Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seba padlem..... Tfoje oszy som hipnotajzin bedziesz wiedzial ocb :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To ja może trochę pospamuję... Dziś o 19.00 w radiu IRN.pl Jubileuszowa Audycja - Wieczorny Trance. Największe perełki gatunku, nowości, nagrody i najepsi słuchacze:) Strusiek&Kill zapraszają, mam nadzieję, ze i Wy posłuchacie:)

Opublikowano

To ja może trochę pospamuję... Dziś o 19.00 w radiu IRN.pl Jubileuszowa Audycja - Wieczorny Trance. Największe perełki gatunku, nowości, nagrody i najepsi słuchacze:) Strusiek&Kill zapraszają, mam nadzieję, ze i Wy posłuchacie:)

Znaczy się, ten 'Kill' to Ty ? :naughty:

Opublikowano

no tak jakby... :wink4:

Opublikowano

no tak jakby... :wink4:

:good:

Co prawda to nie moje klimaty muzyczne, ale i tak gratki :decayed:

Opublikowano

dotarłam :heat:

bieganie po lekarzach daje w kość :kwasny:

Opublikowano

Hi :hi:

Opublikowano

dotarłam :heat:

bieganie po lekarzach daje w kość :kwasny:

:confused4:

Chora?[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 16:03_________________________________________________

Hi :hi:

Aloha :hi:

Opublikowano

dotarłam :heat:

bieganie po lekarzach daje w kość :kwasny:

a co Ci :mysli:

Opublikowano

będę żyła :kox:

Opublikowano

będę żyła :kox:

No co Ty, nie bądź żyła...

Podziel się, czym tam możesz :gwizdanie:

:D

Opublikowano
:hi: ja już weekenduję :naughty: :naughty: :dance: :dance:
Opublikowano

:hi: ja już weekenduję :naughty: :naughty: :dance: :dance:

Ja jeszcze 49 minetek... :naughty:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 16:11_________________________________________________

A w ogóle, to było tu dzisiaj tak cicho, tak pusto, tak smutno.... ;(

Opublikowano

:hi: ja już weekenduję :naughty: :naughty: :dance: :dance:

Ja jeszcze 49 minetek... :naughty:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 16:11_________________________________________________

A w ogóle, to było tu dzisiaj tak cicho, tak pusto, tak smutno.... ;(

no jestem już, jestem ... :pociesz::decayed:

moge Wam zaśpiewać, to już nie bedzie cicho :hahaha:

Opublikowano

:hi: ja już weekenduję :naughty: :naughty: :dance: :dance:

Ja jeszcze 49 minetek... :naughty:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 16:11_________________________________________________

A w ogóle, to było tu dzisiaj tak cicho, tak pusto, tak smutno.... ;(

no jestem już, jestem ... :pociesz::decayed:

:buziak:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 16:20_________________________________________________Kotka z avatara dzisiaj 'przybliżyłem'.... :rolleyes:

Aaaale ma spojrzenie :tongue4:

Opublikowano

:hi: ja już weekenduję :naughty: :naughty: :dance: :dance:

Ja jeszcze 49 minetek... :naughty:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 16:11_________________________________________________

A w ogóle, to było tu dzisiaj tak cicho, tak pusto, tak smutno.... ;(

no jestem już, jestem ... :pociesz::decayed:

moge Wam zaśpiewać, to już nie bedzie cicho :hahaha:

zaśpiewaj :song: i zatańcz :dance: :dance:

Opublikowano

a może jeszcze popcorn Ci kupić i do kina zabrać ? :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: ja już weekenduję :naughty: :naughty: :dance: :dance:

Ja jeszcze 49 minetek... :naughty:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 16:11_________________________________________________

A w ogóle, to było tu dzisiaj tak cicho, tak pusto, tak smutno.... ;(

no jestem już, jestem ... :pociesz::decayed:

moge Wam zaśpiewać, to już nie bedzie cicho :hahaha:

zaśpiewaj :song: i zatańcz :dance: :dance:

Na rurze !!! :slina:

:polew:

Opublikowano

bez przesady ... :bicz3:

zaspiewać mogę... :gwizdanie: ale tylko to :cool1:

Opublikowano

bez przesady ... :bicz3:

:smutas:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.