D

to kłysiu, bo to chyba jego rejony :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

hehehehehe piekne :D

a ja nie wiem lodzi nie znam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.