Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli? :mysli:

Takie nawiązanie do kryzysu i zielonej wyspy tuska.

Dobra, to nie było śmieszne. :(

yyyy.... ja nie jestem na bieżąco z polityką :cool1:

Może to i dobrze dla Ciebie...

Będziesz zdrowsza.

taaaa, tylko że na co dzień mam do czynienia z efektami 'pracy' tych :rant: <---- czyt. polityków

i czasami przyprawia mnie to o mdłości .... :disgust:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
taaaa, tylko że na co dzień mam do czynienia z efektami 'pracy' tych <---- czyt. polityków

No, to jak każdy.

Szkoda gadać... :disgust:

Pogadajmy lepiej o jakiś przyjemnych rzeczach. :naughty:

Opublikowano

dlaczego wiem jaki temat nas teraz czeka? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jaki jaki jaki :jerk::friends::nabijasie:

Opublikowano

a wczoraj była kariera nikosia dyzmy :naughty::decayed::kox: i się troche pośmiałem lol :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dlaczego wiem jaki temat nas teraz czeka? :gwizdanie:

jaki jaki jaki :jerk::friends::nabijasie:

Tak, to TEN temat :naughty:

a wczoraj była kariera nikosia dyzmy :naughty::decayed::kox: i się troche pośmiałem lol :polew: :polew: :polew:

Nie, to nie TEN temat :no:

:D

Opublikowano

a wczoraj była kariera nikosia dyzmy :naughty::decayed::kox: i się troche pośmiałem lol :polew: :polew: :polew:

cała prawda o polskich politykach

przypadkiem się tam znajdują - cudem utrzymują - i dorabiają się przy korytkach dzięki wtykom i znajomościom :gwizdanie:

[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 15:50_________________________________________________

jaki jaki jaki :jerk::friends::nabijasie:

jakże trafnie to ująłeś :decayed:

Opublikowano

Ja bym to ujął inaczej:

:sexinbed:

...ale co kto woli :naughty:

Opublikowano

Ja bym to ujął inaczej:

:sexinbed:

...ale co kto woli :naughty:

ale na końcu podobnie :decayed:

Opublikowano

Ja bym to ujął inaczej:

:sexinbed:

...ale co kto woli :naughty:

ale na końcu podobnie :decayed:

No no, ale początek "na własną rękę" :tongue4:

Opublikowano

Ja bym to ujął inaczej:

:sexinbed:

...ale co kto woli :naughty:

ale na końcu podobnie :decayed:

No no, ale początek "na własną rękę" :tongue4:

Seba widocznie woli być samodzielny :kox:

[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 15:57_________________________________________________no Kimi, spamuj teraz, spamuj :cool1:

bo jak gospodarz przeczyta moją powyższą wypowiedź :rolleyes: to mnie już więcej na łódzkie nie wpuści :decayed:

Opublikowano

Ja bym to ujął inaczej:

:sexinbed:

...ale co kto woli :naughty:

ale na końcu podobnie :decayed:

No no, ale początek "na własną rękę" :tongue4:

Seba widocznie woli być samodzielny :kox:

[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 15:57_________________________________________________no Kimi, spamuj teraz, spamuj :cool1:

bo jak gospodarz przeczyta moją powyższą wypowiedź :rolleyes: to mnie już więcej na łódzkie nie wpuści :decayed:

E tam, bez Ciebie to już nie byłoby to samo :naughty: :naughty: :naughty:

@kachnazgierz jest inwigilowana przez Miśka, @Magdalenah rzadko zagląda - no to z kim tu poświntuszyć? :wink4:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 16:08_________________________________________________By sobie Seba strzelił w kolano, jakby Cię nie dopuszczał...[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 16:08_________________________________________________znaczy wpuszczał :tongue4:

Opublikowano

:hahaha:

w kolano powiadasz?

Opublikowano

:hahaha:

w kolano powiadasz?

No raczej mniej boli :tongue4:

Też wolałbym w kolano

Opublikowano

a ja juz w domciu :gwizdanie:

Opublikowano

jeszcze 0,5 h i wizyta u Idczaka :kwasny:

Opublikowano

ee bogato ;p

Opublikowano

najtaniej :tongue4:

Opublikowano

zależy, za co;)

Opublikowano

no ceny zostały sprawdzone :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.