Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra. Aku kupiony i mam nadzieję, że mi mrozy niestraszne;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kimi, dawej rzić, dostaniesz ze dwa szlagi to Ci się zmierznie takie podśmiec**jki tukej robić :kox:

:thumbup: :thumbup: :oklaski: :oklaski: :laghing2: :laghing2:

No no, Ty moją rzyć to zostaw w spokoju, ok? :tongue4:

Opublikowano

Kimi, dawej rzić, dostaniesz ze dwa szlagi to Ci się zmierznie takie podśmiec**jki tukej robić :kox:

:thumbup: :thumbup: :oklaski: :oklaski: :laghing2: :laghing2:

No no, Ty moją rzyć to zostaw w spokoju, ok? :tongue4:

ależ Ty się o nią boisz :naughty:

Opublikowano

dobr spadam do roboty - narka :wink4:

Opublikowano

Kimi, dawej rzić, dostaniesz ze dwa szlagi to Ci się zmierznie takie podśmiec**jki tukej robić :kox:

:thumbup: :thumbup: :oklaski: :oklaski: :laghing2: :laghing2:

No no, Ty moją rzyć to zostaw w spokoju, ok? :tongue4:

ależ Ty się o nią boisz :naughty:

No to chyba jak każdy o swoją, nie? :naughty:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 16:02_________________________________________________

dobr spadam do roboty - narka :wink4:

:papa:

Szerokości

Opublikowano
  • Autor

Kimi, dawej rzić, dostaniesz ze dwa szlagi to Ci się zmierznie takie podśmiec**jki tukej robić :kox:

mozna po polsku ?? :embarrassed:

Opublikowano

gwarą lecimy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

czas sie zbierac do domku wogole zaniebawem :D:thumbup:

Opublikowano

Kimi, dawej rzić, dostaniesz ze dwa szlagi to Ci się zmierznie takie podśmiec**jki tukej robić :kox:

mozna po polsku ?? :embarrassed:

nooo synek, nie godej że nie rozumiesz :blink:

Opublikowano
  • Autor

te zrozumielem :P

Opublikowano

te zrozumielem :P

A po jakiemu to? :blink:

Opublikowano
  • Autor

zbieram sie milego i udanego weekenda :) aczkowleik pewnie jeszcze tu dzisiaj napisze ze 4 strony :P:naughty::kox:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 16:26_________________________________________________a po lodzku :P[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 16:26_________________________________________________lece papapa :decayed:

Opublikowano

Narty, nerka, narka :papa:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 16:36_________________________________________________1287532026_by_burymisio_500.jpg

:polew:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 16:45_________________________________________________Dobra, ja też zawijam na kwadrat.

:papa:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema: kłysiu, :siema: wszystkim :>

ale się znowu dzisiaj naczytałam :heat:

w sumie fajna lekturka :good:

do wieczorka

pa[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 17:18_________________________________________________

lepiej lepiej :naughty:

na dobra idziemy na całość :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

1hgZS.jpg

[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:35_________________________________________________

o kurde Seba :) szacuken :D naprawde :D moze sie wybiore z aparatem :)

no no mamy na forum niezłego zdolniache :good: :good: :good:

Misiek, co to ku***a jest :?: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano
:wallbash: Nie wytrzymam :!: :!: :!: Permanentna Inwigilacja :!: :!: :!: Nie wytrzymam :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

Kasia, nie daj się :> ... krótko trzeba ich trzymać :decayed::kox:

Opublikowano

Normalnie chyba się wypiszę z tego interesu :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

hehehe... nie przejmuj się :wink4: nie tylko Ty jesteś w takiej sytuacji :gwizdanie:

:hahaha:

Opublikowano

hehehe... nie przejmuj się :wink4: nie tylko Ty jesteś w takiej sytuacji :gwizdanie:

:hahaha:

:shocked: :shocked: :shocked: to jest nas więcej :shocked: :shocked: :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.