Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaka pogoda na południu - też tak pięknie, choć mroźno, jak u nas ????

jest pięknie :kox: chociaż tylko 2C :przebiegly:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no panie i panowie lece do szkoly na chwil pare zlozyc ideks bo wczoraj zakonczylem pierwszsy rok studiow :decayed: a pozniej pucen mycen samochodziku i na spota :decayed::naughty:

Opublikowano

Jaka pogoda na południu - też tak pięknie, choć mroźno, jak u nas ????

jest pięknie :kox: chociaż tylko 2C :przebiegly:

Czyli norma - u nas też 2C :kox: :kox:

Opublikowano

Jaka pogoda na południu - też tak pięknie, choć mroźno, jak u nas ????

jest pięknie :kox: chociaż tylko 2C :przebiegly:

Czyli norma - u nas też 2C :kox: :kox:

to kalesony wkładaj na tego dzisiejszego grilla :decayed:

Opublikowano

Ania ty nie podgladaj tylko ruszaj w droge :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra, ja na razie spadam, obowiązki domowe wzywają - Princessa chora, więc trzeba podac leki itepe, potem sprzątanie, na 12 jadę na przegląd zerowy itede itepe i już będzie wieczór....

Życzę Wam dobrej zabawy dzisiaj, róbcie foty, to chociaż tak będę mógł poczuć atmosferę spota :D

:papa:

Opublikowano

Dobra, ja na razie spadam, obowiązki domowe wzywają - Princessa chora, więc trzeba podac leki itepe, potem sprzątanie, na 12 jadę na przegląd zerowy itede itepe i już będzie wieczór....

Życzę Wam dobrej zabawy dzisiaj, róbcie foty, to chociaż tak będę mógł poczuć atmosferę spota :D

:papa:

:hi:
Opublikowano

rano szyby skrobałam :disgust:

dzień dobry :tongue4:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 09:08_________________________________________________jeszcze w pracy siedze :wallbash:

Opublikowano

Jaka pogoda na południu - też tak pięknie, choć mroźno, jak u nas ????

jest pięknie :kox: chociaż tylko 2C :przebiegly:

Czyli norma - u nas też 2C :kox: :kox:

to kalesony wkładaj na tego dzisiejszego grilla :decayed:

w zyciu nie nosiłem kalenonów :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

Jaka pogoda na południu - też tak pięknie, choć mroźno, jak u nas ????

jest pięknie :kox: chociaż tylko 2C :przebiegly:

Czyli norma - u nas też 2C :kox: :kox:

to kalesony wkładaj na tego dzisiejszego grilla :decayed:

w zyciu nie nosiłem kalenonów :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

hehehe.... czekaj jak Ci jajka odmrozi :decayed: :decayed: :tongue4:

Opublikowano
:polew: :polew: będę stał przodkiem do grilla :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: będę stał przodkiem do grilla :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Spiję :kawa: i spadam pucować swoją "myszę" :evil:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

dolecialem

:)

dzizas jaka kolejkna na myjce :wallbash: :wallbash: :wallbash:

brudasem przyjade normalnie :( :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 10:29_________________________________________________Nooo Kimi gratulacje :D

hehehe ladnei poszalales :)

tak tylko z ciekawosci zapytam :D na ostatnim zdjeciu plyn chlodniczy to gdzie jest ??

czy ja slepy jestem ;)

Opublikowano

Sebus jak Ty z wawy jezdzisz, ja wczoraj stalem 30 minut w nadarzynie :confused4:

Opublikowano
  • Autor

hahaha :D 30 min to jest nic :D uwierz mi :D

teraz zaczeli remont tej drogi jest ostry mlyn teraz wracalem

1,40 z domu do domu takze czas calkiem ;) zero korkow no ale

to sobota a nie piatek po robocie :D srednio jak wylatuje z pragi

polnoc od siebi to do nadarzyna dolatuje po okolo 2 godzinach :)

no to to jest czas :D:polew: :polew: :polew: nie no tragedia jest

w niedziele wieczorem sie jakos leci aczkolwiek tez sie trafiaja korki

np o 22ej w raszynie :D fenoment po prostu stolica bez obwodnicy :)

Opublikowano

no wlasnie robia asfalt, niech ich szlag.... a najlepsza sprawa mi sie wczoraj podobalo bo z wawy lecialem do strykowa. wracam do lodzi a tam korek od swiatel od koszciola do ronda na wjazd autostrady... masakraaaa

bez gazety nie wsiadac do auta :polew:

Opublikowano
  • Autor

heheh no co zrobic

zadzwia mnie tylko zawsze to ze im blizej zimy tym wiecej drog jest remontowanych heheheh

zamiast w lato klasc zeby sie ubilo do zimy to wala na zilem mroz przychodzi

i sie dziurska wylupuja :)

Opublikowano

no ja zobacze jak do pracy dojade w poniedzialek, zamykaja mi limanke i wszystko puszczaja lutomierska :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.