Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

i tak tego znaczka nie widac :) nwet nie wiedzialem ze to znaczek audi :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A TU widzisz ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

domyslilem sie :)

ale slabe :) ...

slyszeliscie o tym wypadku z rana miedzy nowym miastem a rawa ?? :(

f*ck jaka masakra :(

Opublikowano

bo ludzie nie maja kufa pomyslu na jazde jak sie na niektorych patrzy. a rano to juz wogole

Opublikowano

18 osób.

Dodajmy do tego tragedię, jaką przeżywają w tej chwili rodziny ofiar.

Niewyobrażalne. :(

Opublikowano

bo ludzie nie maja kufa pomyslu na jazde jak sie na niektorych patrzy. a rano to juz wogole

jazdę jak jazdę ... ale jak pakują tyle osób do dwunastoosobowego busa to już przegięcie :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

tam wejdzie 12 osob ?? nie za duzo ?? :)

Opublikowano

tam wejdzie 12 osob ?? nie za duzo ?? :)

Noo, im się udało zmieścić w osiemnaście, więc widocznie 12 to nie za dużo.

Ja pier..., głupota ludzka nie zna granic.

Opublikowano
  • Autor

wiesz jak to jest..szybko, tanio ...

Opublikowano

wiesz jak to jest..szybko, tanio ...

....a skasować można również za miejsca stojące :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Ale co się dziwicie ?

To jest Polska.

To kraj, w którym jadąc 50 w mieście jesteś frajerem.

Jesteś frajerem i cieniasem, jeśli zatrzymasz się przed zieloną strzałką.

A jesteś frajerem i cieniasem do kwadratu, jeśli na drodze poza terenem zabudowanym nie "lecisz" 140 i nie wyprzedzasz wszystkiego co podejdzie.

To właśnie jest Polska.

"kierowca" busa zaordynował, że "da radę" i zapakował ich jak śledzie.

Według ustaleń nagle zjechał pod tego tira, jadąc za szybko.

Nic dziwnego, skoro w aucie, które przystosowane było do przewozu 12 osób było ich 18. To jakieś 450 kg więcej. Przeciążony bus stracił sterowność i dziękuję.

Normalny człowiek nie ładuje do auta 450kg więcej, niż wynosi DMC, bo na pierwszym zakręcie wyląduje w polu kołami do góry.[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 11:08_________________________________________________

Żeby nie być gołosłownym, tu macie wypowiedź kolesia z naszego forum, którą mnie tak wkurr....ł, że nie omieszkałem mu napisać, co sądzę o jego "zasadach" :disgust:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155802.msg1847200#msg1847200

Opublikowano

no chyba ze tak jak z zydami - 6 na siedzenia reszta do popielniczki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

o w pyte jaka lektura :)

Opublikowano

Kimi, respect :good: dobrze mu pojechałeś :cool1:

Opublikowano

ale na rydza 30 jest tylko dla ciezarowek raczej ;p

Opublikowano
  • Autor

ale na rydza 30 jest tylko dla ciezarowek raczej ;p

a ten jak zwykle swoje :P:naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

ale na rydza 30 jest tylko dla ciezarowek raczej ;p

Nie, jest 20 tuż przed tą górką, na której jest przystanek tramwajowy i pasy (jadąc od Piłsudskiego w kierunku Milionowej).

Opublikowano
  • Autor

tam kiedys pamietal byl wypadek kolezka zjechal z tego wiaduktu przelecial przez barierki i uderzyl w kiosk :D huh nikomu nic sie nie stalo ;)

Opublikowano

na milionowej robie ale jezdze kilinskiego :gwizdanie: moze nie jezdze wg przepisow ale na pewno sie tym nie chwale.

najbardziej mojej rodzinie podobalo sie jak wjechalismy do czech... bylo 30 a ja jechalem 25 bo mnie tak nastraszyli w polsce :polew: i fakt faktem, godzina 3 rano a paly czekaly na 30 :D

i POLAK potrafi

Opublikowano

To właśnie jest Polska.

"kierowca" busa zaordynował, że "da radę" i zapakował ich jak śledzie.

Według ustaleń nagle zjechał pod tego tira, jadąc za szybko.

Nic dziwnego, skoro w aucie, które przystosowane było do przewozu 12 osób było ich 18. To jakieś 450 kg więcej. Przeciążony bus stracił sterowność i dziękuję.

Witojcie :hi:

auto było przystosowane do przewozu 6 osób a jechało 18 :cool1:

Masakra :wallbash: co za idioci :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.