Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.....gdzieś była i co robiła :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

duuupa!!!!!!!!!!!!!!!!

byłam grzeczna jak nigdy :naughty:

Opublikowano
Opublikowano

ale dobrze Cie wspominam :cool1:

Opublikowano

Ta Adrenalina to jest ten Crank? :mysli:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:09_________________________________________________Bo nie wiem, czy dobrze zasysam

:good: :good: :good:

Opublikowano

Ta Adrenalina to jest ten Crank? :mysli:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:09_________________________________________________Bo nie wiem, czy dobrze zasysam

:good: :good: :good:

:notworthy:

Zatem już ssę 'Adrenalinę' :D

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mówiłam że byłam grzeczna :gwizdanie:

nic na mnie nie macie :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

.....gdzieś była i co robiła :polew:

a ja sie pytam "gdzie pieniądze sa za las ?!?" :polew: :polew:

Opublikowano

moje dziewczyny są zawiedzione że ich nie ma ;( ;( ;(

Ale foty :good: :good:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:23_________________________________________________Ania jak tam moje fele :naughty: :naughty:

Opublikowano

to nie są zdjęcia z całego filmu :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:23_________________________________________________

.....gdzieś była i co robiła :polew:

a ja sie pytam "gdzie pieniądze sa za las ?!?" :polew: :polew:

pieruny siarczyste łogniste :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wspólna sesja z Miśkiem .... BEZCENNA!!!!!!!!!!!!! :buhaha:

Opublikowano

to nie są zdjęcia z całego filmu :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:23_________________________________________________

.....gdzieś była i co robiła :polew:

a ja sie pytam "gdzie pieniądze sa za las ?!?" :polew: :polew:

pieruny siarczyste łogniste :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:25_________________________________________________

Ta Adrenalina to jest ten Crank? :mysli:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:09_________________________________________________Bo nie wiem, czy dobrze zasysam

:good: :good: :good:

:notworthy:

Zatem już ssę 'Adrenalinę' :D

:shocked:

Opublikowano

Ania jak tam moje fele :naughty

leżą i czekają na Ciebie :naughty:

Opublikowano
:mysli: cholerka gdzieś to słyszałem - "pioruny siarczyste łogniste" podpowiedzcie :notworthy:
Opublikowano

to nie są zdjęcia z całego filmu :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:23_________________________________________________

.....gdzieś była i co robiła :polew:

a ja sie pytam "gdzie pieniądze sa za las ?!?" :polew: :polew:

pieruny siarczyste łogniste :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:25_________________________________________________

Ta Adrenalina to jest ten Crank? :mysli:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:09_________________________________________________Bo nie wiem, czy dobrze zasysam

:good: :good: :good:

:notworthy:

Zatem już ssę 'Adrenalinę' :D

:shocked:

Maaaamoo, ten film z Jasonem Stathamem - ssę z torrentów.... :disgust:

Przeca nie Ciebie ssę, bo niby jak... :cool1:

Opublikowano

Mariusz, spróbuj:

1. zassij to:

ftp://ftp.ealaddin.com/pub/aladdin.de/hardlock/hldrv32.zip

Hardlock Driver Installation 32/64bit (Windows 95/98/ME/NT4/2000/XP/2003, Win 2003 Server x64, WinXP x64, Vista), GUI

2. rozpakuj, zainstaluj

3. spróbuj odpalic ETKĘ

Może wyda... :mysli:

Opublikowano

:mysli: cholerka gdzieś to słyszałem - "pioruny siarczyste łogniste" podpowiedzcie :notworthy:

http://www.maxior.pl/film/50714/Telefon_gdzie_sa_pieniadze :decayed:

:doh1: :doh1: :doh1: faktycznie kurcze słuchałem tego kilka razy a ze łba wyleciało :doh1: :doh1: :polew: :polew: niezłe naprawdę niezłe :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:35_________________________________________________Kimi :confused4:

OYPs0.jpg

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Jebał to pies.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

muszę się pogodzić że nie będę miał Etki :confused4: :confused4: :wallbash: :wallbash: niestety.

:mysli: Chyba że chriss może jeszcze coś pomoże tzn. jego wersja :mysli: zobaczymy.

Kimi nie przejmuj się rolą :pociesz: ............................................................................................. i tak cię wypier......olą :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.