Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

to trzeba sprawdzić :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 22:32_________________________________________________bo mam stare próchno :tongue4:

będzie okazja to sprawdzimy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzisiaj dzisiaj :) a co sie tak dopominasz nie ma Cie przeca na nich :) pozatym jest ich moze z 5 :P [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 08:16_________________________________________________jest lacznie 30 zdjec ale pewnie sporo wyleci bo nocne zdjecia na kitowej lampie z reki :) hehhe pozostawiaja wiele do zyczenia :) [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 08:18_________________________________________________a tak przy okazji b ladny avatar :P:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń dooooooooobryyyyyyyyyyy Łóóóóóóóóóóóóóóóóódź !!! :D

I Katowice też :wink4:

I Kraków nawet :gwizdanie:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzisiaj dzisiaj :) a co sie tak dopominasz nie ma Cie przeca na nich :) pozatym jest ich moze z 5 :P [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 08:16_________________________________________________jest lacznie 30 zdjec ale pewnie sporo wyleci bo nocne zdjecia na kitowej lampie z reki :) hehhe pozostawiaja wiele do zyczenia :) [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 08:18_________________________________________________a tak przy okazji b ladny avatar :P:slina:

cieszę się że Ci się podoba :tongue4:

cześć Aniu :>[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 09:05_________________________________________________ :hi: Kimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ci się tak micha śmieje?? :tongue4:

sie smieje jak patrze na takie avatary :D jeden lepszy od drugiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW!!!!!!!!!!!!!!!

ZMIEŃ SWOJEGO TO MOŻE TEŻ SIĘ POSMIEJEMY :>[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 09:10_________________________________________________następne zdjęcie zrobisz mi w takich szpilkach ok????? :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW!!!!!!!!!!!!!!!

ZMIEŃ SWOJEGO TO MOŻE TEŻ SIĘ POSMIEJEMY :>[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 09:10_________________________________________________następne zdjęcie zrobisz mi w takich szpilkach ok????? :good:

moze nie tyle co sie smieje co podziwiam :D ;P

spoko zrobie nie ma problemu :) i w szpilkach i bez ;) jak tam bedziesz chciala ;)

Kimi zdjecia sa ale nie moge ich teraz ruszyc :/ bede mial wolna chwilke obrobie ;) mam etke 2010 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wersja instalacyjna jakaś spiracona, jak ta moja , czy ORI? :mysli:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 09:19_________________________________________________

Seba, a moje foty wyszły? :mysli:

wyszły i nie wróciły :polew:

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wersja instalacyjna jakaś spiracona, jak ta moja , czy ORI? :mysli:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 09:19_________________________________________________

Seba, a moje foty wyszły? :mysli:

wyszły i nie wróciły :polew:

:(

wyszly z kadru heheheh

oczywiscie ze ori :cool1::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...