Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:shocked:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lepszego poety to my tu nie znajdziemy :no:

Opublikowano
  • Autor

:blink: :blink: :blink: hehehehe elegancko nie ma co :D

jeszcze troche i bedziemy do Ciebie mowic cos w stylu Słowacki ;) hehehhe

Opublikowano

Kimi, fajny avatarek - pasuje do Ciebie :good:

Opublikowano

Kimi, fajny avatarek - pasuje do Ciebie :good:

Powiadasz? :naughty:

Opublikowano

nooo.... taki czarny....

Że ja niby jestem czarny? :cool1:

Czy mam "czarne" myśli? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nooo.... taki czarny....

hahahah

rany olek czarny olek :P

Opublikowano

chyba jakiś hymn A4 muszę wykminić;p

Opublikowano

:shocked:

DJ znowu wymiata ...[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 10:53_________________________________________________

chyba jakiś hymn A4 muszę wykminić;p

no no... i będziecie spoty zaczynać uroczystym odśpiewaniem :polew: :polew:

Opublikowano

chyba jakiś hymn A4 muszę wykminić;p

"...marsz marsz Dąbrowski,

na lawecie z autohausu do Polski..." :decayed:

Opublikowano

i jeszcze na organkach popyli i normalnie.... nastepny co fora pomylil :polew:

Opublikowano

DeeJay_Kill, czemu nie było Cię na dwóch ostatnich spotach? :mysli:

Opublikowano

nooo.... taki czarny....

Że ja niby jestem czarny? :cool1:

Czy mam "czarne" myśli? :naughty:

czarna oprawa, czarne włosy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nooo.... taki czarny....

Że ja niby jestem czarny? :cool1:

Czy mam "czarne" myśli? :naughty:

czarna oprawa, czarne włosy :naughty: :naughty: :naughty:

czarny charakter :decayed:

Opublikowano

gdyż o drugim nie wiedziałem, a na pierwszym miałem rodzinną imprezę;)

Opublikowano

nooo.... taki czarny....

Że ja niby jestem czarny? :cool1:

Czy mam "czarne" myśli? :naughty:

czarna oprawa, czarne włosy :naughty: :naughty: :naughty:

Aaaale... ja nie mam czarnych włosów.... :blink:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 11:10_________________________________________________

gdyż o drugim nie wiedziałem, a na pierwszym miałem rodzinną imprezę;)

No peszek.... :confused4:

Opublikowano

jak nie masz? masz :decayed: nieważne co masz czarne a co nie, ważne, że pasuje :naughty:

dobra, spadam na rynek

Opublikowano

jak nie masz? masz :decayed: nieważne co masz czarne a co nie, ważne, że pasuje :naughty:

dobra, spadam na rynek

:papa:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 11:17_________________________________________________

nooo.... taki czarny....

Że ja niby jestem czarny? :cool1:

Czy mam "czarne" myśli? :naughty:

czarna oprawa, czarne włosy :naughty: :naughty: :naughty:

czarny charakter :decayed:

Nie igra się z dzikimi kotami.... :wink4:

Bo może się to źle skończyć.... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

kici kici taś taś :D:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.