Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zapracowany czy sie zakochales nieszczesliwie ?? :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema: Mario a jakos tak nie moge sie podpiac do waszych tematow :( a poza tym nie mam szczerze teraz czasu siedziec i czytac,pisac :tongue4: ale nie zapomnialemn o was i zlotach :decayed:

:buziak:

:pociesz:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 21:33_________________________________________________

zapracowany czy sie zakochales nieszczesliwie ?? :P

troche pracy,troche milosci i Tomek na forum ledwo co gosci :polew: :polew:
Opublikowano

:siema: Mario a jakos tak nie moge sie podpiac do waszych tematow :( a poza tym nie mam szczerze teraz czasu siedziec i czytac,pisac :tongue4: ale nie zapomnialemn o was i zlotach :decayed:

:buziak:

:pociesz:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 21:33_________________________________________________

zapracowany czy sie zakochales nieszczesliwie ?? :P

troche pracy,troche milosci i Tomek na forum ledwo co gosci :polew: :polew:

kurde Stary, normalnie pisz ze za mną tęsknisz, a nie jakies rymy mi tu uskuteczniasz :kox:

Opublikowano

a jak człowiek pracuje i jeszcze trochę miłuje to nie czuje jak mu się rymuje :> :>

Opublikowano

a jak człowiek pracuje i jeszcze trochę miłuje to nie czuje jak mu się rymuje :> :>

:polew: :polew:
Opublikowano

dobrej nocki :wink4:

Opublikowano

że tak zapytam z ciekawości:

"czy to są spoty łódzkie" :mysli:

bo ni chu chu nie mogę tego ogarnąć

Opublikowano

I już w domku :D

Oczywiście furacz nietknięty, bo trafiła się chłopakom w warsztacie Zafira na wymianę tulei tylnej belki :disgust:

Ale fajna robota była, ujebałem się smarem, Tyskim i czym tam jeszcze się dało :decayed:

Kocham to po prostu :naughty:

Ja pierdzielę, jak ja kocham dłubac w autach, jedyne, co to przebija, to dłubanie małym :D

nie ma nikogo w poblizu ;( :embarrassed:

:blink:

kurde Stary, normalnie pisz ze za mną tęsknisz, a nie jakies rymy mi tu uskuteczniasz

Ja za Tobą tęsknię, a Ty juz poszłaś spać... :disgust:

:D

[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 23:23_________________________________________________

że tak zapytam z ciekawości:

"czy to są spoty łódzkie" :mysli:

bo ni chu chu nie mogę tego ogarnąć

A jakie niby jak nie łódzkie? :tongue4:

Opublikowano

osz kur... ja pier..... poszedł naprawiać swoje auto, a naprawił obcemu typowi :polew::good:

Opublikowano

osz kur... ja pier..... poszedł naprawiać swoje auto, a naprawił obcemu typowi :polew::good:

Ty się nie śmiej :decayed:

Mój znajomy to za***isty fachowiec, znam go od lat, pracowaliśmy razem kiedyś.

Ja mu pomogę, on mi pomoże, wszyscy będą zadowoleni :naughty:

A ja przy okazji się czegoś nowego nauczę, dowiem, kluczem pomacham - każdy korzysta :D

Teraz znajomy razem z kolegą wynajmują warsztat, kolega znajomego to też niezły "wymiatacz", chcą coś sami rozwinąć, wróżę im duuuużo klientów.

A obaj pracują poza tym normalnie na etatach, a to swoje rozwijają "po godzinach".

Już mają roboty w pipę, moja A4 już trzeci dzień czeka na swoją kolejkę.

Bo warsztat, który wynajmują ma jedną wadę - mały jest (na 1. auto) :confused4:

Próbowaliśmy dzisiaj razem z tym Oplem Zafirą wcisnąć moją A4 na jeden kanał, ale kurna zabrakło pół metra :disgust:

[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 00:13_________________________________________________Dobra, chyba trzeba iść spać, bo jutro jeszcze Pug Partner czeka na wymianę sprzęgła no i mój następny na zawias z przodu i heble z tyłu :naughty:

A w piątek następny Pug na sprzęgło (206)...

Opublikowano

ale 0,5m na cały czy żeby przednie koło wjechało na kanał :gwizdanie:

Opublikowano

ale 0,5m na cały czy żeby przednie koło wjechało na kanał :gwizdanie:

d*pą, bo chcieliśmy zacząć od hebli z tyłu.

Tzn., na kanał wjechał, ale brama się już nie zamykała, bo przód te pół metra wystawał poza warsztat. I dotykał prawie tylnym zderzakiem haka tej Zafiry, tak, że nie dałoby rady wejść do kanału. Kiszka :disgust:

A Zafira znowu ryjem już prawie w ścianie stała. Ani przejść, ani obejść.

Opublikowano

heble zrobisz bez kanału, wahacze na upartego też :tongue4:

Opublikowano

heble zrobisz bez kanału, wahacze na upartego też :tongue4:

No wiem, ale jedyne inne miejsce to parking pod blokiem.

Sorry, ale chłopaki mają w warsztacie WSZYSTKO: pneumata, lewarki, kobyłki, kibelek, ciepłą wodę, full narzędzi, światło, kanał...

Co ja bym mógł pod blokiem zrobic po powrocie z pracy o 18-tej?

Kupę na trawniku najwyżej.

Opublikowano

mów odrazu, że ci warunki nie odpowiadają :D

Opublikowano

mów odrazu, że ci warunki nie odpowiadają :D

Raczej ich brak :tongue4:

Co to za przyjemność dłubania w aucie na zimnie, deszcz na łeb pada, ciemno, generalnie kibel.

Latem tak, ale teraz? Teraz to pomyłka.

Dobra, lecę do wyrka :papa:

Opublikowano

Aloha everybody :hi::wink4: :>

ale ten czas zap.....ala - już środa :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dzięki za środe :notworthy:

oby do soboty :kox:

dzien dobry spamowicze, niewyżyci sexualnie klubowicze juz nie wiem jakiego forum nawet??? :gwizdanie:

Opublikowano

to jest forum anonimowych seksoholików :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.