Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

oj wiesz :) no nastepnym razem sie zrobi normalnie ;):pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :friends:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ma ma :) ale lepiej jak bede sam :) i przyjada seme chlopy :) taki meski wieczor w stolicy :D :D :D:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Kasiu mam nadzieję że nie przeoczyłaś tego postu swoimi pięknymi oczkami :polew: :polew: męski wieczór

Opublikowano

oj wiesz :) no nastepnym razem sie zrobi normalnie ;):pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :friends:

czyli dla samych babek ? :kox::evil:

Opublikowano

O nie ma mowy o żadnych pedalskich wieczorkach :bicz3:

Nie chielibyście jakiś miłych atrakcji :?: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

O nie ma mowy o żadnych pedalskich wieczorkach :bicz3:

Nie chielibyście jakiś miłych atrakcji :?: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

oj obawiam sie że i tak będą

...i tym bardziej nie powinno nas tam być... :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

przedstawcie program artystyczny a my się zastanowimy :polew:

Opublikowano

miłych atrakcji: znaczy się w naszym towarzystwie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

O nie ma mowy o żadnych pedalskich wieczorkach :bicz3:

Nie chielibyście jakiś miłych atrakcji :?: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

oj obawiam sie że i tak będą

...i tym bardziej nie powinno nas tam być... :cool1: :gwizdanie:

Basia ja Ci wleję jednego :drunk: bo bardzo dobrze godosz dziołcho :> :>

Opublikowano
  • Autor

spoko spoko juz w stolicy nie brakuje atrakcji :D ja tam znaczy nie wiem koledzy opowiadali :P

Opublikowano

spoko spoko juz w stolicy nie brakuje atrakcji :D ja tam znaczy nie wiem koledzy opowiadali :P

Ta, jaaasne...

Cicha woda :naughty:

Opublikowano

koledzy... powiadasz.... :mysli:

Standardowa ściema... :decayed:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:17_________________________________________________Też tak zawsze mówię.... :tongue4:

Opublikowano

MISIEK, fajny avatarek :mysli:, szkoda że to nie ja jestem :kwasny:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:18_________________________________________________

Kimi nie stresuj się :wink4: jakoś się zgadamy :cool1: przeżyłem tyle to przeżyję jeszcze trochę. Tak serio to mogę nawet podjechać jutro wieczorkiem do ciebie i ją załadujemy na parkingu :decayed: (załadujemy czytaj :sex: ) :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Sam se takie ładowanie rób... :disgust:

:polew:

Nie no, a serio - przecież możesz wejść na jakąs kawkę, nie? :naughty:

Co prawda ciasne mieszkanie mam, ale małżonka się chyba nie obrazi...

TYLKO CIIII !!!! Ani słowa o tym, co wypisuję na forum... :naughty:

Czuję się zaproszona :radocha:

chyba pogadamy sobie z twoją żonką ... o ... mężczyznach .... :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

MISIEK, fajny avatarek :mysli:, szkoda że to nie ja jestem :kwasny:

MISIEK, fajny avatarek :mysli:, szkoda że to nie ja jestem :kwasny:

daj odsapnąć chwilkę :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:23_________________________________________________

MISIEK, fajny avatarek :mysli:, szkoda że to nie ja jestem :kwasny:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:18_________________________________________________

Kimi nie stresuj się :wink4: jakoś się zgadamy :cool1: przeżyłem tyle to przeżyję jeszcze trochę. Tak serio to mogę nawet podjechać jutro wieczorkiem do ciebie i ją załadujemy na parkingu :decayed: (załadujemy czytaj :sex: ) :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Sam se takie ładowanie rób... :disgust:

:polew:

Nie no, a serio - przecież możesz wejść na jakąs kawkę, nie? :naughty:

Co prawda ciasne mieszkanie mam, ale małżonka się chyba nie obrazi...

TYLKO CIIII !!!! Ani słowa o tym, co wypisuję na forum... :naughty:

Czuję się zaproszona :radocha:

chyba pogadamy sobie z twoją żonką ... o ... mężczyznach .... :wink4: :wink4: :wink4:

chyba że na parking zapodać Etkę - bo tam będziemy działać :polew:

Opublikowano
  • Autor

hahahah :D spoko spoko :D [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:24_________________________________________________znikam na jakies 30 minutek ale wroce tu jeszcze :D ide po whiskey :P

Opublikowano

ale czuję że impra u Seby będzie udana :naughty:

DIynA.jpg

Opublikowano

seba, przygotuj drugą butelkę whiskey bo przyda ci się - zaraz TOP MODEL :tongue4:

Opublikowano

ale czuję że impra u Seby będzie udana :naughty:

DIynA.jpg

aaaa to Kimi chyba, tak po kolorze domniemam :mysli::polew: :polew:

Opublikowano

MISIEK, ZNAJĄC CIEBIE TO NA PEWNO, TYLKO ŻEBYŚ ZDĄŻYŁ DO ...KIBLA :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

MISIEK, fajny avatarek :mysli:, szkoda że to nie ja jestem :kwasny:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:18_________________________________________________

Kimi nie stresuj się :wink4: jakoś się zgadamy :cool1: przeżyłem tyle to przeżyję jeszcze trochę. Tak serio to mogę nawet podjechać jutro wieczorkiem do ciebie i ją załadujemy na parkingu :decayed: (załadujemy czytaj :sex: ) :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Sam se takie ładowanie rób... :disgust:

:polew:

Nie no, a serio - przecież możesz wejść na jakąs kawkę, nie? :naughty:

Co prawda ciasne mieszkanie mam, ale małżonka się chyba nie obrazi...

TYLKO CIIII !!!! Ani słowa o tym, co wypisuję na forum... :naughty:

Czuję się zaproszona :radocha:

chyba pogadamy sobie z twoją żonką ... o ... mężczyznach .... :wink4: :wink4: :wink4:

Zapraszam, tylko zabierzcie Adasia, to się pobawią z Nikolą :naughty:

W doktora... :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.