Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:notworthy: :notworthy: dopiero teraz zobaczyłem pocztę :notworthy: :notworthy:

:good: :good: :good:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hahaha:

będziecie się bić ? :decayed:

Opublikowano

:hahaha:

będziecie się bić ? :decayed:

O naklejki? :blink:

Ostatni raz o naklejki biłem się w 3 klasie podstawówki :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hahaha:

będziecie się bić ? :decayed:

O naklejki? :blink:

Ostatni raz o naklejki biłem się w 3 klasie podstawówki :polew: :polew: :polew: :polew:

hehehe.. . o obrazki z gumy Turbo :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra, zawijam na kwadrat.

Ciekawe, kiedy dotrę na Teofilów, Limanka zamknięta, a jest pora "powrotów" :disgust:

Pojezierska i Lutomierska pewnie zaje.....ne w piz...u :disgust:

Mariusz, tak, jak napisałem na PW - nie chcę Cię ciągać po mieście, napisz mi na PW, tak plus minus, którędy i o której jeździcie przez Łódź i postaram się "dopasować", coby przechwycić Gołąbki :D

Narka, do wieczora :papa:

Opublikowano
  • Autor

co Wy z tymi golabkami to jest ŁÓDKA KU#$! MAĆ :D :D :D:polew::decayed::naughty:

Opublikowano

ja tam widze bociana :polew:

Opublikowano
  • Autor

no ta czaple mewe wrobla i co jeszcze ?? losia ?? :D

Opublikowano

jakie brokuly ?? :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :embarrassed:

Seba, żarty ci się trzymają... :wink4:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 20:11_________________________________________________

:hahaha:

będziecie się bić ? :decayed:

O naklejki? :blink:

Ostatni raz o naklejki biłem się w 3 klasie podstawówki :polew: :polew: :polew: :polew:

hehehe.. . o obrazki z gumy Turbo :polew: :polew:

ja o historyjki z Donaldów :polew:

Opublikowano

Ma ktoś do opylenia z Waszych znajomych dobrego golfa IV? Znajoma szuka...

Opublikowano

a umowisz mnie z siostra :polew:

Opublikowano
  • Autor

jakie brokuly ?? :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :embarrassed:

Seba, żarty ci się trzymają... :wink4:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 20:11_________________________________________________

:hahaha:

będziecie się bić ? :decayed:

O naklejki? :blink:

Ostatni raz o naklejki biłem się w 3 klasie podstawówki :polew: :polew: :polew: :polew:

hehehe.. . o obrazki z gumy Turbo :polew: :polew:

ja o historyjki z Donaldów :polew:

nie no powaga jakie brokuly ja nic nie wiem nie widzialem :( damn a tak lubie broksy :(

Kimi kaseciaka ?? no weno nie przeginaj :)

Opublikowano

Kimi kaseciaka ?? no weno nie przeginaj smiley

Why?

W aucie i tak zawsze słuchałem radia, bo w chacie nie mam jak, bo się zaraz dziewczyny burzą :D

A najbardziej zależy mi na tym, aby konsola srodkowa była full-ori :D

Panel klimy jest, ale zamontowane teraz radio - padaka, jakieś chińskie, migające jak choinka "cóś"

A ja chcę tak (mniej więcej):

http://www.audiworld.com/tech/pix/dashbefore1.jpg

Beta nie ma RDS-u, dlatego myślę intensywnie nad tą Gammą.

Opublikowano
  • Autor

oj tam nie mozesz podlaczyc concerta ? oile sie da oczywiscie

Opublikowano

oj tam nie mozesz podlaczyc concerta ? oile sie da oczywiscie

Concert kosztuje minimum 400-500 PLN, poza tym głośniki, które są obecnie, to też jakaś chińska padaka, więc nie będę inwestował w dobre radio, jak mają mi brzęczeć jakieś buczki na papierowych membranach :D

Przyjdzie pora - wymienię całe audio na pożądny zestaw, właśnie któreś z tych lepsiejszych typu Concert, do tego wzmacniacz i jakieś porządne głośniki.

A na razie - chcę chociaż, żeby mi ta chińska padaka nie szpeciła konsoli, poza tym nie ma do niej instrukcji i za cholerę nie wiem, jak zaprogramować stacje w pamięci i za każdym razem muszę ręcznie ustawiać :D

[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 21:10_________________________________________________Dobra, nie będę szalał, jako zaślepka Beta wystarczy na razie :D

Jak dobrze pójdzie, to tego chinola puszczę na Allegro za trzy, cztery dyszki i wyjdę prawie na zero.

Najważniejsze i tak teraz są kółeczka na zimę, dobre radio może poczekać.

Opublikowano

Dobra Pany ja zawijam :hi:

ale mnie dziś trząsało cały dzień - poalkoholowo :kox: :kox:

Opublikowano

kufa jaka cena, podjedz na fanciszkanska sie dowiedziec o cene tylko nie do rudego ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.