Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heheh no ja bede po weselu ale moze moze moze moglbym podjechac czemu nie tylko tak kolo 18ej :) cobym doszedl do siebie :D

No to pasi :D

Bo mam propozycję odnośnie małego ściganka na kartach w Porcie

http://lemans.net.pl/mod/art/id/31.html

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

poczekam do urodzin bedzie za free :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja to sie nie bawie bo zawsze jestem na koncu :D ;( moja masa to moj kapital :D

Opublikowano

Nie to nie, nie wiecie, co tracicie :naughty:

http://demotywatory.pl/2166723/Golabek

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

no :):):)

Opublikowano

no ja jeszcze godzinkę mam :tongue4:

A ja za chwilę znajdę się w zapchanym autobusie :kwasny:

Z tłumem emerytów walących na rynek bałucki.

:kwasny:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 07:57_________________________________________________Dobra, over and out

Tez mam te "przyjemność" od tygodnia... I te opowieści nastolatek- i wiesz naćpany był jak *uj , przeplatające się w ich treści prochy, dragi. Nie ma rozmów o szkole, o nauczycielach jakie to france. Tematem dominującym u lasek jest faszerowanie sie tymi gównami i efekty po nich oraz chłopaki, jak to się nie naćpali itd. Drugi temat co sobie kupiłam. Np dzis kupiła sobie tusz ale nie do oczu, i pędzel i nafaszerowana walnęła podobno obraza lepszego od picassa. Normalnie porażka. Lepsze to co prawda o brudnych i cuchnących pijaczków w tłoku, gdzie nie masz gdzie się odsunąć. Reasumując nie mogę się doczekać jak wsiądę do auta. [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 10:58_________________________________________________ :hi: bry tak wogóle

Opublikowano
  • Autor

hehhe no to ladnie tam sie dzieje ;) czesc Madziu :)

w warszawie za to w metrze panuje dziwna moda tzn ludzie czytaja ksiazki no kurde

po prostu jak jakas plaga tylko wsiada i juz ksiazka i czytaja :D niektorzy to nawet widac

ze robia to bo inni robia :) albo zaraz zasypiaja :D ehheheheheh

heheh jakis czas temu tez trafily sie dwie natolatki ktore opowiadaly sobie jak matka sie

dowiedziala ze bierze tabletki antykoncepcyjne i co powie na to ze ona chce miec spiralke...

Opublikowano

:hi: wszystkim,

ładny dzionek się zapowiada,

Miśki już po spełnionym rodzicielskim obowiązku, tzn po ślubowaniu pierwszaka :good:

szkoda, że nie wiem jak dodać filmik z tej imprezy :kwasny:, chyba byście popękali ze śmiechu :polew:

Opublikowano

:hi: wszystkim,

ładny dzionek się zapowiada,

Miśki już po spełnionym rodzicielskim obowiązku, tzn po ślubowaniu pierwszaka :good:

szkoda, że nie wiem jak dodać filmik z tej imprezy :kwasny:, chyba byście popękali ze śmiechu :polew:

Gratulacje dla Adasia :good:

Oby mu w szkole szło jak najlepiej.

No i żeby koleżanki miał fajne :naughty:

Opublikowano

16 lasek w klasie, a 7 chłopców :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

16 lasek w klasie, a 7 chłopców :naughty: :naughty: :naughty:

Szczęściarz... :kox:

Opublikowano

poczekam do urodzin bedzie za free :gwizdanie:

jak się ma urodziny to za darmo się jeździ ???

misiek ma 11 listopada - to zamknięte będzie :confused4:

Opublikowano

poczekam do urodzin bedzie za free :gwizdanie:

jak się ma urodziny to za darmo się jeździ ???

misiek ma 11 listopada - to zamknięte będzie :confused4:

No, 8 minut gratis (jakieś 16 kółek)

11.11? Ale data fajna :D

Opublikowano

o 11:11 sie urodzil :polew:

Opublikowano
  • Autor

o w pyte to w przyszlym roku musi koniecznie sie ulac :D;) 11.11.2011. g. 11:11 :D

Kasiu zdjecia beda wieczorem bo zapomnialem karty do pracy :/

Opublikowano

nie 11-go listopada i od tego czasu ustanowili Święto Niepodległości :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 11:20_________________________________________________

o w pyte to w przyszlym roku musi koniecznie sie ulac :D;) 11.11.2011. g. 11:11 :D

Kasiu zdjecia beda wieczorem bo zapomnialem karty do pracy :/

OK, obejrzę sobie w pracuni :>[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 11:21_________________________________________________a jakby się ktoś o mnie pytał to ja 13-go, w piątek :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

@Magdalenah, widzę, że bardzo oburzyło Cię zachowanie kolegi @milego na drodze? :decayed:

Opublikowano

@Magdalenah, widzę, że bardzo oburzyło Cię zachowanie kolegi @milego na drodze? :decayed:

Tacy sprawiają, że coraz częściej myślę o doposażeniu mojego auta......w kij bejsbolowy :kwasny:

Opublikowano

@Magdalenah, widzę, że bardzo oburzyło Cię zachowanie kolegi @milego na drodze? :decayed:

Tacy sprawiają, że coraz częściej myślę o doposażeniu mojego auta......w kij bejsbolowy :kwasny:

Niestety, kultura polskich kierowców pozostawia wiele do życzenia.

Trzeba mieć oczy dookoła głowy i się nauczyć z tym żyć i tyle.

Opublikowano

@Magdalenah, widzę, że bardzo oburzyło Cię zachowanie kolegi @milego na drodze? :decayed:

Tacy sprawiają, że coraz częściej myślę o doposażeniu mojego auta......w kij bejsbolowy :kwasny:

Moja koleżanka nie przeżyła takiego "cwaniaczka", a do tego do dziś się nie mogę przyzwyczaić. W ogóle jak można pisać takie rzeczy? Może on się powinien do BMW przesadzić? wstyd normalnie....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.