Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tylko powiem jedno a co z ludzmi ktorzy beda z poza LDZ ????? powiedzielismy im ze na rudzka jedziemy i co teraz :chytry:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no np. ja :tongue4: pisali na prv do mnie

Opublikowano

a czemu w końcu nie chcecie na rudzką? Rozumiem, że decyzja musi być większościowa, ale uważam osobiście, że rudzka czy stawy naprawdę są dobrym miejscem. Na stawach można legalnie grillować, tylko alkohol trzeba włożyć do torby lub czymś okleić...

Opublikowano

a czemu w końcu nie chcecie na rudzką? Rozumiem, że decyzja musi być większościowa, ale uważam osobiście, że rudzka czy stawy naprawdę są dobrym miejscem. Na stawach można legalnie grillować, tylko alkohol trzeba włożyć do torby lub czymś okleić...

chodzi o to, że tam już był grill, przede wszystkim jest gdzie usiąść, miejsce na auta też, miejsce dla dzieciaków ...[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:37_________________________________________________nikogo nie ma

dobrej nocy :hi:

Opublikowano

Kasia, mówisz o rudzkiej? Bo nie do końca rozumiem - jesteś za, czy przeciw?

Opublikowano

kacha mówi o miejscu przy dawnym wysypisku :tongue4:

Opublikowano

yy to kto pisal ze to zle miejsce bo ja juz sie zgubilem :gwizdanie:

Opublikowano

początkowo miało być w miejscu miłej obsługi :polew: [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 23:16_________________________________________________no to czas lulać :hi:

a jeszcze, Barabara zacznij szykować zastawe na wizytacje :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Pozwolę sobie zacytować Gospodarza " :dance: :dance: piątek, piąątteecczzeekk, ppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiąąąąąąąąąąąąątttttttttttttttuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiooooooooooooooo :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool:"

Piątek, tygodnia koniec i początek - joł :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

jestem troszkę zaniepokojona nieobecnością gospodarza? w dziwny sposób się ulotnił i to przed wielką sobotą :?:

no dobra, ale nadal nie wiem co robić ? kupować dla wszystkich kiełbachy? mniej więcej na ile osób??

teraz idę lulać po nocy a wy się zastanawiajcie dalej :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Dzień dobry :hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

jestem troszkę zaniepokojona nieobecnością gospodarza? w dziwny sposób się ulotnił i to przed wielką sobotą :?:

no dobra, ale nadal nie wiem co robić ? kupować dla wszystkich kiełbachy? mniej więcej na ile osób??

teraz idę lulać po nocy a wy się zastanawiajcie dalej :wink4:

jesli tu o mnie chodzi ;) to wczoraj mielismy mala impreze w pracy ;)

nic nie pamietam do niczego sie nie przyznaje ;)

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 09:36_________________________________________________

a jeszcze, Barabara zacznij szykować zastawe na wizytacje :gwizdanie:

kiedy? :mysli:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 09:37_________________________________________________

jesli tu o mnie chodzi ;) to wczoraj mielismy mala impreze w pracy ;)

nic nie pamietam do niczego sie nie przyznaje ;)

:decayed:

czyżby poszarpany film? :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

jestem troszkę zaniepokojona nieobecnością gospodarza? w dziwny sposób się ulotnił i to przed wielką sobotą :?:

no dobra, ale nadal nie wiem co robić ? kupować dla wszystkich kiełbachy? mniej więcej na ile osób??

teraz idę lulać po nocy a wy się zastanawiajcie dalej :wink4:

jesli tu o mnie chodzi ;) to wczoraj mielismy mala impreze w pracy ;)

nic nie pamietam do niczego sie nie przyznaje ;)

... a ta Pani zapewniała, że miała skończone 15 :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

jestem troszkę zaniepokojona nieobecnością gospodarza? w dziwny sposób się ulotnił i to przed wielką sobotą :?:

no dobra, ale nadal nie wiem co robić ? kupować dla wszystkich kiełbachy? mniej więcej na ile osób??

teraz idę lulać po nocy a wy się zastanawiajcie dalej :wink4:

jesli tu o mnie chodzi ;) to wczoraj mielismy mala impreze w pracy ;)

nic nie pamietam do niczego sie nie przyznaje ;)

... a ta Pani zapewniała, że miała skończone 15 :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehe ale sie usmialem nie ma co :)

nie zadna pani mnie nie zapewniala :) nic z tych rzeczy :) ja grzeczny jestem :) i wierny ...

a czy film poszarpany ?? hmmm pociety ??? nie wiem jak to nazwac :P

Opublikowano

hehe ale sie usmialem nie ma co :)

nie zadna pani mnie nie zapewniala :) nic z tych rzeczy :) ja grzeczny jestem :) i wierny ...

a czy film poszarpany ?? hmmm pociety ??? nie wiem jak to nazwac :P

Wybacz, Seba, nic nie poradzę, że mi się 99% rzeczy z jednym kojarzy... :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

hehhe mi tez :P:decayed::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.