Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehehe :D oj tam byc zyle zacisnal i by dalo rade :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehehe :D oj tam byc zyle zacisnal i by dalo rade :P

Ale zauważyłem, że jak się pochylam do przodu i się tak bujam, jak na huśtawce, to jedzie szybciej - tak z 10 KM ma więcej wtedy.

Tylko ręce w łokciach bolą i czoło, bo pukam w przednią szybę co chwila...

:polew:

Opublikowano

hehehe :D oj tam byc zyle zacisnal i by dalo rade :P

Ale zauważyłem, że jak się pochylam do przodu i się tak bujam, jak na huśtawce, to jedzie szybciej - tak z 10 KM ma więcej wtedy.

Tylko ręce w łokciach bolą i czoło, bo pukam w przednią szybę co chwila...

:polew:

:polew: :polew:

rower sobie kup... będziesz miał wtedy świadomość że cała moc zależy od Ciebie :decayed:

Opublikowano

hehehe :D oj tam byc zyle zacisnal i by dalo rade :P

Ale zauważyłem, że jak się pochylam do przodu i się tak bujam, jak na huśtawce, to jedzie szybciej - tak z 10 KM ma więcej wtedy.

Tylko ręce w łokciach bolą i czoło, bo pukam w przednią szybę co chwila...

:polew:

:polew: :polew:

rower sobie kup... będziesz miał wtedy świadomość że cała moc zależy od Ciebie :decayed:

Rower jest niezdrowy, bo jest ucisk na krocze i spada "sprawność" :tongue4:

Opublikowano

hehehe :D oj tam byc zyle zacisnal i by dalo rade :P

Ale zauważyłem, że jak się pochylam do przodu i się tak bujam, jak na huśtawce, to jedzie szybciej - tak z 10 KM ma więcej wtedy.

Tylko ręce w łokciach bolą i czoło, bo pukam w przednią szybę co chwila...

:polew:

:polew: :polew:

rower sobie kup... będziesz miał wtedy świadomość że cała moc zależy od Ciebie :decayed:

Rower jest niezdrowy, bo jest ucisk na krocze i spada "sprawność" :tongue4:

to jazda bez siodełka :polew: :polew:

Opublikowano

ooo jeździ ktoś z was na rowerze? Mam pedały zatrzaskowe na sprzedaż, buty zresztą też;P

Opublikowano

ooo jeździ ktoś z was na rowerze? Mam pedały zatrzaskowe na sprzedaż, buty zresztą też;P

wątpię, po tym co Kimi napisał :decayed:

Opublikowano

hehehe :D oj tam byc zyle zacisnal i by dalo rade :P

Ale zauważyłem, że jak się pochylam do przodu i się tak bujam, jak na huśtawce, to jedzie szybciej - tak z 10 KM ma więcej wtedy.

Tylko ręce w łokciach bolą i czoło, bo pukam w przednią szybę co chwila...

:polew:

:polew: :polew:

rower sobie kup... będziesz miał wtedy świadomość że cała moc zależy od Ciebie :decayed:

Rower jest niezdrowy, bo jest ucisk na krocze i spada "sprawność" :tongue4:

to jazda bez siodełka :polew: :polew:

Nie, dziękuję, ale nie gustuję w penetracji odbytu :D

ooo jeździ ktoś z was na rowerze? Mam pedały zatrzaskowe na sprzedaż, buty zresztą też;P

:no:

Opublikowano

Kimi to hulajnoga... w tym przypadku Twój odbyt nie będzie zagrożony :D

Opublikowano

Kimi to hulajnoga... w tym przypadku Twój odbyt nie będzie zagrożony :D

:hi: :hi: ale macie tematy hehehehe :heat: :heat: :heat: :heat:

Opublikowano

Kimi to hulajnoga... w tym przypadku Twój odbyt nie będzie zagrożony :D

:hi: :hi: ale macie tematy hehehehe :heat: :heat: :heat: :heat:

życie :cool1:

Opublikowano

Kimi to hulajnoga... w tym przypadku Twój odbyt nie będzie zagrożony :D

:hi: :hi: ale macie tematy hehehehe :heat: :heat: :heat: :heat:

życie :cool1:

Nooo, ŻYCIE :D :D

Bacha, to po ślunsku jest "pupa", nie?

:polew:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 15:36_________________________________________________Cześć, Mariusz :hi:

Opublikowano

Kimi :doh1: :doh1: Bacha to jest Basia,

a pupa to jest rzyć np. pocałuj mnie w rzyć - chyba :polew: :polew:

Ale lepiej jak sie wypowie fachowiec - Pani Basiu prosim was :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kurde faktycznie mnie nie bylo ;)

przegladarka mi zawisla :P

Opublikowano

kurde faktycznie mnie nie bylo ;)

przegladarka mi zawisla :P

nie zganiaj na przeglądarke - poprostu za dużo ciasta i szampana

Opublikowano
  • Autor

hehehe ee tam mala lampeczka :) i malutki trojkacik :)

Opublikowano

Kimi :doh1: :doh1: Bacha to jest Basia,

a pupa to jest rzyć np. pocałuj mnie w rzyć - chyba :polew: :polew:

Jeeezu, Mariusz... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

"Bacha [PRZECINEK] coś tam coś tam..." = "Janek, słuchaj jest wtorek"

A nie, że "Bacha, to po ślunsku jest "pupa", nie?" = "Bacha znaczy po śląsku d...pa"

Podmiot, potem przecinek i reszta zdania.

A rzyć, czyli fonetycznie ŻYĆ - to d..pa po śląsku.

Więc temat o bezpieczeństwie odbytu to, jak Basia napisała - samo ŻYCIE.

Tak? Zgadza się teraz?

:polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wiem ale czekałem na twój wywód :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wiedziałem ze nie zostawisz tego w ten sposób :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 15:52_________________________________________________

hehehe ee tam mala lampeczka :) i malutki trojkacik :)

3IA20.jpg

Opublikowano

Kimi, dawej rzić, dostaniesz ze dwa szlagi to Ci się zmierznie takie podśmiec**jki tukej robić :kox:

Opublikowano

Kimi, dawej rzić, dostaniesz ze dwa szlagi to Ci się zmierznie takie podśmiec**jki tukej robić :kox:

:thumbup: :thumbup: :oklaski: :oklaski: :laghing2: :laghing2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.