Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tam słychać? :naughty:

ja w domku z dzieciakami, Kacha w pracy, ja sobie troszkę klikam a dzieciaki "Lego World" , a po obiadku trzeba umyć furacza :naughty: i na 18.00 podjechać na foto/helloweem :kox:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co tam słychać? :naughty:

ja w domku z dzieciakami, Kacha w pracy, ja sobie troszkę klikam a dzieciaki "Lego World" , a po obiadku trzeba umyć furacza :naughty: i na 18.00 podjechać na foto/helloweem :kox:

to jeszcze jakąś dynię musicie powycinać :evil:

Opublikowano

co tam słychać? :naughty:

ja w domku z dzieciakami, Kacha w pracy, ja sobie troszkę klikam a dzieciaki "Lego World" , a po obiadku trzeba umyć furacza :naughty: i na 18.00 podjechać na foto/helloweem :kox:

to jeszcze jakąś dynię musicie powycinać :evil:

nie nie ja wyglądam jak diabeł :kox: więc damy jakoś radę :polew: :polew:

Opublikowano

co tam słychać? :naughty:

ja w domku z dzieciakami, Kacha w pracy, ja sobie troszkę klikam a dzieciaki "Lego World" , a po obiadku trzeba umyć furacza :naughty: i na 18.00 podjechać na foto/helloweem :kox:

to jeszcze jakąś dynię musicie powycinać :evil:

nie nie ja wyglądam jak diabeł :kox: więc damy jakoś radę :polew: :polew:

:decayed: :decayed: :evil:

Opublikowano
:siema: wszystkim ale sie wczoraj zniszczylem :bag:
Opublikowano

co tam słychać? :naughty:

ja w domku z dzieciakami, Kacha w pracy, ja sobie troszkę klikam a dzieciaki "Lego World" , a po obiadku trzeba umyć furacza :naughty: i na 18.00 podjechać na foto/helloweem :kox:

:D

Czyli spotykamy się dzisiaj?

Super.

Ja teraz muszę wyjść, ale potem się włączę, to zobaczę gdzie będziemy :D

Mariusz, zabierz może swojego lapka, to Ci od razu wrzucę ETKE

Aha, informacja dla wybierających się na Szczecińską:

kocioł, policja kieruje ruchem, ale i tak kocioł.

Szczecińska jednokierunkowa od Teresy w stronę Zgierza; powrót przez Zimną Wodę do Aleksandrowskiej.

Najlepiej zostawić auto na którymś z parkingów pod Rossmanem (Teresy) i sobie ten kawałek dopedałować z buta :D

To był najświeższy serwis drogowy...

:D

Opublikowano

a to dzisiaj spocik :decayed::good:

Opublikowano

taaaa spocik, chyba misiek sam będzie na nim :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 14:10_________________________________________________

co tam słychać? :naughty:

ja w domku z dzieciakami, Kacha w pracy, ja sobie troszkę klikam a dzieciaki "Lego World" , a po obiadku trzeba umyć furacza :naughty: i na 18.00 podjechać na foto/helloweem :kox:

kacha w pracy ale na wszystko ma podgląd :decayed::naughty::decayed:

Opublikowano

Witka :hi:

a ja obiadek i w drogę :confused4: jak patrze co sie dziś dzieje na ulicach o aż strach pomyśleć....... :wallbash:

przedemną,Piotrków,opoczno i stolyca :nuda: czas operacyjny 2 dni. ;([br]Dopisany: 31 Październik 2010, 14:12_________________________________________________Miłego pocenia sie dziś życze :naughty:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 14:12_________________________________________________Jak złape zasięg PlayOnline to sie może wieczorem ode zwe

narka :hi:

Opublikowano

no i jak pany :) zlatujemy się dzisiaj o 18-tej :naughty: czy :no:

:slina: mi leci do browarka i nie wiem czy wypić czy poczekać do wieczorka :wallbash:

Opublikowano

no ja na chwil pare moge podjechac i podjade :good:

Opublikowano

hej :>

Opublikowano

no ja na chwil pare moge podjechac i podjade :good:

ja i Kimi też będziemy :wink4: :wink4: :good: :good:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 17:05_________________________________________________pewnie Seba też podleci :naughty:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 17:05_________________________________________________Ale żeby była jasność - Manufaktura godz. 18.00 przy Lorey-u

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi: dobry wlasnie wrocilem :) ale mi sie spac che kuwa mac ;) [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 17:31_________________________________________________

hej :>

:hi: :hi:

ale masz fajny avatar ;P

Opublikowano

a ja nie mogę się niczego doprosić :wallbash: B4rt4a ty chyba masz jakieś względy :gwizdanie: :kox:

Piekny, mlody i mam audi :polew: :polew:

Opublikowano

Wieczorek :hi:

[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 17:49_________________________________________________nikogo nie ma -wszyscy się spocą chyba :mysli:

Opublikowano

Wieczorek :hi:

[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 17:49_________________________________________________nikogo nie ma -wszyscy się spocą chyba :mysli:

ja się nie spocę :wink4:

Opublikowano

pozdowionka Basiu :rose:

Opublikowano

cześć Krzyś, co tam słychac dobrego? :naughty:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 18:42_________________________________________________nie spocisz się dzisiaj z innymi? :cool1:

Opublikowano

nie :no: bo ja dziś w terenie,obecnie w Opocznie przebywam

ale neta mam kiepskiego ledwo co stronke otwiera :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.