Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eee tam trzeba tylko troche pomyśleć przy wymianie :tongue4:

Rozebrać cały przód oraz potem złożyć m.in :gwizdanie:

to akurat w każdym A4 :tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

heheh to ja chyba tez bede sie do Bartka usmiechal jak bedzie robil dobrze rozrzady za tyle co moze wypic :P[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 11:20_________________________________________________to ile w koncu calosc wyszla tego rozrzadu ?? czesci wymiana calosc

Części kosztują coś ok.`1500 zł, bo niedawno pytałam .Gdzieś jest na forum nawet lista tych części i pewnie można taniej kupić od chłopaka od nas. Jest ich bardzo dużo i ważne jest żeby wymienić komplet. Robocizna to wiadomo zależy od mechanika. Każdy będzie płakał oczywiście, bo dłubania od wuja. Ja robiłam jeszcze nastawiacz wtrysku więc zapłaciłam za dwie usługi w sumie.

Opublikowano
  • Autor

no masz ale nie napisze ile konkretnie :P;) no dobra nie to nie :P

ja u siebie w sumie tez robilem ;) 2 lata temu chcialem porownac tylko

co prawda inne silniki no ale moze cena by byla zblizona ;)

Opublikowano

nie porównuj 2,5 do 1,9 to dwie zupełnie inne jednostki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie porownuje ale z cenami bywa roznie czasami przy wymianie niby tanszej z 1,9 zaplacisz wiecej niz od silnika 2,5 ;)

Opublikowano

no masz ale nie napisze ile konkretnie :P;) no dobra nie to nie :P

ja u siebie w sumie tez robilem ;) 2 lata temu chcialem porownac tylko

co prawda inne silniki no ale moze cena by byla zblizona ;)

powiem tyle....w h* a ile sam rozrząd to zapytać trzeba Pana. Mówię, że jeszcze pompę rozbierałam nie? :)

Opublikowano
powiem tyle....w h*

:blink:

Opublikowano

no niestety 2,5 są wymagające, ale potrafią się odwdzięczyć w jeździe :tongue4:

Opublikowano
powiem tyle....w h*

:blink:

Dokładnie takimi wyrazami rzucałam kiedy odebrałam auto. Pan mi oferował jeszcze fakturkę i pytam to znaczy vat jeszcze dojdzie? a on - tak, na co ja to ja dziękuje. Teraz już taka głupia nie jestem, jak byłam kiedy kupowałam to auto. Teraz nikt ze mnie nie zedrze ani centa więcej niż trzeba. :disgust:

Opublikowano
powiem tyle....w h*

:blink:

Teraz nikt ze mnie nie zedrze ani centa więcej niż trzeba. :disgust:

Wolałbym zdzierać coś innego, niż centy, no ale co kto lubi zakładać....

:>

Opublikowano
  • Autor

hehehe a Kimi jak zwykle :D hehe o jednym :P:kox::naughty: :gwizdanie:

no ja u ciebie za komplet rozrzadu z pompa wszystko wszystko 2,2 ;)

Opublikowano
powiem tyle....w h*

:blink:

Teraz nikt ze mnie nie zedrze ani centa więcej niż trzeba. :disgust:

Wolałbym zdzierać coś innego, niż centy, no ale co kto lubi zakładać....

***

:decayed:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 12:14_________________________________________________Kimi, nie wiedziałam że z Ciebie taki zapalony kibic :naughty:

Opublikowano
powiem tyle....w h*

:blink:

Teraz nikt ze mnie nie zedrze ani centa więcej niż trzeba. :disgust:

Wolałbym zdzierać coś innego, niż centy, no ale co kto lubi zakładać....

***

:decayed:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 12:14_________________________________________________Kimi, nie wiedziałam że z Ciebie taki zapalony kibic :naughty:

Eee, ale kibic jakiej dyscypliny?

Gimnastyki artystycznej w parach mieszanych? To bardziej zawodnik, niż kibic :D

Opublikowano
powiem tyle....w h*

:blink:

Teraz nikt ze mnie nie zedrze ani centa więcej niż trzeba. :disgust:

Wolałbym zdzierać coś innego, niż centy, no ale co kto lubi zakładać....

:>

Kimi ja poproszę tel. do Twojej kobiety. Musimy z nią poważnie porozmawiać. Jak chłopu wszystkie wyrazy kojarzą się z seksem to znaczy nie dopieszczony jest. To nie może tak być, że będziesz nas tu molestować :cool1: Jak powiesz, że na spot przyjeżdżasz to będą sami panowie jak tak dalej pójdzie :decayed:

Opublikowano
powiem tyle....w h*

:blink:

Teraz nikt ze mnie nie zedrze ani centa więcej niż trzeba. :disgust:

Wolałbym zdzierać coś innego, niż centy, no ale co kto lubi zakładać....

***

:decayed:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 12:14_________________________________________________Kimi, nie wiedziałam że z Ciebie taki zapalony kibic :naughty:

Eee, ale kibic jakiej dyscypliny?

Gimnastyki artystycznej w parach mieszanych? To bardziej zawodnik, niż kibic :D

nie no, widziałam że się udzielasz na wątku z obstawianiem meczyków :wink4:

...i całkiem nieźle Ci idzie :cool1:

Opublikowano
powiem tyle....w h*

:blink:

Teraz nikt ze mnie nie zedrze ani centa więcej niż trzeba. :disgust:

Wolałbym zdzierać coś innego, niż centy, no ale co kto lubi zakładać....

:>

Kimi ja poproszę tel. do Twojej kobiety. Musimy z nią poważnie porozmawiać. Jak chłopu wszystkie wyrazy kojarzą się z seksem to znaczy nie dopieszczony jest. To nie może tak być, że będziesz nas tu molestować :cool1: Jak powiesz, że na spot przyjeżdżasz to będą sami panowie jak tak dalej pójdzie :decayed:

No co ja poradzę, co ja poradzę.... :D

Ale daję słowo harcerza - na spotach nic a nic Wam nie grozi :naughty:

Opublikowano

Basia nadzoruje gdzie Kimi się szwenda po forum :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

hahah pelna inwigilacja :D ja moge dac namiary gdzie Kimi pracuje :D albo zlece tam zeby mieli na niego oko :D:decayed::polew: :polew: :polew::naughty::kox:

Opublikowano

hahah pelna inwigilacja :D ja moge dac namiary gdzie Kimi pracuje :D albo zlece tam zeby mieli na niego oko :D:decayed::polew: :polew: :polew::naughty::kox:

No to jeszcze zapytajcie Mariusza, gdzie mieszkam, bo mnie podwoził do domu - i macie pełny obraz sytuacji :D

I cały misterny plan w piz*u... :naughty:

Opublikowano

hahah pelna inwigilacja :D ja moge dac namiary gdzie Kimi pracuje :D albo zlece tam zeby mieli na niego oko :D:decayed::polew: :polew: :polew::naughty::kox:

No to jeszcze zapytajcie Mariusza, gdzie mieszkam, bo mnie podwoził do domu - i macie pełny obraz sytuacji :D

I cały misterny plan w piz*u... :naughty:

Nic się nie ukryje :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.