Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heheh cieple piwo lubie akurat :P:embarrassed: takie z mikrofali :D zima :D:embarrassed:

\nie no mam nadzieje ze przezyje ;)

:shocked::blink::sick3:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no co :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 23:19_________________________________________________lubie :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano

ja bardzo rzadko ciepłe ale z miodem - tylko i wyłącznie podczas głębokiej zimy, przy kominku z ukochaną kobietą i ............ :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 23:21_________________________________________________i fajnymi znajomymi i śliwowicą :polew: :polew:

Opublikowano

ja bardzo rzadko ciepłe ale z miodem - tylko i wyłącznie podczas głębokiej zimy, przy kominku z ukochaną kobietą i ............ :gwizdanie: :gwizdanie:

albo z sokiem malinowym :tongue4:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 23:23_________________________________________________i po reklamie :tongue4:

Opublikowano

mi ciepłe nie wchodzi :thumbdown:

Opublikowano

tak z innej beczki - trzeba mieć kiepełe żeby wykombinować to "przeznaczenie" :mysli: :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

mi ciepłe nie wchodzi :thumbdown:

Ciepłe nie wchodzi powiadasz? :cool1:

:tongue4:

Opublikowano

tak z innej beczki - trzeba mieć kiepełe żeby wykombinować to "przeznaczenie" :mysli: :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:

no :naughty:

ale pipki se troche opaliły :polew:

Opublikowano
  • Autor

mi ciepłe nie wchodzi :thumbdown:

ee tam cieple jest przyjemne :D nie powiem ze mi wchodzi ;) ale lubie :P

Opublikowano

tak z innej beczki - trzeba mieć kiepełe żeby wykombinować to "przeznaczenie" :mysli: :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:

Nooo,a co powiesz o "Matrix" ?

Albo nie.

Matrix to pikuś.

Tarantino to ma łeb dopiero. I Luc Beson (ten od "5 element").

To są kozaki dopiero...

Opublikowano

tak z innej beczki - trzeba mieć kiepełe żeby wykombinować to "przeznaczenie" :mysli: :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:

Nooo,a co powiesz o "Matrix" ?

Albo nie.

Matrix to pikuś.

Tarantino to ma łeb dopiero. I Luc Beson (ten od "5 element").

To są kozaki dopiero...

oj taakk very very kozaki :good: :good:

Opublikowano

tak z innej beczki - trzeba mieć kiepełe żeby wykombinować to "przeznaczenie" :mysli: :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:

Nooo,a co powiesz o "Matrix" ?

Albo nie.

Matrix to pikuś.

Tarantino to ma łeb dopiero. I Luc Beson (ten od "5 element").

To są kozaki dopiero...

oj taakk very very kozaki :good: :good:

"Wujaszki" z Pulpa rozwalają mnie...

[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 23:31_________________________________________________Albo to:

- Czyj to motor?

- Zed'a

- Kim jest Zed?

- Zed zszedł, Zed zszedł...

:decayed:

Opublikowano

tak z innej beczki - trzeba mieć kiepełe żeby wykombinować to "przeznaczenie" :mysli: :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:

Nooo,a co powiesz o "Matrix" ?

Albo nie.

Matrix to pikuś.

Tarantino to ma łeb dopiero. I Luc Beson (ten od "5 element").

To są kozaki dopiero...

to nic... zobaczcie sobie Deja Vu albo Incepcję, to jest dopiero pokręcone :kox:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 23:36_________________________________________________albo Adrenalina 2 :polew:

Opublikowano

Deja Vu z Denzelem? Widziałem. Bardzo dobry film. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

chyba nie ogladalem zadnego :(

Opublikowano

Deja Vu z Denzelem? Widziałem. Bardzo dobry film. :cool1:

rewela... lubię takie :slina::evil::kox:

Opublikowano
  • Autor

Adrenalina 2 ?? eee nie ma 2 jest tylko jedna :D

Opublikowano

Adrenalina jak Adrenalina, ale "Transporter 3" rząąąąądziii :naughty:

Audi A8 :D

No i tekst, który wcieliłem w życie:

"Driver takes care about car, car takes care about driver" :naughty:

Statham jest kozak ;)

Opublikowano

Adrenalina 2 ?? eee nie ma 2 jest tylko jedna :D

jest też druga :gwizdanie:

Opublikowano

tak z innej beczki - trzeba mieć kiepełe żeby wykombinować to "przeznaczenie" :mysli: :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:

Nooo,a co powiesz o "Matrix" ?

Albo nie.

Matrix to pikuś.

Tarantino to ma łeb dopiero. I Luc Beson (ten od "5 element").

To są kozaki dopiero...

to nic... zobaczcie sobie Deja Vu albo Incepcję, to jest dopiero pokręcone :kox:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 23:36_________________________________________________albo Adrenalina 2 :polew:

o Incepcji myślałem, ale Adrenalina 2 :mysli: :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.