Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:naughty:

Muszę iść do apteki, dobrze, że obok jest sklep, bo piwa mi się chce :rolleyes:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jak w niedziele bedzie padac :mysli: bo tak ma byc ;(

Opublikowano

a jak w niedziele bedzie padac :mysli: bo tak ma byc ;(

Tomek schowamy się pod daszek obok koszyków :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 20:01_________________________________________________Kimi jak tam naklejeczki - przyklejone :?: :?:

Opublikowano

juz nie ma ;(

Opublikowano

jak to nie ma :?: :?: :?:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 20:06_________________________________________________Kimi przepiłeś naklejeczki :polew: :polew:

Opublikowano

tych pod ktorymi kiedys stalismy juz nie ma :D

Opublikowano

pojedziemy pod makro :naughty:

Opublikowano

juz nie ma ;(

:doh1: :doh1: :doh1: ja głupi myślałem że Kimi przechlał naklejki :doh1: :doh1: :doh1: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 20:21_________________________________________________

pojedziemy pod makro :naughty:

moze byc makro - w sumie tam jeszcze fotek nie mamy :naughty: :naughty:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie: no to se pykne jednego :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

a pykni sobie jednego ja drugiego :decayed:

Opublikowano

ale towarzycho rozgadane dziś ze ho ho :gwizdanie: :gwizdanie:

Shrek'a oglądają czy jak :mysli: - nawet nie ma się z kim napić,

Sebaaaaaaaaaaaa :!: :!: :!: może chociaż ty :!: :!: :!:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 20:47_________________________________________________

a pykni sobie jednego ja drugiego :decayed:

zlitował się chociaż jeden :good: :good: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

ale towarzycho rozgadane dziś ze ho ho :gwizdanie: :gwizdanie:

Shrek'a oglądają czy jak :mysli: - nawet nie ma się z kim napić,

jakiego shreka? ....Widzew z Legią się pocą :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 21:03_________________________________________________dzizas 3,45 minut wwa-->ldz toc to k#$@ przesada[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 21:09_________________________________________________ :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 21:09_________________________________________________lece do garazu
Opublikowano

no to nieźle Seba współczuję :confused4:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 21:29_________________________________________________

ale towarzycho rozgadane dziś ze ho ho :gwizdanie: :gwizdanie:

Shrek'a oglądają czy jak :mysli: - nawet nie ma się z kim napić,

jakiego shreka? ....Widzew z Legią się pocą :gwizdanie:

co to za mecz jak Widzew przegrywa :thumbdown:

Opublikowano

Tomcio, mogłeś w sumie przyjechać dzisiaj do nas, tak sami siedzimy... :drunk:

Opublikowano

Seba, nie pękaj... Do Spały jest 60 km - jechałem 2h...

Opublikowano

juz nie ma ;(

:doh1: :doh1: :doh1: ja głupi myślałem że Kimi przechlał naklejki :doh1: :doh1: :doh1: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 20:21_________________________________________________

pojedziemy pod makro :naughty:

moze byc makro - w sumie tam jeszcze fotek nie mamy :naughty: :naughty:

Nie przepiłem, spoko, naklejki w niedzielę będą już na aucie :naughty: :naughty:

A ja jak wróciłem z apteki to z córką oglądałem "Noc w muzeum" na Polsacie.

A Polsat to taka "awangarda w telewizji": reklamy przerywane filmem :decayed:

Opublikowano

dobranoc mówią miśki :wink4:

Opublikowano

wciety ale obecnyyyy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.