Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

duzo a4 jest w Łodzi ktorych właściciela sa na forum

No właśnie chyba "nie bałdzo" :no:

Tak naprawdę, to na forum tutaj regularnie przewija się moze z 15 osób, z czego dwie dziewczyny są z Krakowa i Katowic :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to co chłopaki spocimy sie dziś koło 15 na Manu :mysli:

Opublikowano

Chyba doopa z tego będzie - za dużo potencjalnych punktów wyje....a się : Ubuntu, VirtualBox, 7 Ultimate jakaś wersja RC... :confused4:

[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:04_________________________________________________

to co chłopaki spocimy sie dziś koło 15 na Manu :mysli:

Ja mogę ewentualnie ok. 18 dopiero... :confused4:

Opublikowano
  • Autor

druga pierwsza jest prawie s :) ktora ma rem1k

Opublikowano

no ja niestety odpadam bo jak mowilem nie mam auta i w warszawie jestem do 19, ale jak juz bede mial auto napewno sie odezwe i moze wtedy uda sie cos zorganizować. Dobra biegne na uczelnie odezwe sie wieczorem. Pozdrawiam

Opublikowano

druga pierwsza jest prawie s :) ktora ma rem1k

Nie miałem przyjemności jeszcze poznać :no:

[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:08_________________________________________________

no ja niestety odpadam bo jak mowilem nie mam auta i w warszawie jestem do 19, ale jak juz bede mial auto napewno sie odezwe i moze wtedy uda sie cos zorganizować. Dobra biegne na uczelnie odezwe sie wieczorem. Pozdrawiam

:papa:

Powodzonka

Opublikowano

:bry:

waśnie wstałam :decayed: ale pochmurny dzionek :gwizdanie:

jak tam? :naughty:

Opublikowano

:bry:

waśnie wstałam :decayed: ale pochmurny dzionek :gwizdanie:

jak tam? :naughty:

:hi:

u nas pogodny :tongue4:

Opublikowano

Siema Basiu,

U nas też to samo za oknem :confused4:

A generalnie - gitara :D

[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:11_________________________________________________chriss, gdzie Ty widzisz "pogodnie" ?

Nie wiem, co bierzesz, ale zmień dilera... :cool1:

:D

Opublikowano

u mnie nie pada więc jest pogodnie,w porównaniu do poprzednich dni :good:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:16_________________________________________________a kto mi kox ostatnio dostarczal przyznaj sie :kox:

Opublikowano

Kimi, jak tam Adzia 2 ? :naughty:

bo mi się osobiście nie podobalo :gwizdanie:

Opublikowano

Kimi, jak tam Adzia 2 ? :naughty:

bo mi się osobiście nie podobalo :gwizdanie:

Tru. :disgust:

KUPA do kwadratu. Nawet nie obejrzałem do końca.

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Kimi, jak tam Adzia 2 ? :naughty:

bo mi się osobiście nie podobalo :gwizdanie:

Tru. :disgust:

KUPA do kwadratu. Nawet nie obejrzałem do końca.

jest strasznie zakrecona :wink4:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:28_________________________________________________

:hi: :hi: :hi:

:hi:

Opublikowano

Chyba najgorszy film ze Stathamem, jaki widziałem :disgust:

Beznadzieja.

Opublikowano

Chyba najgorszy film ze Stathamem, jaki widziałem :disgust:

Beznadzieja.

wystarczy że on gra i trzeba zobaczyć :yeee: :yeee: :yeee:

dzień dobry Łódz i Katowice :hi:

Opublikowano

Chyba najgorszy film ze Stathamem, jaki widziałem :disgust:

Beznadzieja.

wystarczy że on gra i trzeba zobaczyć :yeee: :yeee: :yeee:

dzień dobty Łódz i Katowice :hi:

Witam Kraków :hi:

[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:40_________________________________________________Właśnie wyjrzałem przez okno i na przedniej szybie mam wielkie, ptasie kupsko :disgust:

Opublikowano
:hi: crakov
Opublikowano
  • Autor
:dziura:
Opublikowano

Witaj SEba

dalej się czaisz... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.