Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

2010 2 gb ;) spoko sprawdze zobaczymy :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to trzeba sprawdzić :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 22:32_________________________________________________bo mam stare próchno :tongue4:

będzie okazja to sprawdzimy :good:

Opublikowano

no no trzeba wykonać to organoleptycznie :P

Opublikowano
  • Autor
:bry: etka juz jest ;) pozniej ja sprawdze ;) zdjecia tez :P bo juz wczoraj mi braklo mocy ;)
Opublikowano
:bry: w poniedziałkowy wtorek :>
Opublikowano
  • Autor

dzien dobry B :):hi:

Opublikowano

siema S :wink4:

kiedy będą fotki? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no dzisiaj dzisiaj :) a co sie tak dopominasz nie ma Cie przeca na nich :) pozatym jest ich moze z 5 :P [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 08:16_________________________________________________jest lacznie 30 zdjec ale pewnie sporo wyleci bo nocne zdjecia na kitowej lampie z reki :) hehhe pozostawiaja wiele do zyczenia :) [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 08:18_________________________________________________a tak przy okazji b ladny avatar :P:slina:

Opublikowano

Witam ŁÓDŹ :hi:

Opublikowano
  • Autor

witamy KRK :D:naughty:

Opublikowano

co Ci się tak micha śmieje?? :tongue4:

Opublikowano

Dzieeeeeń dooooooooobryyyyyyyyyyy Łóóóóóóóóóóóóóóóóódź !!! :D

I Katowice też :wink4:

I Kraków nawet :gwizdanie:

:D

Opublikowano

no dzisiaj dzisiaj :) a co sie tak dopominasz nie ma Cie przeca na nich :) pozatym jest ich moze z 5 :P [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 08:16_________________________________________________jest lacznie 30 zdjec ale pewnie sporo wyleci bo nocne zdjecia na kitowej lampie z reki :) hehhe pozostawiaja wiele do zyczenia :) [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 08:18_________________________________________________a tak przy okazji b ladny avatar :P:slina:

cieszę się że Ci się podoba :tongue4:

cześć Aniu :>[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 09:05_________________________________________________ :hi: Kimi

Opublikowano
  • Autor

co Ci się tak micha śmieje?? :tongue4:

sie smieje jak patrze na takie avatary :D jeden lepszy od drugiego :D

Opublikowano

WOW!!!!!!!!!!!!!!!

ZMIEŃ SWOJEGO TO MOŻE TEŻ SIĘ POSMIEJEMY :>[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 09:10_________________________________________________następne zdjęcie zrobisz mi w takich szpilkach ok????? :good:

Opublikowano

Seba, a moje foty wyszły? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

WOW!!!!!!!!!!!!!!!

ZMIEŃ SWOJEGO TO MOŻE TEŻ SIĘ POSMIEJEMY :>[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 09:10_________________________________________________następne zdjęcie zrobisz mi w takich szpilkach ok????? :good:

moze nie tyle co sie smieje co podziwiam :D ;P

spoko zrobie nie ma problemu :) i w szpilkach i bez ;) jak tam bedziesz chciala ;)

Kimi zdjecia sa ale nie moge ich teraz ruszyc :/ bede mial wolna chwilke obrobie ;) mam etke 2010 :P

Opublikowano

Seba, a moje foty wyszły? :mysli:

wyszły i nie wróciły :polew:

Opublikowano

Ale wersja instalacyjna jakaś spiracona, jak ta moja , czy ORI? :mysli:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 09:19_________________________________________________

Seba, a moje foty wyszły? :mysli:

wyszły i nie wróciły :polew:

:(

Opublikowano
  • Autor

Ale wersja instalacyjna jakaś spiracona, jak ta moja , czy ORI? :mysli:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 09:19_________________________________________________

Seba, a moje foty wyszły? :mysli:

wyszły i nie wróciły :polew:

:(

wyszly z kadru heheheh

oczywiscie ze ori :cool1::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.